Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

GK

New Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

Το φαντάστηκα ότι θα ήταν η Φανή για αυτό και στο είπα άλλο ποστ, γμστ αυτές και οι δύο είναι φονικές, τώρα ένας αδαής δεν θα καταλάβει αλλά αυτές τον μισό ανδρικό πλυθησμό της Ελλάδας κάτω από κανόνες ΚΒ τον δέρνουν λολ. Μπράβο σου που ανέβηκες μαζί της.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

GK είπε:
Το φαντάστηκα ότι θα ήταν η Φανή για αυτό και στο είπα άλλο ποστ, γμστ αυτές και οι δύο είναι φονικές, τώρα ένας αδαής δεν θα καταλάβει αλλά αυτές τον μισό ανδρικό πλυθησμό της Ελλάδας κάτω από κανόνες ΚΒ τον δέρνουν λολ. Μπράβο σου που ανέβηκες μαζί της.

ναι ρε φιλε....την ειδα και σε κατι φωτογραφιες τωρα....ολοιδια με τοτε ειναι....κι εχουν περασει 6 χρονια.....!!!!
με κανονες κικ μποξ δε παιζεται ρε.......βεβαια να της πας καποιον κοντα στα κιλα της......εγω τοτε ημουν 70 κιλα και η φανη καμμια 55 αν θυμαμαι καλα......και παλι ξυλο ετρωγα......
τωρα βεβαια ειμαι 85 κιλα......πιστευω την παλευω πολυ πιο ανετα....αλλα και παλι δεν ειναι ευκολο κατω απο κανονισμους να την χτυπησεις......οσο ευκολο κι αν σου φαινεται οταν την κοιτας......μολις μπεις μες το ρινγκ κ την εχεις μπροστα σου ολα αλλαζουν ;D
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

Υπαρχει επίσημος αγωνας αντρας με γυναίκα η ολο αυτο ηταν μια προπόνηση;; ???
 

Jakard

New Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

Panos1982 είπε:
[quote author=akishellas3 link=topic=1958.msg35910#msg35910 date=1277470217]
Παντως κ οι δυο ειναι πολυ καλοι αλλα εσπασε ο crocop που ο πο.στης βαραει τον αλλον με μανια ενω εχει πεσει κατω κ να λεγα μια δυο ,το κανει μεχρι να τον σταματησει ο διαιτητης.

βασικα γι αυτο μ'αρεσει ο κροκοπ.....εχει πολυ μανια και μου αρεσει γι αυτο τον προτιμω απ τον φεντορ.....αν και ο φεντορ ειναι λιγο πιο ολοκληρωμενος αθλητης οντως.....αλαλ τωρα και οι δυο ειναι απλα κορυφη....δεν βγαινουν συχνα τετοια ταλεντα....!!!!
Κοιτα απο κατω ενα βιντεακι με τον ρωσσο τον φεντορ....που νικησε εναν κινεζο ΤΕΡΑΣΤΙΟ...
επαιξε εξυπνα και κερδισε.....γι αυτο σου λεω ειναι τεχνητης κ ολοκληρωμενος αθλητης...

Emelianenko Fedor vs Hong Man Choi
[/quote]

Γενικα δεν μαρεσει να παρακολουθω τπτ απο αθλητισμο μονο εγω γυμναζομαι αλλα ειχα παει σε ενα fighting event εδω στην σαλονικη μου φενεται ηταν μικτο Muai-TAI κατι σαν τον SAGAT απο το Street Fighter ΧΑΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑ.
 

Jakard

New Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

hopefull είπε:
Αμα του ψεκασω καμια μινοξιδιλη πενταρα στη μουρη και του βγαλω με FUE τα φρυδια θα σταματησει να το παιζει μαγκας ο crocop

(ωραια θεμα πλακα πλακα μου τραβηξε τη προσοχη βαλε κι αλλα μ αρεσει να βλεπω τους μπουνταλαδες να πλακωνονται)
ριξε του και tretinoin στο ματι μαζι με την μινοξ να φτασει μεχρι τα αυτια αχ0αχ00χα0αχ
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα