Polaris Research

kamilopardali

New Member
παιδια, εχει χρησιμοποιησει καποιος αυτο το σκευασμα (Polaris Research ) ? ειναι με μινο και φινα κ.α. εχει αποτελεσμα?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

JORJE

Active Member
παιδια, εχει χρησιμοποιησει καποιος αυτο το σκευασμα (Polaris Research ) ? ειναι με μινο και φινα κ.α. εχει αποτελεσμα?
Καλησπερα.Πανω σε αυτο το νημα φιλε μου που ανοιξες θα στο προχωρησω λιγο πιο πολυ.Αν μπεις στο σαιτ www.minoxidilexpress.com(στις ΗΠΑ βεβαια),εχουν βγαλει πραματα κ θαυματα.Λοσιον xωρις PPG,αλλα με με propanediol για τελεια απορροφηση της δραστικης ουσιας χωρις ερεθισμους κτλ.Μινοξιδιλες με 17%, λοσιον ντουτας με vimatoprost και πολλα πολλα αλλα...Αξιζει να σερφαριστει αυτο το σαιτ..Ποσο πισω ειμαστε στην Ελλαδα..Κατα ποσο βεβαια εχουν αποτελεσμα ολα αυτα εκει μεσα, στην πραξη μονο θα αποδειχθουν.
 

kamilopardali

New Member
Καλησπερα.Πανω σε αυτο το νημα φιλε μου που ανοιξες θα στο προχωρησω λιγο πιο πολυ.Αν μπεις στο σαιτ www.minoxidilexpress.com(στις ΗΠΑ βεβαια),εχουν βγαλει πραματα κ θαυματα.Λοσιον xωρις PPG,αλλα με με propanediol για τελεια απορροφηση της δραστικης ουσιας χωρις ερεθισμους κτλ.Μινοξιδιλες με 17%, λοσιον ντουτας με vimatoprost και πολλα πολλα αλλα...Αξιζει να σερφαριστει αυτο το σαιτ..Ποσο πισω ειμαστε στην Ελλαδα..Κατα ποσο βεβαια εχουν αποτελεσμα ολα αυτα εκει μεσα, στην πραξη μονο θα αποδειχθουν.
τα ειδα μολις φιλε, οντως δυνατα προιοντα φαινονται αλλα οπως λες, πρεπει να δοκιμαστουν και να μας πουν.. εν τω μεταξυ η μινοξιδιλη απο ενα ποσοστο και μετα δεν απορροφατε λιγοτερο? αν ειναι ετσι τοτε που αποσκοπουν τα 10 και 15% μινοξιδιλης?
 

JORJE

Active Member
τα ειδα μολις φιλε, οντως δυνατα προιοντα φαινονται αλλα οπως λες, πρεπει να δοκιμαστουν και να μας πουν.. εν τω μεταξυ η μινοξιδιλη απο ενα ποσοστο και μετα δεν απορροφατε λιγοτερο? αν ειναι ετσι τοτε που αποσκοπουν τα 10 και 15% μινοξιδιλης?
Καλημερα.Φανταζομαι πως η propanediol εχει τετοια χημικη υποσταση που βοηθα να απορροφηθει η μινοξιδιλη κ οι λοιπες ουσιες στον μεγιστο δυνατο βαθμο,με τις λιγοτερες τοπικες παρενεργειες..Οντως κανει πολυ δυνατη απορροφηση.Το θεμα ειναι αν τα αντιανδρογονα σε τετοιες δυνατες τοπικες φορμουλες δουλευουν...Πρεπει ν'αγοραστουν κ να δοκιμαστουν εδω στην Ελλαδα!!!!!
 

JORJE

Active Member
Ερχονται αυτα απο αμερικη η εχει θεμα με τελωνειο.
Για να μην παραπληροφορησω συμπασχοντα,δεν γνωριζω την διαδικασια που ακολουθειται για να ερθουν Ελλαδα.Φανταζομαι σιγουρα θα εχει τελωνειο,λογω προιοντων εκτος ΕΕ.Και παλι δεν ειμαι σιγουρος γιατι δεν εχω παραγγειλει ποτε απο το εξωτερικο.Θα μπορουσαν να μας διαφωτισουν καποιοι με εμπειρια σε αγορες εκτος Ελλαδος..Παντως φαινονται πολυ υποσχομενα σκευασματα..
 
Μπλουζα