Piloxll

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μόνο τα μέλη που θα δοκιμάσουν την συσκευή θα μπορούν να δουν το νήμα;

Aν τυχόν συμπληρωθεί ο αριθμός των μελών μέχρι τα τέλη της άλλης εβδομάδας, θα μεταφέρω τα σχετικά μηνύματα για συζήτηση σε κλειστή ομάδα ώστε να πούμε κάποιους όρους εκεί. Επειδή η συσκευή θέλει τουλάχιστον 6 μήνες να φανεί αν κάνει κάτι, δυστυχώς δεν θα μπορεί να δοκιμασθεί απ' όλα τα μέλη, διαφορετικά θα χρειαστούμε μερικά χρονάκια. Αν καταλήξουμε και την δοκιμάσουμε, θα ενημερώνεται το παρόν θέμα κανονικά και θα είναι ανοιχτό σε όλους.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Komis

Active Member
Δεν θα ειναι τσαμπα η συμμετοχη γιατι δεν προκειται να στειλουν τη συσκευη δωρεαν.
Απλα θα τη στειλουν με μειωμενο κοστος.
 

LostUser

Active Member
Μάλλον δεν δώσατε βάση σε αυτό που έγραψα πιο πάνω... Στο hairlosstalk το έχουν δοκιμάσει ανεπιτυχώς και επισης έχουν βρει προφανείς ενδείξεις ότι η εταιρεία που το παράγει έκανε πάρα πολύ επιθετικό μαρκετινγκ με σκοπό να κάνει αρπαχτή.

Το μοναδικό αντεπιχείρημα ήταν οι σοβαρές (φαινομενικά) φωτογραφίες που ανέβηκαν. Στην πράξη όμως, κανένας δεν πέτυχε ουτε κατά διάννοια τέτοια αποτελέσματα.

You have been warned.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

leas

Well-Known Member
Μάλλον δεν δώσατε βάση σε αυτό που έγραψα πιο πάνω... Στο hairlosstalk το έχουν δοκιμάσει ανεπιτυχώς και επισης έχουν βρει προφανείς ενδείξεις ότι η εταιρεία που το παράγει έκανε πάρα πολύ επιθετικό μαρκετινγκ με σκοπό να κάνει αρπαχτή.

Το μοναδικό αντεπιχείρημα ήταν οι σοβαρές (φαινομενικά) φωτογραφίες που ανέβηκαν. Στην πράξη όμως, κανένας δεν πέτυχε ουτε κατά διάννοια τέτοια αποτελέσματα.

You have been warned.


Ωραιος lostuser. Ευχαριστούμε για την ενημέρωση., Θα δούμε αρχικά αν θα μαζευτούμε, κατόπιν θα δούμε και τους όρους και ύστερα θα αποφασίσουμε .,έχεις ίσως κάποιο λινκ να μας παραπέμψεις απο το hairlosstalk..??
 

dk1984

Member
Ωραιος lostuser. Ευχαριστούμε για την ενημέρωση., Θα δούμε αρχικά αν θα μαζευτούμε, κατόπιν θα δούμε και τους όρους και ύστερα θα αποφασίσουμε .,έχεις ίσως κάποιο λινκ να μας παραπέμψεις απο το hairlosstalk..??
Στη πρώτη σελιδα του thread έχω ποσταρει το λινκ που αναφέρεται ο lostuser
 

pithikas

Well-Known Member
Mε την απλή αναλογική σκέψη αν και οι φωτογραφίες σε έναν χρήστη δείχνουν regrowth (που πολύ πιθανό να είχε ξυρίσει πριν), ένα προίον που δουλεύει δε θα είχε ανάγκη ψεύτικα σχόλια από και καλά ευχαριστήμενους χρήστες.
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
18 μέλη

@dk1984 , @Alex cantrell , @mimis giova , @Komis , @nothinggr , @le2der , @leas , @lalakis , @Mh2012 , @Γιωργος 65 , @soki, @sadel , @mysteriog , @snik, @thanasis1001, @sofia89, @gang , @pf_83

Επειδή έχουν μείνει 2 μέρες ακόμα, είχα αναφερθεί αρχικά σε συνολικά 25 μέλη, ίσως και στα 20 μπορεί να γίνει μια συζήτηση, θα δούμε. Μέχρι την Παρασκευή το μεσημέρι πρέπει να έχουμε καταλήξει ή να το απορρίψω εντελώς.
Γνωρίζω για τα όσα αναφέρει ο Lost και μάλιστα είχα γράψει κάτι αντίστοιχο εδώ, αλλά τα διέγραψα από την στιγμή που η εταιρεία αποφάσισε να διαθέσει την συσκευή, όχι δωρεάν βέβαια. Ο λόγος είναι διότι το παρόν θέμα παρακολουθείτε και δεν μπορείς να ζητάς κάτι όταν ήδη το θάβεις χωρίς να το έχεις δοκιμάσει.

Όπως ανέφερα σε πιο πίσω σελίδες, η συσκευή δεν θα είναι δωρεάν, αλλά ούτε και στα 900 ευρώ. Για το αν αξίζει να δοκιμασθεί ή όχι, θα το κρίνετε εσείς εφόσον σας πω και το σκεπτικό μου. Μπορεί να μην σας αρέσει, μπορεί να αρέσει στους μισούς, ή μπορεί να έχετε και κάποια άλλη ιδέα. Πάνω σε αυτό, λόγω του ότι πρέπει να δοκιμασθεί τουλάχιστον 6 μήνες, είναι δύσκολο να περάσει σε όλα τα μέλη. Το σκεπτικό μου ήταν μαζί με εμένα (που αυτό είναι αναγκαστικό από τους όρους τους) σε έναν ακόμα, αλλά όπως είπα αν έχετε κάποια άλλη ιδέα, εγώ είμαι μέσα.
Μια συζήτηση θα γίνει μόνο και τίποτα άλλο.
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Καλημέρα. Τα 25 αρχικά μέλη, δεν συγκεντρώθηκαν, οπότε αναγκαστικά θα πρέπει να απορρίψω την προσφορά τους.
Για τα 18 μέλη που δήλωσαν ενδιαφέρον...

@dk1984 , @Alex cantrell , @mimis giova , @Komis , @nothinggr , @le2der , @leas , @lalakis , @Mh2012 , @Γιωργος 65 , @soki, @sadel , @mysteriog , @snik, @thanasis1001, @sofia89, @gang , @pf_83

ευχαριστώ τον καθένα προσωπικά.
 

nine

Active Member
Το μοναδικό αντεπιχείρημα ήταν οι σοβαρές (φαινομενικά) φωτογραφίες που ανέβηκαν. Στην πράξη όμως, κανένας δεν πέτυχε ουτε κατά διάννοια τέτοια αποτελέσματα.

Κριμα να ανεβαινουν ακομα ψευτικες φωτο απο αποτελεσματα εν ετη 2016.
Κατι αντιστοιχο ειχε γινει και με φωτο απο μια αλλη συσκευη wounding που θα κυκλοφορουσε αν θυμαμαι καλα και ηταν οι φωτο απο ερευνα dermaroller.
 

Mallick

Member
Gomi την καλησπέρα μου, αν και νεος στο forum το παρακολουθουσα από παλια σαν επισκεπτης. Παρατηρω ότι τα 2 με 3 τελευταια χρονια οι περισσοτεροι το εχουν ριξει στις μεταμοσχεύσεις και σε καποια συντηρητικη θεραπεια μετα παρα επιμενουν σε θεραπείες όπως big 3 κλπ. Θεωρεις ότι μπορει το νέο προιον να κανει δουλεια? πχ. ενας με nordwood 2 και ψιλοφρικη hairline τι θα μπορουσε να περιμενει από τη συγκεκριμενη συσκευή? Ρωταω για να ξερουμε γιατι μιλαμε.
 
Μπλουζα