Pfizer works on a new drug???

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

eniote

New Member
Απ: Pfizer works on a new drug???

Georgex6 είπε:

Ρε παίδες... Καταρχήν ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Έχει καταφέρει κανείς να βρεί τη δημοσίευση να μαλλιάσουν τα μάτια μας λίγο?
 
Απ: Pfizer works on a new drug???

ρε παιδια αυτα τα αρθρα δεν λενε κατι..!ολη την δεκαετια που μας περασε παντα τα ιδια λενε...!γονιδιακη θεραπεια..βλαστοκυτταρα...κλωνοποιηση...ισχυροτερα φαρμακα κτλ...!χαιρω πολυ....καποια στιγμη μεσα στα επομενα 30 χρονια ΙΣΩΣ θεραπευτει ουσιαστικα η φαλακρα...!το θεμα ειναι τι μπορει να γινει την επομενη 5ετια...!εχετε συνειδητοποιησει οτι εδω και 10 χρονια δεν ειχαμε τιποτα...??μιλαει η aderans και η intercytex για την κλωνοποιηση λειαν συντομως...!εχετε διαβασει για τα εμποδια της κλωνοποιησης της τριχας?λενε για καλυτερα φαρμακα....!!!ξερετε ποια χρονολογια βγηκε η φινα και η μινοξιδιλη?εγω τα εχω ξαναπει αυτα κ βλεπω κανεις αλλος δεν αναφερει αυτη την απιστευτη στασιμοτητα στο θεμα της τριχοπτωσης!δεν θελω να γινομαι ο απαισιοδοξος της παρεας αλλα να εχουμε μια εμπειρια οτι ολες αυτες οι ανακοινωσεις απο την καθε pfizer ειναι φρουδες ελπιδες!πολυ φοβαμαι οτι θα παιδευομαστε για παρα πολυ καιρο με διαλυμματα...και τεχνασματα...και ενα σωρο αντιαδρογονα...!και καλα αυτοι(που ειναι πολυ εδω μεσα0 που εχουν nw2 και νομιζουν οτι πιανει το φαρμακο φοβερα μιας κ δεν εχουν σημαντικη τριχοπτωση....τι να πουμε κ οι nw4 και πανω.....!!!
 

vrm

Member
Απ: Pfizer works on a new drug???

haircloningnow είπε:
ρε παιδια αυτα τα αρθρα δεν λενε κατι..!ολη την δεκαετια που μας περασε παντα τα ιδια λενε...!γονιδιακη θεραπεια..βλαστοκυτταρα...κλωνοποιηση...ισχυροτερα φαρμακα κτλ...!χαιρω πολυ....καποια στιγμη μεσα στα επομενα 30 χρονια ΙΣΩΣ θεραπευτει ουσιαστικα η φαλακρα...!το θεμα ειναι τι μπορει να γινει την επομενη 5ετια...!εχετε συνειδητοποιησει οτι εδω και 10 χρονια δεν ειχαμε τιποτα...??μιλαει η aderans και η intercytex για την κλωνοποιηση λειαν συντομως...!εχετε διαβασει για τα εμποδια της κλωνοποιησης της τριχας?λενε για καλυτερα φαρμακα....!!!ξερετε ποια χρονολογια βγηκε η φινα και η μινοξιδιλη?εγω τα εχω ξαναπει αυτα κ βλεπω κανεις αλλος δεν αναφερει αυτη την απιστευτη στασιμοτητα στο θεμα της τριχοπτωσης!δεν θελω να γινομαι ο απαισιοδοξος της παρεας αλλα να εχουμε μια εμπειρια οτι ολες αυτες οι ανακοινωσεις απο την καθε pfizer ειναι φρουδες ελπιδες!πολυ φοβαμαι οτι θα παιδευομαστε για παρα πολυ καιρο με διαλυμματα...και τεχνασματα...και ενα σωρο αντιαδρογονα...!και καλα αυτοι(που ειναι πολυ εδω μεσα0 που εχουν nw2 και νομιζουν οτι πιανει το φαρμακο φοβερα μιας κ δεν εχουν σημαντικη τριχοπτωση....τι να πουμε κ οι nw4 και πανω.....!!!
:worshipper :worshipper
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: Pfizer works on a new drug???

κοιτα φιλε μου εγω προσωπικα πριν απο 10 χρονια δεν ειχα καν προβλημα και ουτε ιντερνετ να φανταστεις οποτε δεν ξερω τη λεγανε αν και πιστευω οτι αυτη η δεκαετια 00-10 ητανε της φιναστεριδης κ προ αυτης ηταν ακομα χειροτερα οποτε μην απελπιζεσαι
τωρα και ετσι να ειναι οπως τα λες δε μπορουμε να κανουμε κατι αλλο εκτος απο το να περιμενουμε τωρα αυτο που λες για τους nw2 θελω να σου πω οτι τουλαχιστον προσφερουμε ενημερωση στους νεωτερους γιατι και γω αν ειχα τις γνωσεις που εχω τωρα απο τα 19 δε θα ξεκιναγα θεραπεια στα 24-25 και θα εσωζα περισσοτερα μαλλια εντωμεταξυ παρολες της θεραπειες που κανουμε καθε χρονος που περναει γινομαστε και χειροτερα οποτε το θελουμε κι εμεις το νεο φαρμακο
 

Jakard

New Member
Απ: Pfizer works on a new drug???

haircloningnow είπε:
ρε παιδια αυτα τα αρθρα δεν λενε κατι..!ολη την δεκαετια που μας περασε παντα τα ιδια λενε...!γονιδιακη θεραπεια..βλαστοκυτταρα...κλωνοποιηση...ισχυροτερα φαρμακα κτλ...!χαιρω πολυ....καποια στιγμη μεσα στα επομενα 30 χρονια ΙΣΩΣ θεραπευτει ουσιαστικα η φαλακρα...!το θεμα ειναι τι μπορει να γινει την επομενη 5ετια...!εχετε συνειδητοποιησει οτι εδω και 10 χρονια δεν ειχαμε τιποτα...??μιλαει η aderans και η intercytex για την κλωνοποιηση λειαν συντομως...!εχετε διαβασει για τα εμποδια της κλωνοποιησης της τριχας?λενε για καλυτερα φαρμακα....!!!ξερετε ποια χρονολογια βγηκε η φινα και η μινοξιδιλη?εγω τα εχω ξαναπει αυτα κ βλεπω κανεις αλλος δεν αναφερει αυτη την απιστευτη στασιμοτητα στο θεμα της τριχοπτωσης!δεν θελω να γινομαι ο απαισιοδοξος της παρεας αλλα να εχουμε μια εμπειρια οτι ολες αυτες οι ανακοινωσεις απο την καθε pfizer ειναι φρουδες ελπιδες!πολυ φοβαμαι οτι θα παιδευομαστε για παρα πολυ καιρο με διαλυμματα...και τεχνασματα...και ενα σωρο αντιαδρογονα...!και καλα αυτοι(που ειναι πολυ εδω μεσα0 που εχουν nw2 και νομιζουν οτι πιανει το φαρμακο φοβερα μιας κ δεν εχουν σημαντικη τριχοπτωση....τι να πουμε κ οι nw4 και πανω.....!!!

Ε ναι εδω εγω ειμαι πριν τιν nw1 και προσπαθω να την σταματησω γιατι πανω απο nw2 δεν πιστευω χωρις εμφυτευση να κανεις τπτ
 

Dimitris173475

New Member
Απ: Pfizer works on a new drug???

Έτσι όπως τα λέει ο haircloningnow είναι. Ενδιαφέρουσα όλα αυτά και ίσως λίγο ελπιδοφόρα, αλλά εγώ μέχρι να δω ότι ξεκινάν κλινικές μελέτες για την έγκριση συγκεκριμένης θεραπείας δεν περιμένω κάτι από αυτά. Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι στο μέλλον θα λυθεί το πρόβλημα μέσω των νέων τεχνικών (κλωνοποίηση, νανοτεχνολογία κλπ) όπως και πολλά άλλα προβλήματα υγείας. Αλλά αυτό το μέλλον παίζει και να είναι μακριά.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα