Petros1980 FUE 1.633grafts, 27-05-2022

witcher

Well-Known Member
Αν και μόλις στον 5ο μήνα φαίνεται να σε πάει πολύ καλά φίλε..Όντως value for money αποτέλεσμα αφού πλήρωσες μόλις 1800€
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

petros1980

New Member
Γεια σας συμφορουμήτες!!! 7 μήνες και κάτι, πλέον τα πράγματα είναι πολύ καλά και από ότι μου είπαν στην κλινική έχω ακόμα ένα δίμηνο καθαρό για να βελτιωθεί και άλλο η εικόνα. Το καλύτερο είναι ότι και ο κουρέας μου βρήκε ότι το μαλλί μου έχει πυκνώσει και με ρώτησε αν κάνω θεραπεία χαχαχα!!! Δεν άντεξα και του είπα ότι έκανα μεταμόσχευση και του έπεσε το σαγόνι, δεν είχε ξαναδεί τέτοια φυσικότητα, μου είπε, και η αλήθεια είναι ότι όντως δείχνει πολύ καλό. Βάζω φωτογραφίες με φωτισμό να πέφτει πάνω στο κεφάλι και μια σειρά με κανονικό φωτισμό ημέρας. Προσπάθησα επίσης να κάνω και μια σύγκριση με το πριν. Ζητώ συγνώμη αν οι φωτογραφίες μου δεν είναι εντελώς καθαρές αλλά έχω την αίσθηση ότι κάτι συμβαίνει με τη φωτογραφική του κινητού μου. Θα επανέλθω τον άλλον μήνα με καλύτερες. Καλή χρονιά σε όλους.
 

Συνημμένα

  • 1α.jpg
    1α.jpg
    436.6 KB · Προβολές: 288
  • 1δ.jpg
    1δ.jpg
    367.3 KB · Προβολές: 240
  • 1μ2.jpg
    1μ2.jpg
    162.3 KB · Προβολές: 239
  • 1π.jpg
    1π.jpg
    429.7 KB · Προβολές: 210
  • 2α.jpg
    2α.jpg
    363.4 KB · Προβολές: 200
  • 2α2.jpg
    2α2.jpg
    227.9 KB · Προβολές: 188
  • 2δ.jpg
    2δ.jpg
    96.8 KB · Προβολές: 184
  • 2δπ.jpg
    2δπ.jpg
    381 KB · Προβολές: 187
  • 2μ.jpg
    2μ.jpg
    171.3 KB · Προβολές: 195
  • 2π.jpg
    2π.jpg
    270.1 KB · Προβολές: 252

petros1980

New Member
και οι συγκρίσεις (η μία έχω βάλει φουλ φως από πάνω και στην άλλη με κανονικό φως όπως φαίνεται τις περισσότερες φορές)....
 

Συνημμένα

  • μ.jpg
    μ.jpg
    342 KB · Προβολές: 259
  • μ2.jpg
    μ2.jpg
    289.2 KB · Προβολές: 249
  • π.jpg
    π.jpg
    141.3 KB · Προβολές: 301

spiros27

Member
και οι συγκρίσεις (η μία έχω βάλει φουλ φως από πάνω και στην άλλη με κανονικό φως όπως φαίνεται τις περισσότερες φορές)....
Για να συγκρινεις κατι πρεπει να το συγκρινεις με τον ιδιο φωτισμο και στις δυο αλλιως δεν εχει νοημα
Μια χαρα φαινεται παντως να το χαιρεσαι
 

montecristo

Well-Known Member
Μια χαρά φαίνεται φίλε και με κοντό μαλλί βελτιώθηκε πολύ η εικόνα σου. Ουσιαστικά έκανες πύκνωση ανάμεσα σε μαμά μαλλί, και πιστεύω ο στόχος σου πέτυχε να πυκνώσεις το υπάρχον μαλλί χωρίς να τραυματιστούν οι διπλανοί θύλακες, γιατί βλέπουμε πολλές φορές να παρατηρείται shock loss όταν γίνεται πύκνωση ανάμεσα σε μαμά μαλλιά, κάτι που δεν συνέβη στην περίπτωση σου. Να το χαίρεσαι..:)
 

konelos

Active Member
Σαν να βλέπω το κεφάλι μου ήσουν, σε λίγες μέρες είμαι και εγώ να κάνω στην ίδια κλινική, μακάρι να πάρω το ίδιο αποτέλεσμα.
 

petros1980

New Member
Συναγωνιστές, 10 μήνες και κάτι και πλέον νομίζω ότι είμαι στο τελικό αποτέλεσμα. Νοίώθω πολύ καλά και αν δείτε τις τελευταίες φωτογραφίες νομίζω ότι πραγματικά πήρα ένα πολύ καλό αποτέλεσμα. Η αλήθεια είναι ότι ούτε εγώ το πίστευα και το περίμενα.... ιδίως τους πρώτους μήνες που τα έβλεπα να πέφτουν νόμιζα ότι δεν θα ξαναβγούν αλλά ιδού:
 

Συνημμένα

  • b1.jpg
    b1.jpg
    1.6 MB · Προβολές: 186
  • b2.jpg
    b2.jpg
    2 MB · Προβολές: 193
  • f2.jpg
    f2.jpg
    1.5 MB · Προβολές: 197
  • l1.jpg
    l1.jpg
    1.6 MB · Προβολές: 187
  • l2.jpg
    l2.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 186
  • r1.jpg
    r1.jpg
    2 MB · Προβολές: 183
  • r2.jpg
    r2.jpg
    946.5 KB · Προβολές: 184

JimKan1

Well-Known Member
Δοτρια αψογη και φυτρωση φαινεται υψηλη, βαλε καμια αν μπορεις με το μαλλι πανω να δουμε την hairline
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα