Peter Pan, MHRC Dr. Michalis Georgiou, FUE, 3125 grafts, 1-2/9/2022

Peter Pan

Active Member
Πολύ δυνατή πυκνότητα στο front/3 φίλε @Peter Pan .
Πλέον απομένει να παίξεις και στο middle/crown για να δέσει όλο το κεφάλι.
Ευχαριστω φίλε μου, ναι έχω αρχίσει πάλι φινα να δω πως θα με πάει κ ετοιμάζω πλάνο για δεύτερη μμ. Πιστεύω Γενάρη ή Φλεβάρη θα μπω για την δεύτερη κ μένει να αποφασίσω αν κάνω 1ημερη ή 2ημερη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Φίλε πήγε πολύ καλά για. την δεύτερη έχεις ψαχτεί καθόλου?σκέφτεσαι να πας στο Γεωργίου πάλι? Το έχεις συζητήσει καθόλου μαζί του?
 

Peter Pan

Active Member
Φίλε πήγε πολύ καλά για. την δεύτερη έχεις ψαχτεί καθόλου?σκέφτεσαι να πας στο Γεωργίου πάλι? Το έχεις συζητήσει καθόλου μαζί του?
Ευχαριστω φίλε, έχω κλείσει Γεωργίου τέλη Μαρτίου για 2ημερη.
 

montecristo

Well-Known Member
Ευχαριστω φίλε, έχω κλείσει Γεωργίου τέλη Μαρτίου για 2ημερη.
Καλη επιτυχία φίλε. Μπορείς να μας πεις τιμή ανα graft που σου έδωσε ο γεωργιου για αυτή την επέμβαση που θα κανεις και ποσα grafts συμφωνήσατε ;
 

Peter Pan

Active Member
Καλη επιτυχία φίλε. Μπορείς να μας πεις τιμή ανα graft που σου έδωσε ο γεωργιου για αυτή την επέμβαση που θα κανεις και ποσα grafts συμφωνήσατε ;
Ευχαριστω φίλε, μου έδωσε δυο επιλογές, 1,40 με τα έξοδα δικά του ή 1,30 με τα έξοδα δικά μου, διάλεξα την δεύτερη επιλογή για προσωπικούς λόγους. 2500-2700 κάπου εκεί θα πάμε.
 
Ευχαριστω φίλε, μου έδωσε δυο επιλογές, 1,40 με τα έξοδα δικά του ή 1,30 με τα έξοδα δικά μου, διάλεξα την δεύτερη επιλογή για προσωπικούς λόγους. 2500-2700 κάπου εκεί θα πάμε.
Περίμενα να δώσει καλύτερη τιμή αν σκεφτείς ότι δεν έχει περάσει μεγάλο διάστημα από την πρώτη. Για τα grafts όπως έχουμε πει εκεί παίζει ο Γεωργιου. Το θέμα είναι κατά πόσο αυτά επαρκούν για όλη τη έκταση. αυτός είναι ενας προβληματισμος και για την δική μου την περίπτωση. Γενικά σου είπε ότι θα την πιάσει όλη την περιοχή??
 

JimKan1

Well-Known Member
Ευχαριστω φίλε, μου έδωσε δυο επιλογές, 1,40 με τα έξοδα δικά του ή 1,30 με τα έξοδα δικά μου, διάλεξα την δεύτερη επιλογή για προσωπικούς λόγους. 2500-2700 κάπου εκεί θα πάμε.
IMG_9066.jpeg

Εκτιμω πως θες παραπανω γι αυτη την περιοχη, σιγουρα 3.000 για να καλυψεις ολη την Β και Γ ζωνη, αλλα δεν μπορω να καταλαβω αν τα πλαινα σου εινα ψιλα η αν απλα εχεις γυρει τα πλαινα προς τα πανω
 

Peter Pan

Active Member
Περίμενα να δώσει καλύτερη τιμή αν σκεφτείς ότι δεν έχει περάσει μεγάλο διάστημα από την πρώτη. Για τα grafts όπως έχουμε πει εκεί παίζει ο Γεωργιου. Το θέμα είναι κατά πόσο αυτά επαρκούν για όλη τη έκταση. αυτός είναι ενας προβληματισμος και για την δική μου την περίπτωση. Γενικά σου είπε ότι θα την πιάσει όλη την περιοχή??
Έχω πλάνο κ για τριτη μμ αλλά πολύ αργότερα, δεν θέλω να ζορίσω την δότρια καθόλου.
 

Peter Pan

Active Member
Προβολή συνημμένου 60998
Εκτιμω πως θες παραπανω γι αυτη την περιοχη, σιγουρα 3.000 για να καλυψεις ολη την Β και Γ ζωνη, αλλα δεν μπορω να καταλαβω αν τα πλαινα σου εινα ψιλα η αν απλα εχεις γυρει τα πλαινα προς τα πανω
Τα πλαϊνά είναι ψηλά, το μαλλί είναι χτενισμενο προς μια κατεύθυνση προς τα πλαγιά. Έχω πλάνο κ για τριτη μμ, πιθανόν μια μονοήμερη με 1200 περίπου τριχθ. δουλεύοντας temporals peak κ κάποιο touch up που θα χρειαστεί στην κορυφή.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

JimKan1

Well-Known Member
Τα πλαϊνά είναι ψηλά, το μαλλί είναι χτενισμενο προς μια κατεύθυνση προς τα πλαγιά. Έχω πλάνο κ για τριτη μμ, πιθανόν μια μονοήμερη με 1200 περίπου τριχθ. δουλεύοντας temporals peak κ κάποιο touch up που θα χρειαστεί στην κορυφή.
Φτιαχνει ο Γεωργιου temporal peaks?
 

montecristo

Well-Known Member
Ευχαριστω φίλε, μου έδωσε δυο επιλογές, 1,40 με τα έξοδα δικά του ή 1,30 με τα έξοδα δικά μου, διάλεξα την δεύτερη επιλογή για προσωπικούς λόγους. 2500-2700 κάπου εκεί θα πάμε.
Ωραιος φίλε. Εντάξει σχετικά καλές τιμες σου πρότεινε ο Γεωργίου πιστεύω με 1.30 ευρώ/graft και για γιατρο που κάνει μόνος του εξαγωγη με manual punch και άνοιγμα τομών στη λήπτρια σε 2 μερες..
Ίσως χρειαστείς και μια μονοήμερη Τρίτη επεμβαση για τις λεπτομέρειες. Διάλεξες καλό γιατρο και θα κανεις ολική επαναφορά.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Καλή επιτυχία στο πλάνο αν και πιστεύω θα πάει καλά αφού ο γιατρός είναι δοκιμασμένος. Θα περιμένουμε ενημέρωση λοιπόν από τον επόμενη.
 

Peter Pan

Active Member
Καλή επιτυχία στο πλάνο αν και πιστεύω θα πάει καλά αφού ο γιατρός είναι δοκιμασμένος. Θα περιμένουμε ενημέρωση λοιπόν από τον επόμενη.
Ευχαριστω, δεν θα κάνω όμως παρουσίαση όπως στην πρώτη, δεν υπάρχει ούτε ο χρόνος αλλά ούτε κ η όρεξη να πω την αλήθεια, απλά θα μαζεψω κάποιες φωτο τις οποίες θα ανεβάσω όλες μαζί κοντά στον χρόνο.
 

TopBoy

Member
Πολύ καλο το αποτέλεσμα της 1ης σου επέμβασης με τον Dr Γεωργίου... με την δευτερη μεταμόσχευση που θα κάνεις θα δέσει καλύτερα με το πίσω μέρος. Τώρα βλέπω έχεις μια επιφάνεια norwood 5 να καλύψεις. Θεραπεία κάνεις τώρα ή έχεις σταματήσει ;
 

Peter Pan

Active Member
Πολύ καλο το αποτέλεσμα της 1ης σου επέμβασης με τον Dr Γεωργίου... με την δευτερη μεταμόσχευση που θα κάνεις θα δέσει καλύτερα με το πίσω μέρος. Τώρα βλέπω έχεις μια επιφάνεια norwood 5 να καλύψεις. Θεραπεία κάνεις τώρα ή έχεις σταματήσει ;
Ξεκίνησα πάλι φινα εδώ κ 2 μήνες περίπου, μέχρι τώρα όλα καλά. Έχω δρόμο ακόμα μέχρι να ολοκληρώσω το αποτέλεσμα που θέλω, θα πάω για 2500 τώρα κ άλλα 1000-1200 μελλοντικά.
 
Μπλουζα