Pes,fue-2732 grafts 2 hair transplant.

Pes

Active Member
8
Οι μπροστινες ζώνες πολύ δυνατές..Να το χαρείς το αποτέλεσμα... Για το κραουν εγώ θα πρότεινα εάν η δοτρια έχει να δώσει πολύ λίγα γκραφτς ακόμα να μην την ζορίσεις και να τα αφήσεις "κάβα".. Μετα θεωρω πως εφόσον έχεις στριπ ηδη στο κεφάλι σου θα μπορούσες να δεις εάν υπάρχει ελαστικότητα για να πάρεις την παλιά τομή και να κάνεις μια ακόμη.. Προφανώς υπάρχει και η επιλογή να βγάλεις από μούσια όπως είπαν και τα παιδια. Απλά δεν γνωρίζω εάν ο Γεωργίου κάνει και bht, στριπ νομίζω δεν κάνει οπότε αυτό το πλάνο σε οδηγεί αυτόματα σε άλλο γιατρό.. Όπως και να έχει η βελτίωση είναι τρομερή μπράβο και στον γιατρό αλλά και σε σένα..

Θα ήθελα να ρωτήσω μόνο κάτι, χωρίς φιναστεριδη ο γιατρός σου είπε για την περίπτωση σου πως δεν σε αναλάμβανε για χειρουργείο;;
Εάν δε κάνω λάθος είχες έρθει πιο παλιά σε συμβουλευτικο.. Και είχαμε συναντηθεί... Φίλε μου γιατρό δεν αλλάζω με τπτ.. Και τέλος ούτε καν τον απασχολεί αν θα πάρεις η οχι...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

leas

Well-Known Member
Δεκτό για τον γιατρό είναι βασικό να τον εμπιστεύεσαι, αφού έχει κάνει πολύ καλή δουλειά πάνω σου.. Εγώ στο αναφέρω γιατί ο συνδυασμός τεχνικών μπορεί να σώσει και πιο μεγάλα νοργουντ όχι για να αλλάξεις γιατρό.. Συμβουλευτικη με τον Γεωργίου όχι δεν έχω κάνει.. Ελπίζω με την 3η να μαζευτεί και το κραουν να είσαι σπέσιαλ.. Σου εύχομαι τα καλύτερα και κράτα μας ενήμερους...
 

Pes

Active Member
Δεκτό για τον γιατρό είναι βασικό να τον εμπιστεύεσαι, αφού έχει κάνει πολύ καλή δουλειά πάνω σου.. Εγώ στο αναφέρω γιατί ο συνδυασμός τεχνικών μπορεί να σώσει και πιο μεγάλα νοργουντ όχι για να αλλάξεις γιατρό.. Συμβουλευτικη με τον Γεωργίου όχι δεν έχω κάνει.. Ελπίζω με την 3η να μαζευτεί και το κραουν να είσαι σπέσιαλ.. Σου εύχομαι τα καλύτερα και κράτα μας ενήμερους...
Σορρυ σε μπέρδεψα. Θα δω τι θα κάνω πως θα φτιάξω.. Δίνω λίγο χρόνο..
 

veg

Active Member
2 παρατηρησεις , ετσι οπως ηταν το μαλλι πριν ,μπορουσε σχετικα ο φιλος να κρυψει την μμ με τα υπαρχοντα μαλλια του που αν και οχι τοσο πυκνα 'καπακωναν ' τα μοσχευματα . πραγμα καλο θεωρω για την ολη διαδικασια ωστε να περναει οσο το δυνατο λιγοτερο ορατη και το δευτερο οτι εχει καλο αποτελεσμα , το αραιωμενο crown δεν το θεωρω κατι το φοβερο , μπορεις να παρεις το χρονο σου να το ψαξεις και να δεις τι το καλυτερο , αλλα και ετσι εισαι μια χαρα .
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Προβολή συνημμένου 20500 Προβολή συνημμένου 20501 Προβολή συνημμένου 20502 Προβολή συνημμένου 20503 Καλημέρα σε όλα τα μέλη...12 μέρες μετά μια δότρια σε άριστη κατάσταση ....εάν δε είχα την ουλή πίσω κανεις δε καταλαβαίνει ότι έχω κανει κατι....είναι αυτό που τονίζουν πολλά έμπειρα μέλη πως η διαχείριση παίζει μεγάλο ρόλο.Να πω ακόμη πως έχω καθαρίσει από την 9 μέρα από καπαλα συνεχίζω 2 φορές λούσιμο ....
Είναι αλήθεια η διαχείριση της δότριας είναι ίσως και το πιο σημαντικότερο κομμάτι, διότι με αυτή χαράζεις της στρατηγική για το εξελισσόμενο αυτό πρόβλημα. Είναι όντως άριστη η διαχείριση της δότριας σου. Ξέρεις τι διαμέτρημα χρησιμοποιήθηκε ; 0.8 ή 0.7 ;
 

nick90

Well-Known Member
Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Θα το συνεχίσω.. Νοέμβριο του χρόνου μάλλον θα μπω...
Τελικά μπήκες και για την άλλη μεταμόσχευση στο crown? Πάντως οι πρώτες σου δύο μεταμοσχεύσεις στον Γεωργίου ήταν απόλυτα πετυχημένες. Μαλλούρα σου έκανε. Φοβερή πυκνότητα. Μπράβο στον γιατρό!
 
Μπλουζα