Pantel, fue, 2838 grafts, 13-14/07/2017

felaini

Active Member
Ο ιδιος ο παντελης ελεγε σε προηγουμενα σχολια πως του δειχνανε φωτο απο αλλον πως θα γινει κ τελικα ηρθε η απογοητευση! Κ δεν του την εκανε κ ο γιατρος που ηθελε κ του ειπαν ψεματτα! Ελεος! Ποσο αντιεπαγγελματικο!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pantel

Active Member
Φίλε καταρχάς πρέπει να ηρεμήσεις και έπειτα να περιμένεις έχεις ακόμα τρεις μήνες μπροστά σου, μπορεί να είναι. Shed από φίνα,.

Επίσης ανέβασε και μερικές δικές σου φώτο να δούμε τι γίνεται.
Φίλε δεν μπορώ να είμαι ήρεμος. Οπότε βάλω μινοξιδιλη βλέπω 20 -30 τριχες στον νεροχύτη. Επίσης φίνα έχει ένα χρόνο που παίρνω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

pantel

Active Member
Ο ιδιος ο παντελης ελεγε σε προηγουμενα σχολια πως του δειχνανε φωτο απο αλλον πως θα γινει κ τελικα ηρθε η απογοητευση! Κ δεν του την εκανε κ ο γιατρος που ηθελε κ του ειπαν ψεματτα! Ελεος! Ποσο αντιεπαγγελματικο!
Φίλε μου είπαν πως ένα περίπου Έτσι θα γινόταν η χεαρλαιν μου. Επίσης δεν γνώριζα καν πως θα μου την έκανε η Χριστίνα.
 

pantel

Active Member
Φ
Φίλε καταρχάς πρέπει να ηρεμήσεις και έπειτα να περιμένεις έχεις ακόμα τρεις μήνες μπροστά σου, μπορεί να είναι. Shed από φίνα,.

Επίσης ανέβασε και μερικές δικές σου φώτο να δούμε τι γίνεται.
Φωτογραφίες θα βάλω αυριο
 

felaini

Active Member
Ανεβασε δικες σου φωτο ρε παντελη να δουμε!! Υπαρχουν μελη στο φορουμ αρκετα εμπειροι κ με τεχνικες γνωσεις να πουν την αποψη τους..
 

felaini

Active Member
Σηκωμενο το μαλλι οχι κατω αν μπορεις.. οχι οπως το χτενισμα που σου κανανε στην κλινικη με κατω το μαλλι.. σηκωμενο αν μπορεις.. μην τρελε ολα καλα θα πανε..
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Παντελη σε αυτη τη φαση, που ειναι ακομη σε εξελιξη η διαδικασια της φυτρωσης, η κακη ψυχολογια, καταστροφολογια, εχουν μονο αρνητικη επιδραση, μια διορθωτικη επεμβαση προηγουμενης κακης μεταμοσχευσης δεν ειναι ποτε ευκολο περιστατικο, οπως πολυ σωστα γραφεται εδω, διοτι ο ιστος του δερματος ειναι επιβαρυμενος κ το ποσοστο φυτρωσης ειναι μειωμενο, ο δε αριθμος των γκραφτς που τοποθετηθηκαν απλως θα καλυτερευαν την κακη εικονα με τα αγκαθια που σου αφησε η προηγουμενη επεμβαση, οχι πολλα πραγματα δηλαδη...ειχες κ μια αποτυχια στο παρελθον με αλλο γιατρο οπως γραφεις κ αυτο προφανως σε εχει επιρεασει, ελπιζω οπως ολοι να αλλαξει η κατασταση κ να δεις βελτιωση στους επομενους μηνες!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Ρε παιδιά να ρωτησω κάτι ; Παρατηρώντας ξανα κ ξανα τις φωτος πριν κ μετα ειμαστε σιγουροι οτι περιμέναμε κατι παραπανω ; Για να το πω πιο σωστα ....βαση αριθμού γκραφτ έκτασης και προϊστορίας περιμενουμε κατι πολυ καλυτερο απ αυτο που δειχνει ως τωρα;εχω την εντυπωση οτι ναι μεν εχει χαμηλή φυτρωση αλλα δεν ξερω κατα ποσο στέκει στο να ναι και εντελως ναυάγιο η κατασταση ....
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimitris50423

Well-Known Member
Επίσης τότε που μου έκαναν μμ δεν μου είχαν πει ότι θα με κάνει η Χριστίνα. Εγώ νόμιζα πως ο Μάρας θα με κάνει. Και κατά τη διάρκεια της μμ ο Μάρας εμφανίστηκε μόνο για να κάνει τις οπές. Εγώ περίμενα περίμενα και στο τέλος ποιος βγήκε χαμένος? Ο πελάτης φυσικά.

εσυ πληρωσες για να σε κανει ο Μαρ*ς ή η Χριστινα? αν πληρωσεις 2,50 το graft για να σε κανει ο ιδιος επρεπε να το πεις εκεινη τη στιγμη.
αν δεν υπερβαλεις οτι πεφτουν 20 τριχες καθε φορα απο τη ληπτρια πρεπει να σε δουν. δεν ειναι φυσιολογικο ειδικα με τοσο δυνατη θεραπεια που κανεις.
βαλε καμια φωτο να δουμε την κατασταση πως ειναι και υπομονη.
 

crossfire

Well-Known Member
Ρε παιδιά να ρωτησω κάτι ; Παρατηρώντας ξανα κ ξανα τις φωτος πριν κ μετα ειμαστε σιγουροι οτι περιμέναμε κατι παραπανω ; Για να το πω πιο σωστα ....βαση αριθμού γκραφτ έκτασης και προϊστορίας περιμενουμε κατι πολυ καλυτερο απ αυτο που δειχνει ως τωρα;εχω την εντυπωση οτι ναι μεν εχει χαμηλή φυτρωση αλλα δεν ξερω κατα ποσο στέκει στο ναι και εντελως ναυάγιο η κατασταση ....

Πολύ σωστό
 

geeorgee

Active Member
Ρε παιδιά να ρωτησω κάτι ; Παρατηρώντας ξανα κ ξανα τις φωτος πριν κ μετα ειμαστε σιγουροι οτι περιμέναμε κατι παραπανω ; Για να το πω πιο σωστα ....βαση αριθμού γκραφτ έκτασης και προϊστορίας περιμενουμε κατι πολυ καλυτερο απ αυτο που δειχνει ως τωρα;εχω την εντυπωση οτι ναι μεν εχει χαμηλή φυτρωση αλλα δεν ξερω κατα ποσο στέκει στο να ναι και εντελως ναυάγιο η κατασταση ....

Καταρχην για να μπορεσουμε να καταλαβουμε τι γινεται ως τωρα πρεπει να δουμε φωτογραφιες κανονικες τραβηγμενες απο τον ιδιο που να εστιαζουν εκει που θελει και οχι δυο επιλεγμενες απο την κλινικη με τροπο που τους βολευει ωστε να ωραιοποιουν το αποτελεσμα ,αυτες τις περισσοτερες φορες πιο πολυ παραπλανουν παρα βοηθανε για συμπερασματα.
 

geeorgee

Active Member
Επίσης τότε που μου έκαναν μμ δεν μου είχαν πει ότι θα με κάνει η Χριστίνα. Εγώ νόμιζα πως ο Μάρας θα με κάνει. Και κατά τη διάρκεια της μμ ο Μάρας εμφανίστηκε μόνο για να κάνει τις οπές. Εγώ περίμενα περίμενα και στο τέλος ποιος βγήκε χαμένος? Ο πελάτης φυσικά.

O Μαρας σου εκανε μονο τις οπες στη δοτρια η και στη hairline?H αλλη γιατρος τι ακριβως εκανε?
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Σε όλη την διάρκεια της μμ σου, απο την πρώτη μέρα ως και τώρα τι σχήμα θεραπείας έκανες, πες μου λεπτομερώς, οτιδήποτε αλλαγή έκανες κτλ. Φίνα σταθερές δόσεις ? 1 έτος όπως λες οπότε την έπαιρνες και πριν και μετά, σωστά? Μινοξ πότε έβαλες και τι ποσοστό, πες μου λεπτομερώς.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
κρινω με βαση τις φωτος που εχει δημοσιευσει...στην συγκεκριμενη περιπτωση της κλινικης.. και ναι οντως αν βαλει δικες του φωτος ισως κτλ περισσοτερα.
 

tasos33

Well-Known Member
Aσχετο με το νημα αλλα το ειδα και ειπα να το ανεβασω.
Δε μπορω να σκεφτω τι θα γινοταν αν ο ανθρωπος ειχε πιο υψηλο λογο
και δεν ειχε και δυο strip παλαιοτερα




 
Μπλουζα