PAIDIA VOITHEIA

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Para_Trixa

New Member
Kalispera se olous! me lene Stelio ke eimai 21 xronwn.Exw mia aporia k thelw gnwmes ebeires k sovares an ginetai :p.O pateras m einai karaflas oso den paei re paidi m...k logika exw klhronomisei apo ayton gt ama me dei kanc ston dromo den tha me pei karafla oute oti exw araiwsh oute tpta...fainomai coble...oxi poli pikno malli...alla coble..xwris provlima..Egw omws pu koitazw ston kathrefth apo pisw parathrw mia ARAIWSH SE SXESH ME TA YPOLOIPA mallia ths kefalhs m...*xerete ekei sto legomeno:BIFTEKI pu araiwnei stous andres pisw sthn koryfh)...To thema pio einai? oti DEN EXW TRIXOPTWSH RE g..o to..dld zitima na mu peftoun 10 trixes thn imera..ti trivw to kefali m ti tis travaw den mu menoun panw apo 2 trixes sta xeria...alla k pali iparxei araiwsh..(alla oute palia eixa trixoptwsh)...Mu fainetai oti einai leptoteres oi trixes ekei pera...k epeishs otan pairnw to kefali gouli me thn xiristikh...se ayto to shmeio megalwnoun PIO ARGA oi trixes apo tis ypoloipes(elaxista vevaia ...alla to ktlvainw sthn afh)...Ti ginetai re paidia? to mono metro pu exw lavei einai ena sampouan Priorin gia tonwsh trixas k kata ths trixoptwshs..Epishs exun bei k ligo mesa oi krotafoi alla poli normal..dld se fash den paizei provlima...poly fysiologika (AKOMA)...opoios borei voithaei opws nanai! EYXARISTW :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Para_Trixa

New Member
Απ: PAIDIA VOITHEIA

Photos den vazw gia allous logous edw mesa...ama thelete na mu peite gia pio logo thelete photos(ennow na deite to provlima ths trixoptwshs i kati allo) den exw photos me kefali estiasmeno ston fako k tetoia...
 

dim74

Member
Απ: PAIDIA VOITHEIA

πρωτα απο ολα να γραφεις ελληνικα...εγω δεν μπορω να ξερω αν εχεις τριχοπτωση η ειναι ιδεα σου...εσυ ξερεις τα μαλλια σου...αν διαβασεις λιγο εδω μεσα(μια ωρα πριν μπηκες) θα βρεις πολλα που μπορεις να κανεις...
 

heyya

New Member
Απ: PAIDIA VOITHEIA

Para_Trixa είπε:
Photos den vazw gia allous logous edw mesa...ama thelete na mu peite gia pio logo thelete photos(ennow na deite to provlima ths trixoptwshs i kati allo) den exw photos me kefali estiasmeno ston fako k tetoia...

photo για να δούμε αν όντως έχεις πρόβλημα και το μέγεθος του προβλήματος. Μόνο εκείνο το σημείο χρειάζεται, δεν χρειάζεται να φοβάσαι για προσ. δεδομένα ή οτιδήποτε άλλο σε φοβίζει να ανεβάσεις φώτο.
υ.γ: γράφε με ελληνικούς χαρακτήρες, απαγορεύονται τα greeklish.
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: PAIDIA VOITHEIA

χα0χα0χα0χα0....μ'αρεσουν αυτα.....

μονο στους ομορφους δινουμε συμβουλες εδω περα για να κρατησουν τα μαλλια τους.....
αυτη ειναι η αληθεια....ετσι δουλευουμε σε αυτο το σαιτ!!!!
αν εισαι ασχημος......τι με μαλλια τι χωρις...παλι ασχημος θα εισαι....
οποτε τον χρονο μας θα χασουμε....
γι αυτο αν θες θεραπεια......βαλε μερικες φωτο....να τις δει η κριτικη επιτροπη....
να ψηφισει....κι αν τα πας καλα.....και σε εγκρινουν για θεραπεια.....το ξανασυζηταμε....
 

geofish

New Member
Απ: PAIDIA VOITHEIA

Έλα ρε παιδία πλάκα μας κάνει δεν το καταλάβατε. Διαγράψτε τον αμέσως.



Θυμήθηκα τώρα ένα περιστατικό που είχα διαβάσει παλιά σε ένα κοσμικό περιοδικό στην στήλη εκεί που έχουν κάποιοι προσωπικά προβλήματα και περιμένουν απαντήσεις από το περιοδικό.
Ήταν λοιπόν ένας τύπος ο οποίος είχε το εξής πρόβλημα.
Ήταν πολύ όμορφος και είχε πολλά λεφτά. Επίσης είχε πολύ καλό χαρακτήρα και όλοι τον αγαπούσαν όλοι και όπου να πήγαινε ήταν η ψυχή της παρέας. Καμία γυναίκα σε όσες είχε κάνει πρόταση δεν του αρνήθηκε και όχι μόνο αυτό αλλά του την έπεφταν και από πάνω. Να πω ακόμη ότι η υγεία του αλλά και των δικών του ήταν καλή. Τέλος στο οικονομικό τομέα είχε μια καλή δουλειά και κατά καιρούς κέρδιζε ποσά σε τυχερά παιχνίδια.
Ακουστέ λοιπόν τι πρόβλημα είχε και περίμενε και απάντηση ο αθεόφοβος.
Ο τύπος όπως έλεγε ήταν πολύ δυστυχισμένος. Ήθελε καταρχήν να φάει χυλοπίτα από γκόμενα και μάλιστα από κάποια που ήταν φουλ ερωτευμένος. Επίσης ήθελε να βγαίνει κάπου μόνος του χωρίς να τον γνωρίζει κανείς αλλά και να μην το θέλει κανένας στην παρέα του. Τέλος στο οικονομικό ήθελε να δουλέψει κάπου όπου θα δούλευε πολύ σκληρά και μάλιστα να του δίνουν ψίχουλα για να εκτιμήσει έτσι την αξία των χρημάτων.

Την απάντηση δεν θα σας την λέω γιατί από τα πολλά γέλια που έριξα δεν την θυμάμαι αλλά περιμένω τι θα του απαντούσατε εσείς.

Αααα, ξέχασα να πω και το εξής ο τύπος είχε και πολύ ωραίο μαλλί σύμφωνα με την περιγραφή που είχε κάνει για την εμφάνιση του.

Άσχετο μια και είσαι μέσα, Πάνο μήπως ήσουν εσύ που έστειλες το γράμμα.
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: PAIDIA VOITHEIA

χαχαχα.....θα μπορουσα να ειμαι.....το εχω παλεψει αρκετα......αλλα δε πληρω πλεον τις προυποθεσεις......γιατι και χυλοπιτα εχω φαει.....και σε μερη που δεν με αναγνωριζει κανεις εχω παει.....και να δουλεψω εχω αναγκαστει.....αστα....ειδες πως τα φερνει καμμια φορα η ζωη......
μαλλον του σακη ρουβα θα ηταν το γραμμα.....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: PAIDIA VOITHEIA

kakashi είπε:
[quote author=Panos1982 link=topic=2157.msg39515#msg39515 date=1284547517]
γιατι και χυλοπιτα εχω φαει.....
????????λεσβια θα ταν δεν εξηγειται αλλιως............
[/quote]

χαχαχα.....οντως....κατι φορες συμβαινουν ανεξηγητα πραγματα......
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα