Online αγορα παπουτσιων (nike)

FreeThinker

Well-Known Member
Δεν εχω ξαναπαραγγειλει παπουτσια απο το νετ.... Ενδιαφερομαι για ενα λευκο ζευγαρι nike air force 1. Εχω βρει αυτο το site με 20 ευρω φθηνοτερα απο οπουδηποτε αλλου. Πως μπορω να βεβαιωθω οτι ειναι γνησια? Ξερει κανεις το συγκεκριμενο site? ευχαριστω :)

http://www.maxrosherungreece.com/
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Δεν μου ανοίγει καν το site φίλε.
Κατά τη γνώμη μου επειδή έχω πάρει το ίδιο παπούτσι (μαύρο), δώσε χρήματα και αγόρασε το από κάπου αξιόπιστα. Τα 20 ευρώ μην τα σκέφτεσαι.
Έχω βγάλει 2 χειμώνες με το airforce και πηγαίνω για 3ο.
 
Δεν τα είχα αγοράσει online. Αλλά έχω αγοράσει online παπούτσια από αξιόπιστα Site
δεν έχω στο μυαλό μου κάποιο που να διαθέτει airforce .
 

FreeThinker

Well-Known Member
Ουτε τωρα στο ανοιγει? Online αξιοπιστα μονο απο της ιδιας της nike... αλλα ειναι πανακριβα + capital controls
 
Μου το άνοιξε. Της nike σίγουρα.
Δυστυχώς αν δεν υπάρχει κάποιο ''γνωστό'' κατάστημα κόντα σου δεν έχεις πολλές επιλογές.
 

tasos

Active Member
Κοίτα λίγο αυτήν την διεύθυνση που λέει για το site.......

http://www.scamadviser.com/check-website/maxrosherungreece.com

με την πρώτη ματιά φαίνεται ότι είναι κακομεταφρασμένο απο κάποια μηχανή μεταφράσεως......

κατά δεύτερον δεν έχει ασφαλή διεύθυνση (https://) όταν πάς στο check out !

κατά τρίτον το σηματάκι "McAfee Secure" είναι ψεύτικο....κανονικά πρέπει να μπορείς να κάνεις κλίκ στο σηματάκι και να βλέπεις λεπτομέρειες για την ασφάλεια του site

θέλετε κι'άλλα :) ?

πιθανόν να πληρώσεις και να μην πάρεις ποτέ τα παπούτσια !

Εγώ συμφωνώ με τον Alex.....αγορές ιδίως σε τέτοια παπούτσια μόνο απο αξιόπιστα site, αν έχουν και φυσικό κατάστημα (για τα ελληνικά site) ακόμα καλύτερα και επικοινωνούμε πρώτα μαζί τους, να δούμε τι παίζει !

Απο Ebay για Nike. πάντως που είναι μία επιλογή.....το κόβω να είναι τα περισσότερα μαιμούδες
 

FreeThinker

Well-Known Member
taso σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου, το παρατηρησα και γω οτι ειναι κακομεταφρασμενο απο μηχανη μεταφρασης, με τα αλλα που μου εγραψες με επεισες εντελως οτι ειναι μουφα, να σαι καλα!

βρηκα τωρα ενα ελληνικο site για online, το spartoo.gr Αυτο το ξερετε? Ειναι πιο γνωστo. Και δεχεται και αντικαταβολη.
 

tasos

Active Member
...ναι το spartoo είναι αξιόπιστο, ξεκίνησε απο την Γαλλία απο δύο πιτσιρικάδες και τώρα έχει γίνει σαν Πολυεθνική με site παραρτήματα σε 30 χώρες (το όνομα έχει έμπνευση και απο την Σπάρτη) !

Στην αρχή ητανε γνωστό για τις φθηνές τιμές του, τώρα επιφυλάσσομαι !
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

FreeThinker

Well-Known Member
Δεν μου ανοίγει καν το site φίλε.
Κατά τη γνώμη μου επειδή έχω πάρει το ίδιο παπούτσι (μαύρο), δώσε χρήματα και αγόρασε το από κάπου αξιόπιστα. Τα 20 ευρώ μην τα σκέφτεσαι.
Έχω βγάλει 2 χειμώνες με το airforce και πηγαίνω για 3ο.

Φιλε να σε ρωτησω τι νουμερο φορας τα air force 1? Εγω γενικα στη nike φοραω 44 αλλα ακουω οτι το συγκεκριμενο παπουτσι θελει 1 νουμερο μικροτερο. Εσυ τι λες?
 
Φίλε 44 φοράω σε ότι Nike έχω αγοράσει και εγώ. Και στο συγκεκριμένο παπούτσι. Γενικά τα δερμάτινα παπούτσια ανοίγουν κάπως στα πλαϊνά αλλά παρ'αυτά θεωρώ πιο άνετο το 44.
 
Γενικά σου προτείνω να πας να το δοκιμάσεις κάπου και μετά το παραγγέλνεις από όπου θέλεις για να είσαι σίγουρος 100 %.
 
Μπλουζα