Oι απόψεις μου για τη μεταμόσχευση μαλλιών

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Oι απόψεις μου για τη μεταμόσχευση μαλλιών

Γιατι ρε γαμωτο!!!!κανονικα δε θα επρεπε στο βερτεξ τουλαχιστον να ανοιγει......πολυ γκαντεμια......
το δυνατοτερο που υπαρχει ειναι το αβονταρτ η δουταστεριδη......σε χαπι 0.5χλγ και το περνεις ανα 2-3 μερες.....
αν και προσωπικα το φοβαμαι θα σου προτινα να το δοκιμασεις και αν δεις sides ξαναγυρνα σε φινα......
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tsakalos

New Member
Απ: Oι απόψεις μου για τη μεταμόσχευση μαλλιών

παντως εαν δεν αδικει η 3η φωτο, απο αυτο που βλεπω τουλαχιστον δεν μπορω να πω πως η δοτρια ειναι ιδιαιτερα καλη , εκτος αν εχεις βαλει flash και φαινεται ετσι μετρια..
 

agchrist

Member
Απ: Oι απόψεις μου για τη μεταμόσχευση μαλλιών

tsakalos είπε:
παντως εαν δεν αδικει η 3η φωτο, απο αυτο που βλεπω τουλαχιστον δεν μπορω να πω πως η δοτρια ειναι ιδιαιτερα καλη , εκτος αν εχεις βαλει flash και φαινεται ετσι μετρια..
Η δότρια που βλέπεις στη φωτο είναι ξυρισμένη πρώτη σκάλα. Η τρίχα όταν μεγαλώσει είναι σπαστή. Το μέτρια πώς το συμπεραίνεις;
 

aleksandros

New Member
Απ: Oι απόψεις μου για τη μεταμόσχευση μαλλιών

Και μενα η δοτρια ετσι φαινετε στις φωτο απο κοντα δεν εχει καμια σχεση.
 

agchrist

Member
Απ: Oι απόψεις μου για τη μεταμόσχευση μαλλιών

aleksandros είπε:
Και μενα η δοτρια ετσι φαινετε στις φωτο απο κοντα δεν εχει καμια σχεση.
Είχα κάνει πυκνομέτρηση και μου είπαν ότι είναι πολύ καλή. Από την άλλη πλευρά, στην εταιρεία με το "τσάι" δεν έχω και πολύ εμπιστοσύνη..
 

aleksandros

New Member
Απ: Oι απόψεις μου για τη μεταμόσχευση μαλλιών

Εγω και ολοι οι αλλοι μεσα εδω θα σου ελεγαν να μην εχει καθολου εμπιστοσυνη στην συγκεκριμενη.
Εσυ που εχεις αποφασιση να πας?
 

agchrist

Member
Απ: Oι απόψεις μου για τη μεταμόσχευση μαλλιών

aleksandros είπε:
Εγω και ολοι οι αλλοι μεσα εδω θα σου ελεγαν να μην εχει καθολου εμπιστοσυνη στην συγκεκριμενη.
Εσυ που εχεις αποφασιση να πας?
Όχι δεν έχω αποφασίσει αλλά απ'ότι λένε σχεδόν όλοι μόνο έξω αξίζει. Οπότε κάνω οικονομία φασούλι το φασούλι διότι είναι πολλά τα λεφτά (Άρη..)
 

aleksandros

New Member
Απ: Oι απόψεις μου για τη μεταμόσχευση μαλλιών

Φιλε και γω εκανα οικονομια και μαζεψα λεφτα ειναι δυσκολο με τοσο λιγα χρηματα που περνουμε και μακαρι να μην πανε χαμενα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα