NW stage VIΙ - Άνδρας 55 ετών, 3600 FUE. Πρώτο στάδιο

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Εικόνα πριν την ΜΕΤ.
DSC05007.JPG
DSC05009.JPG
DSC05010.JPG
DSC05011.JPG
DSC05012.JPG
DSC05013.JPG
DSC05014.JPG
DSC05017.JPG
 

Συνημμένα

  • DSC05015.JPG
    DSC05015.JPG
    1.4 MB · Προβολές: 55

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

edyuser1

Active Member
καλησπερα γιατρε τωρα ειδα οτι κανετε και fue μιλησα με αλλη εταιρια και ειδα κατια αποτελεματα απο norwood 7 και θα μου πεφταν και οι τριχες απο τα αυτια αυτα που ειδα :).για εφταρι ψιλο καλο μου φαινετε οχι τελειο αλλα ανεκτο.πως μπορουμε να ερθουμε σε εποικηνωνια μαζι σας για online διαγνωση;
 

Panoschania

Active Member
Γιατρέ δεν θα μας λύσεις την απορία για πάχος τρίχας και πόσα graft ανά cm2 έβαλες μπροστά;
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
καλησπερα γιατρε τωρα ειδα οτι κανετε και fue μιλησα με αλλη εταιρια και ειδα κατια αποτελεματα απο norwood 7 και θα μου πεφταν και οι τριχες απο τα αυτια αυτα που ειδα :).για εφταρι ψιλο καλο μου φαινετε οχι τελειο αλλα ανεκτο.πως μπορουμε να ερθουμε σε εποικηνωνια μαζι σας για online διαγνωση;
Απο ενδιαφερον εξηγηστε μου κατι
1. Ειδατε σε άλλη ...εταιρεια (εγω ως ιατρός ...έχω κλινική) αποτελεσματα από Norwood 7? Αν ναι, μπορειτε να ανεβασετε εδω το link? Η μηπως ειναι απο τα αποτελεσματα που δειχνονται μονο "πισω από κλειστες πόρτες" και δεν ποσταρονται ποτε???
2. Γραφετε "για εφταρι ψιλο καλο μου φαινετε οχι τελειο αλλα ανεκτο." Έχετε ενα μου δειξετε ενα ...7αρι τελειο κατα την αποψη σας να δω κατα πόσο θα μπορουσα να σας ικανοποιησω στο μελλον??????
3. καλεστε 2108011000
 

cancelme

New Member
Απο ενδιαφερον εξηγηστε μου κατι
1. Ειδατε σε άλλη ...εταιρεια (εγω ως ιατρός ...έχω κλινική) αποτελεσματα από Norwood 7? Αν ναι, μπορειτε να ανεβασετε εδω το link? Η μηπως ειναι απο τα αποτελεσματα που δειχνονται μονο "πισω από κλειστες πόρτες" και δεν ποσταρονται ποτε???
2. Γραφετε "για εφταρι ψιλο καλο μου φαινετε οχι τελειο αλλα ανεκτο." Έχετε ενα μου δειξετε ενα ...7αρι τελειο κατα την αποψη σας να δω κατα πόσο θα μπορουσα να σας ικανοποιησω στο μελλον??????
3. καλεστε 2108011000
Μακάρι οι απαντήσεις σε αυτό το ύφος να είναι γραμμένες από τον γιατρό τον ίδιο και όχι από εκπρόσωπο. Θα ναι κρίμα να πληρώνει κάποιον ο άνθρωπος κι αυτος να απαντάει με τέτοιο ειρωνικό τρόπο σε potential customers ή και μη.

Αν είναι ο ίδιος, γούστο του και καπέλο του.

*Το αποτέλεσμα καλό κατά την ταπεινή μου γνώμη όπως και τα περισσότερα που βλέπω από τον γιατρο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

edyuser1

Active Member
Απο ενδιαφερον εξηγηστε μου κατι
1. Ειδατε σε άλλη ...εταιρεια (εγω ως ιατρός ...έχω κλινική) αποτελεσματα από Norwood 7? Αν ναι, μπορειτε να ανεβασετε εδω το link? Η μηπως ειναι απο τα αποτελεσματα που δειχνονται μονο "πισω από κλειστες πόρτες" και δεν ποσταρονται ποτε???
2. Γραφετε "για εφταρι ψιλο καλο μου φαινετε οχι τελειο αλλα ανεκτο." Έχετε ενα μου δειξετε ενα ...7αρι τελειο κατα την αποψη σας να δω κατα πόσο θα μπορουσα να σας ικανοποιησω στο μελλον??????
3. καλεστε 2108011000
αυτο ακριβως σας εγραψα οτι εχω μιλησει με κλινικη και ζητησα να μου δειξουν αποτελεσματα τους.Μου δειξανε αυτα που εχουν κανει οι ιδιοι τους και δεν μου αρεσε πολυ ηταν αραια πολυ. Το δικο σας δεν λεω καλο ειναι πολυ ανωτερο απο τους αλλους 100%. Αλλα καλο ειναι παντα να κραταμε ολοι μικρο καλαθι γιατι κανενας και τιποτα δεν ειναι τελειο.Με τον γιατρο μπορω να μιλησω αν παρω τηλ η με εκπροσωπο θα μιλησω;ευχαριστω
 

edyuser1

Active Member
Μακάρι οι απαντήσεις σε αυτό το ύφος να είναι γραμμένες από τον γιατρό τον ίδιο και όχι από εκπρόσωπο. Θα ναι κρίμα να πληρώνει κάποιον ο άνθρωπος κι αυτος να απαντάει με τέτοιο ειρωνικό τρόπο σε potential customers ή και μη.

Αν είναι ο ίδιος, γούστο του και καπέλο του.

*Το αποτέλεσμα καλό κατά την ταπεινή μου γνώμη όπως και τα περισσότερα που βλέπω από τον γιατρο.
Ο γιατρος αυτος ειναι απο τους τοπ πιστευω με αυτα που εχω δει και ο μοναδικος που παιζει με ανοιχτα χαρτια. Τωρα αν δειχνει μονο τα καλα και τα ασχημα αποτελεσματα πανε απατα αυτο δεν το γνωριζω. Οσο για την απαντηση με αυτο το υφος δεν ειναι δικια του μαλλον κανενος εκπροσωπου πρεπει βα ειναι. Ο γιατρος φαινετε ψιλοχαβαλετζης μεσα απο τα βιντεακια που εχω δει.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Ο γιατρος αυτος ειναι απο τους τοπ πιστευω με αυτα που εχω δει και ο μοναδικος που παιζει με ανοιχτα χαρτια. Τωρα αν δειχνει μονο τα καλα και τα ασχημα αποτελεσματα πανε απατα αυτο δεν το γνωριζω. Οσο για την απαντηση με αυτο το υφος δεν ειναι δικια του μαλλον κανενος εκπροσωπου πρεπει βα ειναι. Ο γιατρος φαινετε ψιλοχαβαλετζης μεσα απο τα βιντεακια που εχω δει.
Οχι, ο ιδιος απαντησα!
Καμια ειρωνεια κυριοι.
Σας ρωτησα αν αυτο που σας εδειξαν ειναι διαθεσιμο online ή οχι, δεν σχολιασα την κριτική σας στο περιστατικο μου και με ειλικρινες ενδιαφερον σας ρωτησα να μου δειξετε ενα 7αρι τελειο κατα την γνωμη σας για να καταλαβω τι εννοειται.
Πουθενα ηφος, πουθενα ειρωνεια.
 

edyuser1

Active Member
Α οκ συγνωμη για την παρεξηγηση τοτε ολα καλα.Απλως επειδη μενω γερμανια εγω ειχα επικοινωνια με μια κλινικη στην ελλζδα θεσσαλονικη βασικα και τους ζητησα να μου δειξουν ασθενεις που εχουν αναλαβει με norwood7.Γιατι αυτο με ενδιαφερει κιολας και τα ειδα και ξενερωσα.Εγω ειμαι απο τα παλια μελοι 2011 με θεραπειες παλια γραφαμε και ασχολιομασταν. οποτε ειχα μπει στο τρυπακι βα κανω εμφητευση αλλα μαλλον οπως μπηκα ετσι θα βγω ξανα απο το τρυπακι γιατι μαλλον δεν αξιζει να ασχοληθω πολυ.για αυτο ζητησα και ενα μεσω επικοινωνιας να μιλησω μαζι σας ιδιαιτερως γιατι τα αποτελεσματα ειναι καλα και ειστε ο μονος με βιντεο που δειχνετε.Απο εκει και περα για ξουρα με βλεπω
 
Μπλουζα