NW stage III - MET 2622 FUs -38 ετών- Super dense packing, εικόνα 14 μηνών, The video

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Ας μου επιτραπεί να εκφράσω την έλλειψη εμπιστοσύνης που δημιουργείται. Ακόμα και λόγο 3 να έβγαζε ο αριθμός των τριχών θα ήταν 8100, ως τις 9500, 1400 διαφορά. Αυτό λέγεται στο βίντεο. Όταν παρουσίαζε πριν καιρό το case o γιατρός παρέθεσε τα εξής στοιχεία.
Σύνολο μοσχευμάτων 2622
1-τριχα: 517
2-τριχα: 562
3-τριχα: 721
4-τριχα: 822
Συνολο τριχών: 7092 (2,7
Οπότε ο πελάτης βρέθηκε να κάνει άλμα 2408 τριχών στο κεφάλι. Ανεξήγητο!!!
Επίσης όταν παρουσιάστηκε το case λέγατε οτι παίξατε με 90g πρώτο εκατοστό, αλλά μιας και δεν βγαίναν τα νούμερα το αλλάξατε σε 70+. Τι ισχύει τελικά? Πως θα γίνει verified ?
Τα temporal peaks μιας και ο φίλος είναι ευχαριστημένος , δεν τα σχολιάζω. Η εικόνα πάνω απο τις φώτο και το βίντεο φαίνεται πολύ δυνατή, συγχαρητήρια.
 

Gianney

Well-Known Member
Άσχετα με το πόσα μπήκαν τελικά,νομίζω από τα καλύτερα του γιατρού και επιπέδου Ισπανίας το συγκεκριμένο
 

oreo

Well-Known Member
Θα ζητήσω απο τον mod με βαριά καρδιά, μιας και πρόκειται για ένα ωραίο αποτέλεσμα, να διαγραφεί το post της κλινικής , εως οτου παραθέσει τα ακριβής στοιχεία του περιστατικού. Είναι η δεύτερη φόρα που ίδιο περιστατικό απο την κλινική βλέπει το φως με διαφορετικές μετρήσεις. Το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού. Μετά το πρόσφατο νήμα για τα τις αλλαγές στο φόρουμ μα και τα verified cases, νομίζω οτι στα πρότυπα της διαφάνειας είναι μονόδρομος οι παρουσιάσεις να είναι crystal clear. Υποθέτω και ίσως λανθάνω οτι το marketing team του ιατρού (υποθέτω και ίσως λανθάνω οτι κάτι τέτοιο δεν υπάρχει) δεν κάνει σωστά την δουλειά του ή η προσπάθεια ελέγχου κάθε πτυχής της επιχείρησης δίνει χώρο σε τέτοια λάθη (One Man Clan). Δεν θέλω να πιστέψω οτι υπάρχει σκοπιμότητα μιας και υποδαυλίζεται ένα καλό case.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Από την κλινική στο ερώτημα που έθεσες, φαντάζομαι κάποια στιγμή θα πάρεις απάντηση.
 

aeratos28

Just aeratos
Δεν νομίζω να πάρει απάντηση ο oreo...όπως και στο άλλο θα απανταγε κάποια στιγμή το περιστατικό που ανέβηκε δύο φορές με διαφορετικά στοιχεία ,στο ένα νήμα έπαιρνε φίνα ,στο άλλο όχι.Το αποτέλεσμα καλό είναι αλλά ..τόσα χρόνια εδώ μέσα ένα δύο θα του βγουν καλά..ειδικά με την στροφή που έκανε στο πώς δουλεύει πλέον λόγω φόρουμ και φυσικά λόγω του ισπανουλη ,σιγά σιγά θα αρχίσει να βγάζει καλά αποτελέσματα ..αλλά θα πάρει καιρό..μέχρι να μάθει να δουλεύει έτσι με κλειστά μάτια,να μάθουν και τα κορίτσια να δουλεύουν έτσι,να βγάζουν τους κατάλληλους λόγους κτλ,έχουμε μέλλον.... δεν είναι εύκολη αυτή η μετάβαση..το σταυρό του να κάνει που βρήκε το φόρουμ,ξαναλέω εγώ.!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν θα κάνω προσωπικές προσκήσεις, θα καθιερώσω verification days με σειρά προτεραιότητας και μόνο για ανεξάρτητα που παρουσιάζουν.
 

Aldo

Well-Known Member
Δεν θα κάνω προσωπικές προσκήσεις, θα καθιερώσω verification days με σειρά προτεραιότητας και μόνο για ανεξάρτητα που παρουσιάζουν.
Μάλιστα! τα backdated δε μετράνε, διέγραψε τα κιόλας φίλε, τι τώρα τι σε κάποιους μήνες/χρόνια.
 

Aldo

Well-Known Member
Η συνεντευξη του Αλέξανδρου.
Ελπίζω να ικανοποιήσει

Συγνώμη που σπαμαρω το νήμα.
Μιας κ είμαι εδώ να σχολιάσω κ το αποτελέσμα (ικανοποιητικότατη πυκνότητα εγώ θα ήμουν χαρούμενος αν ήταν κ λίγο πιο αραιό, σοβαρολογώ ! Τα τεμποραλς δε θα τα σχολιάσω ….)
 

Aldo

Well-Known Member
Τι εννοείς; Όλα μετράνε τωρινά, μελλοντικά, παρελθόντα.
Βοήθησε με λίγο λοιπόν για να μην σπαμαρουμε ξενα νήματα, αρα οσα ανεξάρτητα παρουσίασαν live κ τα έχεις δει από αρχή μέχρι ολοκλήρωση θα μπει Verification, σωστά ;
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Ας μου επιτραπεί να εκφράσω την έλλειψη εμπιστοσύνης που δημιουργείται. Ακόμα και λόγο 3 να έβγαζε ο αριθμός των τριχών θα ήταν 8100, ως τις 9500, 1400 διαφορά. Αυτό λέγεται στο βίντεο. Όταν παρουσίαζε πριν καιρό το case o γιατρός παρέθεσε τα εξής στοιχεία.
Σύνολο μοσχευμάτων 2622
1-τριχα: 517
2-τριχα: 562
3-τριχα: 721
4-τριχα: 822
Συνολο τριχών: 7092 (2,7
Οπότε ο πελάτης βρέθηκε να κάνει άλμα 2408 τριχών στο κεφάλι. Ανεξήγητο!!!
Επίσης όταν παρουσιάστηκε το case λέγατε οτι παίξατε με 90g πρώτο εκατοστό, αλλά μιας και δεν βγαίναν τα νούμερα το αλλάξατε σε 70+. Τι ισχύει τελικά? Πως θα γίνει verified ?
Τα temporal peaks μιας και ο φίλος είναι ευχαριστημένος , δεν τα σχολιάζω. Η εικόνα πάνω απο τις φώτο και το βίντεο φαίνεται πολύ δυνατή, συγχαρητήρια.

Έχω 3 χειρουργεια τη μέρα ειδικα τωρα το καλοκαιρι.
Οι επανέλεγχει έρχονται εμβόλιμοι και ειναι προφανες πως εκανα λάθος στο αριθμό που ειπα στο βιντεο
Δεν πειραζει, συμβαινει.
Η ελλειψη εμπιστοσυνης σου ή η συμπαθεια σου με λυπει και συμβαινει και αυτο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

oreo

Well-Known Member
Έχω 3 χειρουργεια τη μέρα ειδικα τωρα το καλοκαιρι.
Οι επανέλεγχει έρχονται εμβόλιμοι και ειναι προφανες πως εκανα λάθος στο αριθμό που ειπα στο βιντεο
Δεν πειραζει, συμβαινει.
Η ελλειψη εμπιστοσυνης σου ή η συμπαθεια σου με λυπει και συμβαινει και αυτο.
Τα νούμερα είναι μείζονος σημασίας και μεταφράζουν την εικόνα, τέτοιου είδους αποκλίσεις προερχόμενες απο λάθος ή μη, πλήτουν την αξιοπιστία, όταν παρουσιάζονται στο κοινό του φόρουμ που έχει μια παραπάνω αντίληψη. Αν μη τι άλλο θα έπρεπε να είναι triple checked ta facts. Προφανώς τα τρέχεις όλα μόνος οπότε και υπέπεσες στο ατόπημα του υπερπολλαπλασιασμού . Για τα 90g, που έγιναν 70+ στην hairline, ποια η απάντηση ?

Δεν έχω την παραμικρή εμμονή, αλλά όταν κάποιος είναι με ονοματεπώνυμο κάπου δεν σημαίνει οτι μένει και στο απυρόβλητο. Άλλωστε εκ φέρουμε άποψη επι αυτών που παρουσιάζονται.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα