NW stage III - MET 2550 FUs - F.U.E. - Άνδρας 41 ετών (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ 6 μηνου από τον ΙΔΙΟ τον ασθενή!)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

aeratos28

Just aeratos
Vag25 αχταρμά τα έκανες..αυτο που άλλαξε με τον ερχομό του γιατρού εδώ ,είναι πως οι τόσο συντηρητικές προσεγγίσεις σταμάτησαν να σχολιάζονται αρνητικά..όχι αν ακουγοντουσαν η όχι καλά λόγια για αυτον..αυτο λέω έχει αλλαξει..και βρήκαμε και υποστηρικτές της τακτικής αυτής ξαφνικα ενώ ποτέ δεν υπηρχαν.ακριβως ίδια είναι η προσέγγιση στις περισσότερες των περιπτώσεων..άπλωμα των grafts σε όλο το κεφάλι γίνεται..ένα που θυμάμαι τώρα είναι αυτόν που είχε κάνει δώρο την επέμβαση από dhi μετά από μια κλήρωση.ουτε 3000 μοσχεύματα από hairline μέχρι crown.για κάνε έναν κόπο να δεις τι έγραφαν τότε οι περισσότεροι εδώ μέσα..τι τακτική είναι αυτή κτλ κτλ..τώρα άκρα του τάφου σιωπή..αυτό σχολιάζω γιατί αυτό βλέπω.σε 10 περιστατικά ας πούμε τα 8 για να μην πω παραπάνω έχουν το ίδιο μοτίβο..άπλωμα των grafts..
Υ.γ σε μην μπαναρεις cvial για διπλό ποσταρισμα,διευκρινηση έκανα γιατί υπήρχε μπέρδεμα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Αυτό σίγουρα δεν το πιστεύεις ειδικά εσύ,αλλά περί ορέξεως κολοκυθόπιτα.
Για τον ασθενή μιλάω.
Εννοείται πως δεν το πιστεύω, αλλά όποιος πάει στην κλινική αυτή γνωρίζει πλέον το μοτίβο του πλάνου, επομένως τα μοσχεύματα αυτά θα είναι αρκετά για ένα "ικανοποιητικό"αποτέλεσμα.
 

vag25

Well-Known Member
Vag25 αχταρμά τα έκανες..αυτο που άλλαξε με τον ερχομό του γιατρού εδώ ,είναι πως οι τόσο συντηρητικές προσεγγίσεις σταμάτησαν να σχολιάζονται αρνητικά..όχι αν ακουγοντουσαν η όχι καλά λόγια για αυτον..αυτο λέω έχει αλλαξει..και βρήκαμε και υποστηρικτές της τακτικής αυτής ξαφνικα ενώ ποτέ δεν υπηρχαν.ακριβως ίδια είναι η προσέγγιση στις περισσότερες των περιπτώσεων..άπλωμα των grafts σε όλο το κεφάλι γίνεται..ένα που θυμάμαι τώρα είναι αυτόν που είχε κάνει δώρο την επέμβαση από dhi μετά από μια κλήρωση.ουτε 3000 μοσχεύματα από hairline μέχρι crown.για κάνε έναν κόπο να δεις τι έγραφαν τότε οι περισσότεροι εδώ μέσα..τι τακτική είναι αυτή κτλ κτλ..τώρα άκρα του τάφου σιωπή..αυτό σχολιάζω γιατί αυτό βλέπω.σε 10 περιστατικά ας πούμε τα 8 για να μην πω παραπάνω έχουν το ίδιο μοτίβο..άπλωμα των grafts..
Υ.γ σε μην μπαναρεις cvial για διπλό ποσταρισμα,διευκρινηση έκανα γιατί υπήρχε μπέρδεμα
οχι φιλε μου ποιος αχταρμας, ισως δεν κατανοεις τι γραφω.

Εγω οπως σου ειπα δεν ειμαι σιγουρος οτι η στρατηγικη του Αναστασακη ειναι σωστη, οπως δεν ημουν σιγουρος με την στρατηγικη του λορεντζο για φινα ως στανταρακι. Αλλα αυτη εχει ο λορεντζο και με αυτη τη στρατηγικη κανει θαυματα. Για τους αλλους που λες δεν ξερω, πες ονοματα κανε quotes για να σου απαντησουν οι ιδιοι το γιατι και αν αλλαξαν αποψη.
Ακομα και να εχουν αλλαξει αποψη γιατι ο Αναστασακης παρουσιαζει μια αλλη προσεγγιση στο φορουμ με τα δικα του επιχειρηματα σε συζητησεις εδω, δεν βλεπω κατι κακο. Αντιθετα βλεπω κακο στα κολλημενα μυαλα που οτι και να γινει θα λενε το ιδιο ποιημα.

Πχ ο cvial ηταν υπερμαχος της στρατηγικης λορενζο, ομως οταν μπηκε στο τραπεζι η στρατηγικη του Αναστασακη(με συζητηση εδω απο τους πρωταγωνιστες ετσι? οχι με υποθεσεις που καναμε στο παρελθον για το πως λειτουργει ο αναστασακης και η DHI), την αποδεχτηκε και την καταλαβαινει σε ενα βαθμο.Δεν καταλαβαινω που ειναι το κακο σε αυτο.

Απο κει και περα εγω αυτο που βλεπω ειναι μια εμμονη απο συγκεκριμενα ατομα με τον Αναστασακη εδω και μηνες (μπορει να εχει περασει και χρονος)που κανουν λαικ μεταξυ τους στα ιδια και τα ιδια ποσταρισματα.
Η κλινικη δεν εχει την καλυτερη συμπεριφορα απο την αλλη και δινει τροφη απαντωντας στους haters( αυτο ειναι δικο τους προβλημα βεβαια, εμας μας ενδιαφερει η ποιοτητα του φορουμ και το πως εμεις συμπεριφερομαστε). Αλλα και οι haters συνεχιζουν να ψαχνουν αφορμη. Ειναι αμετρητα τα ποσταρισματα τους που δεν εχουν καμια λογικη στην επιχειρηματολογια τους και τα εχω προσπερασει, για να μην δωσω συνεχεια στην κοντρα. Αλλα καποια στιγμη η υπομονη στερευει, γιατι η ποιοτητα του φορουμ εχει πιασει πατο.

Λες και το προβλημα στην ζωη μας ειναι ο Αναστασακης ενα πραγμα. Μονο για τον covid δεν εχω διαβασει οτι τον ξεκινησε ο Ανα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

vlafo

Well-Known Member
Η στρατηγική σου βάζω λίγα και φαίνονται πολλά,είναι σε πολύ συγκεκριμένες περιπτώσεις σωστή.
Δεν τραβάς όμως μια οριζόντια γραμμή για όλους.Εξατομικευμένη προσέγγιση λέμε και φωνάζουμε και μόνο αυτή δε βλέπουμε.
Αν δεν μπορείς να ελιχθείς γιατί είσαι μονοδιάστατος και γιατί για διάφορους λόγους αυτή είναι η στρατηγική σου,τότε δε μπορείς να λες ότι καλύπτω όλες τις περιπτώσεις και δε μπορείς να ανοίξεις τη γκάμα σου σε διάφορους τύπους ασθενών.
Προφανώς θέλει πολύ συγκεκριμένους ασθενείς και αυτούς κυνηγάει.
Δικαίωμα του.

Εμένα κολλημένα μυαλά δεν μου αρέσουν και δε μου κάνουν.Και πολύ περισσότερο δεν αποθέωνω κάτι που πριν το καυστηρίαζα και το κατέκρινα, και από το καλοκαίρι και μετά το αποθεώνω πάλι.
Η μέγιστη υποκρισία.
Ναι να μάθουμε αρκετά πράγματα για τη δουλειά του και οτιδήποτε άλλο,χρήσιμο είναι αλλά μέχρι εκεί.
Όταν θα δούμε αλλαγή στρατηγικής (που δεν θα το δούμε),εδώ θα είμαστε να το αναδείξουμε.
Και ο Lorenzo μια και αναφέρθηκε,παίζει μπαλίτσα με πολύ διαφορετικές περιπτώσεις με φίνα και χωρίς.
 
Τελευταία επεξεργασία:

vag25

Well-Known Member
Και πολύ περισσότερο δεν αποθέωνω κάτι που πριν το καυστηρίαζα και το κατέκρινα, και από το καλοκαίρι και μετά το αποθεώνω πάλι.
Η μέγιστη υποκρισία.
ποιοι ειναι αυτοι που αποθεωνουν κατι που καυτηριαζαν πριν?
εγω δεν εχω δει κανεναν σε αυτο το φορουμ.

Που ακομα και ετσι να ειναι(που δεν ειναι), καποτε πιστευα στα ζωδια. Ειμαι υποκριτης που αλλαξα γνωμη καθετα ενα καλοκαιρι στο μακρινο παρελθον;
Αν καποιος αλλαξε αποψη ή διευρυνε την οπτικη του δεν λεγεται υποκρισια. Growth mindset λεγεται.
Αν παω σε ποσταρισματα του 2008 δικα μου, με τα μισα μπορει να διαφωνισω σημερα.

Ο λορενζο εχει δεδομενη την φινα εκτος απο λιγες περιπτωσεις και δουλευει με βαση αυτη. Το εχει ως εργαλειο της δουλειας του, σχεδον οπως ειναι και το εργαλειο εξαγωγης.
Ο Αναστασακης απο την αλλη δεν εχει δεδομενη την φινα και δεν ρισκαρει το να την κοψει καποιος στην συνεχεια. Δεν ειναι εργαλειο της δουλειας του.

Δεν συμφωνω ουτε διαφωνω με κανεναν, γιατι δεν ξερω ποια θα ηταν η καλυτερη λυση για μενα. Αν ειχα απαντηση για την φινα οτι θα την παιρνω για παντα χωρις καμια παρενεργεια ποτε να εμφανιστει θα χρησιμοποιουσα την στρατηγικη λορενζο γιατι θελω πυκνοτητα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

vlafo

Well-Known Member
ποιοι ειναι αυτοι που αποθεωνουν κατι που καυτηριαζαν πριν?
εγω δεν εχω δει κανεναν σε αυτο το φορουμ.

Που ακομα και ετσι να ειναι(που δεν ειναι), καποτε πιστευα στα ζωδια. Ειμαι υποκριτης που αλλαξα γνωμη καθετα ενα καλοκαιρι στο μακρινο παρελθον;
Αν καποιος αλλαξε αποψη ή διευρυνε την οπτικη του δεν λεγεται υποκρισια. Growth mindset λεγεται. Αν παω σε ποσταρισματα του 2008 δικα μου, με τα μισα μπορει να διαφωνισω σημερα.

Ο λορενζο εχει δεδομενη την φινα εκτος απο λιγες περιπτωσεις και δουλευει με βαση αυτη. Το εχει ως εργαλειο της δουλειας του, σχεδον οπως ειναι και το εργαλειο εξαγωγης.
Ο Αναστασακης απο την αλλη δεν εχει δεδομενη την φινα και δεν ρισκαρει το να την κοψει καποιος στην συνεχεια. Δεν ειναι εργαλειο της δουλειας του.

Δεν συμφωνω ουτε διαφωνω με κανεναν, γιατι δεν ξερω ποια θα ηταν η καλυτερη λυση για μενα. Αν ειχα απαντηση για την φινα οτι θα την παιρνω για παντα χωρις καμια παρενεργεια ποτε να εμφανιστει θα χρησιμοποιουσα την στρατηγικη λορενζο γιατι θελω πυκνοτητα.
Δεν αναφερόμουν σε εσένα προσωπικά.
Και το να αλλάζεις γνώμη είναι πρόοδος,αρκεί να αναφέρεται σε πραγματική πρόοδο.

Πριν το καλοκαίρι δεν καυτηριάζανε όλοι το γεγονός πως πολλές κλινικές άπλωναν την εξαγωγή, δεν έκλειναν ζώνες ,βάζανε πολύ λιγότερα g από την πραγματική ανάγκη του ασθενούς, τον ανάγκαζαν πάλι σύντομα να ξαναπεράσει την πόρτα του χειρουργείου,δεν τα λέμε αυτά?
Έχουμε κοντή μνήμη?
Και μετά επικροτούμε αυτό που βλέπουμε επειδή το λέει ένας γιατρός?
Σεβαστό μεν να είναι αυτή η στρατηγική του αλλά μέχρι εκεί.

Έχουμε ξαναπεί η φίνα δεν είναι για πάντα,κερδίζεις χρόνο καμία 10ετια όπως λέει και ο Tol και μετά βλέπεις.
Για να πάρεις απάντηση τι θα επέλεγες, θα πρεπει να γνωρίζεις τα θέλω σου για τον εαυτό σου και πως μπορείς να το πετύχεις αυτό με ένα μακροπρόθεσμο πλάνο.

Υ.Γ:Συγνώμμη Cvial αλλα νόμιζα πως δεν ίσχυε πλέον αυτό το μέτρο,
Μόνο για τις περιπτώσεις που ξεφεύγαμε
 
Τελευταία επεξεργασία:

Harris_G

Well-Known Member
Παντως δε μπορω να καταλαβω πως οι γιατροι (κυριως της Ισπανικης σχολης) βγαζουν ενα πλανο που στηριζεται τοσο πολυ στη φινα. Αμα πχ το εκαστοτε ατομο επιθυμει να τη διακοψει για τους χιλιους δυο λογους που εχουμε πει εκατομμυρια φορες εδω μεσα δλδ και ακομα να μην εχει παρενεργειες μπορει να πει φτανει τοσο ή ακομα και να τις φανταστει χωρις πραγματικα να εχει κλπ. Δλδ δε καταλαβαινω το πλανο πως προσαρμοζεται εν συνεχεια. Και αντε πες ο Lorenzo κινειται και καπως συντηρητικα, οι αλλοι που κατεβαζουν hairlines μεχρι τα φρυδια τι εχουν κατα νου;;;
 

vag25

Well-Known Member
Δεν αναφερόμουν σε εσένα προσωπικά.
Και το να αλλάζεις γνώμη είναι πρόοδος,αρκεί να αναφέρεται σε πραγματικά πρόοδο.

Πριν το καλοκαίρι δεν καυτηριάζανε όλοι το γεγονός πως πολλές κλινικές άπλωναν την εξαγωγή, δεν έκλειναν ζώνες ,βάζανε πολύ λιγότερα g από την πραγματική ανάγκη του ασθενούς, τον ανάγκαζαν πάλι σύντομα να ξαναπεράσει την πόρτα του χειρουργείου,δεν τα λέμε αυτά?

Kαι αυτο σημαινει οτι ειχαν το αλαθητο αυτοι που τα ελεγαν αυτα, το οποιο θα το κουβαλανε φανατικα εφορου ζωης σαν βαριδι για να μην τους πουν κωλοτουμπες;
Απο την μια λες οτι θελεις προοδο και ακριβως απο κατω γραφεις οτι δεν σου αρεσει η πιθανη αλλαγη αποψης.

Οταν εδω γραφουμε πραγματα(ακομα και αν εχουμε εμπειρια σε αυτα ως μελη) καλο ειναι να ξεκιναμε by default με την παραδοχη οτι τουλαχιστον το 1/3 απο αυτα που γραφουμε ειναι χαζομαρες. Οποτε αντι να δαιμονοποιούμε την αλλαγη ειναι πιο υγιες να την χειροκροτουμε.

Ειπα και πριν οτι με πολλα απο τα ποστ μου εδω, διαφωνω σημερα. Και ειναι κατι για το οποιο ειμαι υπερηφανος οχι το αναποδο.

Εδω μπηκε ενας γιατρος και μιλησε για πρωτη φορα μετα απο 13 χρονια ζωης του φορουμ. Λογικο ειναι καποιοι να δουνε μια αλλη οπτικη γωνια. Συμφωνουν δεν συμφωνουν με αυτη.

Εγω προοδο βλεπω απο καποια μελη και απο αλλα κολλημα.

Σβησε τα αν θες Cvial, θα εχεις δικιο, αλλα επρεπε να απαντησω. Δηλαδη δεν μπορουμε να φοβομαστε την αλλαγη μας. Και ο τυρκαλας εχει ευνοηθει απο αλλαγη αποψεων ετσι? Εσυ απο μονος σου εκανες την αλλαγη μεσα σου και μπραβο σου. Αν σου πει κανεις καλα πριν τι ελεγες ρε Vlafo??? λορενζο κτλ, μονο εξω η δεν ξερω τι, θα σε αδικησει.
Παλιοτερα αν ακουγαμε Τυρκαλλα και οποιοδηποτε Ελληνα κραζαμε απο το πρωτο ποστ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Δείτε το βίντεο ζουμ με Αναστασακη μέρος 2. Εκει κανει ανφορα περι ελληνικου κοινού και τι μπορεί να δώσει σε μια αγορά όπως η ελληνική.

Επειδή έχει επιχείρηση και όλοι ξέρουν τι σημαίνει αυτό... πιστεύω λειτουργεί όπως λειτουργεί. Το αποτέλεσμα του ίδιο το έχετε δει ;; Αυτο σημαίνει πως καταλαβαινει πλήρως το εστι πυκνις και τι εστι ωραιο πλούσιο μαλλι. Δεν ξέρετε ο καθένας που παει εκεξ τι ζητάει και όπως πολλές φορές είπατε μπορει αμα σου πει ο Αναστασακης 5000 χιλιάρικα πρώτη και 5 δεύτερη να φύγεις τρέχοντας...
 

aeratos28

Just aeratos
Άρα Κώστα το ίδιο μπορεί να ισχυριστεί και η dhi με αυτό το σκεπτικό..σωστά?τώρα για τον vag25 δεν συνεχίζω γιατί πραγματικά δεν καταλαβαίνει καν τι γράφω και λέει τα δικά του .ένα πράγμα του λέω και και πάει Θεσσαλονίκη μέσω Ισραήλ Κύπρο Τουρκία και στο τέλος απαντάει κάτι άκυρο κιόλας.τεσπα,ότι θέλει ο καθένας καταλαβαινει
 

Ronaldo

Well-Known Member
Δείτε το βίντεο ζουμ με Αναστασακη μέρος 2. Εκει κανει ανφορα περι ελληνικου κοινού και τι μπορεί να δώσει σε μια αγορά όπως η ελληνική.

Επειδή έχει επιχείρηση και όλοι ξέρουν τι σημαίνει αυτό... πιστεύω λειτουργεί όπως λειτουργεί. Το αποτέλεσμα του ίδιο το έχετε δει ;; Αυτο σημαίνει πως καταλαβαινει πλήρως το εστι πυκνις και τι εστι ωραιο πλούσιο μαλλι. Δεν ξέρετε ο καθένας που παει εκεξ τι ζητάει και όπως πολλές φορές είπατε μπορει αμα σου πει ο Αναστασακης 5000 χιλιάρικα πρώτη και 5 δεύτερη να φύγεις τρέχοντας...

Πιστεύω δεν είναι λογική αυτή. Να χρειάζεσαι τα διπλα μοσχεύματα κανονικά και να σου βάλει τα μισά απλώνοντάς τα σε όλο το κεφάλι για να μη σου φανεί υπερβολικό το ποσό άμα έβαζες όσα έπρεπε. Αν είναι έτσι τότε καλυτερα να πας σε μια άλλη κλινική που θα σου δώσει πιο πυκνό αποτέλεσμα με λιγότερα χρήματα.
 

Xristos87

Well-Known Member
πολυ καλο αποτελεσμα της κλινικης...λιγα gts ικανοποιητικο αποτελεσμα κ καβατζα gts για το μελλον. μικρα εργαλεια δλδ λεπτοδουλεια. ωραιο μαλλακι ο φιλος για τους 6 μηνες. ΜΠΡΑΒΟ φιλε να το χαρεις!
 

vlafo

Well-Known Member
Kαι αυτο σημαινει οτι ειχαν το αλαθητο αυτοι που τα ελεγαν αυτα, το οποιο θα το κουβαλανε φανατικα εφορου ζωης σαν βαριδι για να μην τους πουν κωλοτουμπες;
Απο την μια λες οτι θελεις προοδο και ακριβως απο κατω γραφεις οτι δεν σου αρεσει η πιθανη αλλαγη αποψης.

Οταν εδω γραφουμε πραγματα(ακομα και αν εχουμε εμπειρια σε αυτα ως μελη) καλο ειναι να ξεκιναμε by default με την παραδοχη οτι τουλαχιστον το 1/3 απο αυτα που γραφουμε ειναι χαζομαρες. Οποτε αντι να δαιμονοποιούμε την αλλαγη ειναι πιο υγιες να την χειροκροτουμε.

Ειπα και πριν οτι με πολλα απο τα ποστ μου εδω, διαφωνω σημερα. Και ειναι κατι για το οποιο ειμαι υπερηφανος οχι το αναποδο.

Εδω μπηκε ενας γιατρος και μιλησε για πρωτη φορα μετα απο 13 χρονια ζωης του φορουμ. Λογικο ειναι καποιοι να δουνε μια αλλη οπτικη γωνια. Συμφωνουν δεν συμφωνουν με αυτη.

Εγω προοδο βλεπω απο καποια μελη και απο αλλα κολλημα.

Σβησε τα αν θες Cvial, θα εχεις δικιο, αλλα επρεπε να απαντησω. Δηλαδη δεν μπορουμε να φοβομαστε την αλλαγη μας. Και ο τυρκαλας εχει ευνοηθει απο αλλαγη αποψεων ετσι? Εσυ απο μονος σου εκανες την αλλαγη μεσα σου και μπραβο σου. Αν σου πει κανεις καλα πριν τι ελεγες ρε Vlafo??? λορενζο κτλ, μονο εξω η δεν ξερω τι, θα σε αδικησει.
Παλιοτερα αν ακουγαμε Τυρκαλλα και οποιοδηποτε Ελληνα κραζαμε απο το πρωτο ποστ.
Vag25 δεν με καταλαβαίνεις και είμαι σαφής.
Η πρόοδος έγραψα,είναι καλοδεχούμενη "αρκεί" να συντελείται πρόοδος και όχι να βλέπουμε κάτι άλλο χωρίς να είναι διαφορετικό και να αναφωνούμε,αυτό έγραψα.
Η κάθε αλλαγή είναι καλοδεχούμενη αρκεί να πρόκειται για ουσιαστική αλλαγή και όχι ξαναζεσταμένο φαγητό.
Φυσικά και είμαστε έτοιμοι να αλλάξουμεε κάτι όταν βλέπουμε ότι είναι κάτι διαφορετικό,καινοτόμο και εξελίσσεται αλλιώς δε βλέπω κάποιο λόγο να το κάνω αυτό.

Εγώ σε καμία των περιπτώσεων δεν άλλαξα κάτι από αυτά που ήθελα,οι παράμετροι της μμ και τα κριτήρια μου ήταν πολύ συγκεκριμένα και εξειδικευμένα,η μόνη διαφορά που προέκυψε απροσδόκητα,ήταν ότι βρέθηκε ένα πολύ καλός γιατρός στην πορεία ο οποίος με κάλυψε 100% σε αυτά.
Ο Lorenzo και ο κάθε Lorenzo απλά πραγματοποιούσανε τα συγκεκριμένα κριτήρια πολύ άνετα,και σε καμία των περιπτώσεων δεν θα είχα πρόβλημα να την κάνω αλλού αρκεί να με κάλυπτε ο γιατρός.

Αυτό ακριβώς έγινε.
Και εγώ κράζω μόνο όταν έχω σαφή άποψη για τον άλλον και όχι επειδή λέγεται κάπως.
Το κράξιμο δικαιολογημένα υπήρχε γιατί δεν υπήρχε κανένα αποτελέσμα που να δικαιολογεί αντίθετη συμπεριφορά.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Η προσέγγιση είναι της dhi.αν θέλεις μπορείς να ψάξεις μόνος σου εγώ στο φόρουμ τα περιστατικά της κλινικής και θα καταλάβεις και μόνος σου φίλε..δεν θα σου αλλάξω γνώμη αλλά ούτε και εσύ όμως τη δική μου..όπως προσπαθείς με μνμ τύπου σαν αυτό στην προηγούμενη σελίδα.το ότι είναι ικανοποιημένος κάποιος που το λες συνεχώς δεν το λαμβάνω υπόψη και εξηγώ..ο πελάτης αυτός δεν έχει μέτρο σύγκρισης.αν τους δείξεις αποτελέσματα με ίδια κλίμακα αραίωσης και με περίπου τα διπλά μοσχεύματα θα αναθεωρήσει..προφανώς δεν έχει δει κάτι ανάλογο και συγκρίνει το πριν του με το τώρα..σαφώς και νιώθει υπέροχα,αν δει όμως και τον εχθρό του καλού,το καλύτερο,θα πει έτσι θέλω να είναι τα μαλλιά..

και επιστρεφει....
 
Τελευταία επεξεργασία:

Fiponazio

Active Member
πολυ καλο αποτελεσμα της κλινικης...λιγα gts ικανοποιητικο αποτελεσμα κ καβατζα gts για το μελλον. μικρα εργαλεια δλδ λεπτοδουλεια. ωραιο μαλλακι ο φιλος για τους 6 μηνες. ΜΠΡΑΒΟ φιλε να το χαρεις!
Για το μέλλον στα 70 του ναι... Τα διαβάζω όσα λέτε παιδιά εδώ το περιστατικό δεν είναι άξιο να το δείχνεις είναι φτωχό δεν καταλαβαίνω καν γιατί προσπαθείτε να το δικαιολογήσετε μερικοί. Ο Αναστασάκης έχει ωραία αποτελέσματα αυτό δεν είναι ένα από αυτά ακόμα και ο ασθενής να μην είχε την δυνατότητα έπρεπε 1) να μην το αναλάβει η 2) να μην το δείξει η 3) το ποιο σωστό για μένα να τον έκανε μια καλύτερη τιμή και να τον έβαζε αλλά 1000 γραφτς. Αν τον πειρε 2.30 ώρες να βγάλει τόσα ας καθόταν άλλη 1 ώρα να βγάλει λίγα ακόμα. Για μένα είναι λάθος και κανείς και κακό στο όνομα σου τέλος. Δεν είναι περιστατικό που πρέπει να πας επιφυλακτικά. Kostas97 που λες θεωρείς πρώτο φάουλ τον πελάτη αυτός δεν χάνει τίποτα πέραν τρίχες και χρημάτων που δεν νοιάζει κανέναν ενώ η κλινική-γιατρός χάνει πελάτες=χρήματα με ένα μέτριο αποτέλεσμα. Όχι DHI δεν συγκρίνεται με Αναστασάκη μην λέμε και χαζά εκεί είναι σαν ρουλέτα η φάση πολλές φορές.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Για το μέλλον στα 70 του ναι... Τα διαβάζω όσα λέτε παιδιά εδώ το περιστατικό δεν είναι άξιο να το δείχνεις είναι φτωχό δεν καταλαβαίνω καν γιατί προσπαθείτε να το δικαιολογήσετε μερικοί. Ο Αναστασάκης έχει ωραία αποτελέσματα αυτό δεν είναι ένα από αυτά ακόμα και ο ασθενής να μην είχε την δυνατότητα έπρεπε 1) να μην το αναλάβει η 2) να μην το δείξει η 3) το ποιο σωστό για μένα να τον έκανε μια καλύτερη τιμή και να τον έβαζε αλλά 1000 γραφτς. Αν τον πειρε 2.30 ώρες να βγάλει τόσα ας καθόταν άλλη 1 ώρα να βγάλει λίγα ακόμα. Για μένα είναι λάθος και κανείς και κακό στο όνομα σου τέλος. Δεν είναι περιστατικό που πρέπει να πας επιφυλακτικά. Kostas97 που λες θεωρείς πρώτο φάουλ τον πελάτη αυτός δεν χάνει τίποτα πέραν τρίχες και χρημάτων που δεν νοιάζει κανέναν ενώ η κλινική-γιατρός χάνει πελάτες=χρήματα με ένα μέτριο αποτέλεσμα. Όχι DHI δεν συγκρίνεται με Αναστασάκη μην λέμε και χαζά εκεί είναι σαν ρουλέτα η φάση πολλές φορές.

Έχετε διαβάσει πως ειναι αποτέλεσμα 6μήνου? ΔΛΔ περίπου 60% ολοκληρωμένο...
 

aeratos28

Just aeratos
Ξεκίνησες τις αερολογιες πάλι..τι κάθεσαι και γράφεις και κουράζεσαι χωρίς να απαντάς κιόλας στην ουσία?θα ζητήσω συγγνώμη από ποιον??γιατί πας αλλού την κουβέντα?είπα εγώ ότι σύγκριναν γιατρό με ανειδίκευτο ?χαζομάρες λες απλά η αντιμετώπιση στα περιστατικά είναι ίδια στα μάτια μου θες δεν θες..και κάνε μας τη χάρη ρε που θα σου ζητάμε και συγγνώμη κιόλας.μαθε να απαντάς σε αυτό που σου λένε ακριβώς και μην πας την κουβέντα εκεί που σε συμφέρει για να βγεις από πάνω και να απαιτείς συγγνώμες κτλ..πασαλιματα βλέπω και απλωματα και από τους δύο .για μένα ίδιες δουλειές με ελαφρώς καλύτερες τις δικές σας ως προς τη φυτρωση και σχεδιασμό..αλλά η οι δουλειές μοιάζουν φουλ..όλα τα άλλα που λες πες τα σε εσένα για να νιώθεις καλύτερα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα