NW stage III-IV - MET 12/11/2020 - 2200 F.Us - F.U.E. - Άνδρας 31 ετών

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Φωτογραφίες του ασθενούς λίγο πριν πριν τη μεταμόσχευση μαλλιών του στην Anastasakis Hair Clinic. Για τον συγκεκριμένο ασθενή επιλέχθηκε η τεχνική F.U.E.. Επισυνάπτεται και φωτογραφία με το σχεδιασμό της λήπτιας περιοχής.

Ιατρός: @Κωνσταντίνος Αναστασάκης
 

Συνημμένα

  • prin (1).JPG
    prin (1).JPG
    190.7 KB · Προβολές: 229
  • prin (2).JPG
    prin (2).JPG
    132 KB · Προβολές: 240
  • prin (3).JPG
    prin (3).JPG
    210.9 KB · Προβολές: 245
  • prin (4).JPG
    prin (4).JPG
    209.8 KB · Προβολές: 218
  • prin (5).JPG
    prin (5).JPG
    197.2 KB · Προβολές: 202
  • prin (6).JPG
    prin (6).JPG
    164 KB · Προβολές: 204
  • prin (7).JPG
    prin (7).JPG
    165.7 KB · Προβολές: 197
  • prin (8).JPG
    prin (8).JPG
    218.5 KB · Προβολές: 205
  • sxediasmos.JPG
    sxediasmos.JPG
    93.7 KB · Προβολές: 230
  • prin (9).JPG
    prin (9).JPG
    100.6 KB · Προβολές: 258

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Φωτογραφίες του ασθενούς κατά τη διάρκεια της επέμβασης, στο στάδιο δημιουργίας των υποδοχών. Στις φωτογραφίες φαίνεται όλη η περιοχή στην οπόια τοποθετήθηκαν τα 2200 FUs που εξήχθησαν.
 

Συνημμένα

  • ypodoxes (1).jpg
    ypodoxes (1).jpg
    185.6 KB · Προβολές: 243
  • ypodoxes (2).jpg
    ypodoxes (2).jpg
    226.1 KB · Προβολές: 241
  • ypodoxes (3).jpg
    ypodoxes (3).jpg
    233 KB · Προβολές: 242
  • ypodoxes (4).jpg
    ypodoxes (4).jpg
    256.4 KB · Προβολές: 245
  • ypodoxes (5).jpg
    ypodoxes (5).jpg
    233 KB · Προβολές: 240
  • ypodoxes (6).jpg
    ypodoxes (6).jpg
    232.3 KB · Προβολές: 231
  • ypodoxes (7).jpg
    ypodoxes (7).jpg
    238.3 KB · Προβολές: 232
  • ypodoxes (8).jpg
    ypodoxes (8).jpg
    123.5 KB · Προβολές: 240
  • ypodoxes (9).jpg
    ypodoxes (9).jpg
    91.3 KB · Προβολές: 237

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Φωτογραφίες του ασθενούς αμέσως μετά την επέμβαση.
 

Συνημμένα

  • amesos-meta (1).JPG
    amesos-meta (1).JPG
    193.6 KB · Προβολές: 231
  • amesos-meta (2).JPG
    amesos-meta (2).JPG
    195.1 KB · Προβολές: 237
  • amesos-meta (3).JPG
    amesos-meta (3).JPG
    224.2 KB · Προβολές: 232
  • amesos-meta (4).JPG
    amesos-meta (4).JPG
    216.3 KB · Προβολές: 219
  • amesos-meta (5).JPG
    amesos-meta (5).JPG
    212.3 KB · Προβολές: 218
  • amesos-meta (7).JPG
    amesos-meta (7).JPG
    260.2 KB · Προβολές: 219
  • amesos-meta (6).JPG
    amesos-meta (6).JPG
    265.8 KB · Προβολές: 219
  • amesos-meta (8).JPG
    amesos-meta (8).JPG
    234.4 KB · Προβολές: 219
  • amesos-meta (9).JPG
    amesos-meta (9).JPG
    231.7 KB · Προβολές: 214
  • amesos-meta (10).JPG
    amesos-meta (10).JPG
    111 KB · Προβολές: 234

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Φωτογραφίες του ασθενούς ΜΟΛΙΣ 4 ημέρες από την επέμβαση. Η επούλωση δότριας και λήπτριας περιοχής είναι ικανοποιητική. Ο ελαφρύς ερεθισμός της λήπτριας περιοχής θα υποχωρήσει στις επόμενες ημέρες.
Ήδη μπορει καποιος να δει πως η δότρια περιοχή έχει σχεδόν επουλωθει πλήρως.
 

Συνημμένα

  • hmera4 (2).JPG
    hmera4 (2).JPG
    196.9 KB · Προβολές: 224
  • hmera4 (1).JPG
    hmera4 (1).JPG
    129.7 KB · Προβολές: 220
  • hmera4 (3).JPG
    hmera4 (3).JPG
    147 KB · Προβολές: 227
  • hmera4 (4).JPG
    hmera4 (4).JPG
    206.8 KB · Προβολές: 257
  • hmera4 (5).JPG
    hmera4 (5).JPG
    163.8 KB · Προβολές: 220
  • hmera4 (6).JPG
    hmera4 (6).JPG
    138.4 KB · Προβολές: 218
  • hmera4 (7).JPG
    hmera4 (7).JPG
    170.5 KB · Προβολές: 230
  • hmera4 (8).JPG
    hmera4 (8).JPG
    159.7 KB · Προβολές: 219
  • hmera4 (9).JPG
    hmera4 (9).JPG
    231.6 KB · Προβολές: 240
  • hmera4 (10).JPG
    hmera4 (10).JPG
    99.5 KB · Προβολές: 235
Τελευταία επεξεργασία:

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Εδώ γτ δεν δείξατε την πορεία και το αποτέλεσμα του φίλου?

Αν επιθυμειτε οποιαδηποτε απάντηση αγαπητε, ειναι απαραιτητο να απευθυνεστε με τροπο ευγενικο και όχι σαν να σου "χρωσταμε" κατι.
Οπότε, αν εχετε την καλοσυνη, επαναδιατυπωστε το ερωτημα ως ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ στο νημα μας και όχι ως δήθεν αφεντικό και θα ειμαστε παντα στην διαθεσή σας.
Να ειστε καλα.
 

aeratos28

Just aeratos
Οφείλεις όταν ανεβάζεις ένα νήμα,όπως δείχνεις την μέρα της τοποθέτησης των grafts ,την δεύτερη μέρα και την έβδομη μέρα ,να γίνετε και μια ενημέρωση αν δύο με τρεις μήνες ώστε να βλέπει το κάθε μέλος και την πορεία που έχει μια επέμβαση..σε εμένα δεν χρωστάς τπτ,στο φόρουμ μόνο.τωρα εγώ διαταγές για το πώς θα ρωτάω κάτι δεν τις δέχομαι..γενικώς δεν δέχομαι υποδειξεις..απο κανέναν και για κανέναν λογο..ειδικά όταν έχω ρωτήσει πολύ απλά κάτι, χωρίς να ειρωνεύομαι η να προσβαλω κάποιον.
Είναι φόρουμ εδώ και δεν βλέπουμε before and after μόνο..βλέπουμε και τα ενδιάμεσα.τα οποία λείπουν εδώ .
Θα παρακαλούσα οι απαντήσεις σας να είναι ευγενικοτερες κατά πολύ,από αυτή που δώσατε αλλιώς θα σας αναφέρω στη διοίκηση
Αν επιθυμειτε οποιαδηποτε απάντηση αγαπητε, ειναι απαραιτητο να απευθυνεστε με τροπο ευγενικο και όχι σαν να σου "χρωσταμε" κατι.
Οπότε, αν εχετε την καλοσυνη, επαναδιατυπωστε το ερωτημα ως ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ στο νημα μας και όχι ως δήθεν αφεντικό και θα ειμαστε παντα στην διαθεσή σας.
Να ειστε καλα.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Οφείλεις όταν ανεβάζεις ένα νήμα,όπως δείχνεις την μέρα της τοποθέτησης των grafts ,την δεύτερη μέρα και την έβδομη μέρα ,να γίνετε και μια ενημέρωση αν δύο με τρεις μήνες ώστε να βλέπει το κάθε μέλος και την πορεία που έχει μια επέμβαση..σε εμένα δεν χρωστάς τπτ,στο φόρουμ μόνο.τωρα εγώ διαταγές για το πώς θα ρωτάω κάτι δεν τις δέχομαι..γενικώς δεν δέχομαι υποδειξεις..απο κανέναν και για κανέναν λογο..ειδικά όταν έχω ρωτήσει πολύ απλά κάτι, χωρίς να ειρωνεύομαι η να προσβαλω κάποιον.
Είναι φόρουμ εδώ και δεν βλέπουμε before and after μόνο..βλέπουμε και τα ενδιάμεσα.τα οποία λείπουν εδώ .
Θα παρακαλούσα οι απαντήσεις σας να είναι ευγενικοτερες κατά πολύ,από αυτή που δώσατε αλλιώς θα σας αναφέρω στη διοίκηση

Ναι θα σας παρακαλεσω να με αναφερετε στην διοικηση διότι ο τροπος που απευθυνθηκατε νωρυτερα ειναι αγενης και αναγωγός και ειναι καλο να παρει θεση ο @CVIAL, τον οποιο λετε πως εγω φωναζω να με σωσει ...(χαχαχαχαχα)
Επισης, να σας τονισω πως δεν σας οφειλω τιποτα, ειστε ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ στο νημα της κλινικής.
Πραγματι, σας εγινε ΥΠΟΔΕΙΞΗ για τους κανονες των νηματων της κλινικής.
Ειναι ΑΝΑΓΚΑΙΟ διότι αντιθετα με ΟΛΑ τα υπολοιπα 20.000 μελη ειστε ο μονος που με αγενεια (ο λαος το λεει θρασος, εγω όχι) ΑΠΑΙΤΗΤΕ κάτι.
Αν δεν σας αρεσει, ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΤΕ στα νηματα μας.
Όσο και αν θα μας λειψετε, οι κανονες καλης συμπεριφορας ειναι πιο σημαντικοί από τις ανεκτιμητες γνωσεις σας, το υψηλο επίπεδο επικονωνιας/σπουδης που χρονια τωρα δειχνετε ότι κατεχετε, την καλοσυνη σας ως άνθρωπος και την αυταπαρνηση σας μπροστα στο "κοινο καλό" για το ποιο πολεματε με σθενος....
 

aeratos28

Just aeratos
Το ερώτημα γτ δεν δείξατε την πορεία και το αποτέλεσμα του φίλου αποκαλείται αναγωγο και αγενή?έχετε δυσκολία κατανόησης γραπτών κειμένων και ερωτήσεων θεωρώ ..
Το κομμάτι αυτό που έκανα quote,είναι από πού να το πιάσω και να αρχίσω να λέω...από το ότι ξέρεις ότι είμαι χρόνια εδώ,για γνώσεις που λες?εγώ δεν έχω γνώσεις ούτε υποστήριξα ποτέ ότι έχω..κότσο δεν με πιάνουν απλά...τυπακια διάφορα..ούτε καλοσυνάτος είμαι,από τα μούτρα τους έπαιρνα όλους γτ έλεγα πάντα την ωμή αλήθεια(δική μου αλήθεια)..το κοινό καλό για εδώ στο φόρουμ βέβαια το θέλω και εγώ δεν έχω κανένα όφελος ,ούτε ηθικό ούτε οικονομικό..απεναντίας ο συνομιλητής μου έχει..πως σου φαίνεται?γτ και εσύ πασχίζεις για το κοινό καλό όπως το λες με σθένος,αλλά με το αζημίωτο ..μην ξεχνιόμαστε.ποιος είναι ποιο αγνός πιστεύεις?
Όσο και αν θα μας λειψετε, οι κανονες καλης συμπεριφορας ειναι πιο σημαντικοί από τις ανεκτιμητες γνωσεις σας, το υψηλο επίπεδο επικονωνιας/σπουδης που χρονια τωρα δειχνετε ότι κατεχετε, την καλοσυνη σας ως άνθρωπος και την αυταπαρνηση σας μπροστα στο "κοινο καλό" για το ποιο πολεματε με σθενος....
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Το ερώτημα γτ δεν δείξατε την πορεία και το αποτέλεσμα του φίλου αποκαλείται αναγωγο και αγενή?έχετε δυσκολία κατανόησης γραπτών κειμένων και ερωτήσεων θεωρώ ..
Το κομμάτι αυτό που έκανα quote,είναι από πού να το πιάσω και να αρχίσω να λέω...από το ότι ξέρεις ότι είμαι χρόνια εδώ,για γνώσεις που λες?εγώ δεν έχω γνώσεις ούτε υποστήριξα ποτέ ότι έχω..κότσο δεν με πιάνουν απλά...τυπακια διάφορα..ούτε καλοσυνάτος είμαι,από τα μούτρα τους έπαιρνα όλους γτ έλεγα πάντα την ωμή αλήθεια(δική μου αλήθεια)..το κοινό καλό για εδώ στο φόρουμ βέβαια το θέλω και εγώ δεν έχω κανένα όφελος ,ούτε ηθικό ούτε οικονομικό..απεναντίας ο συνομιλητής μου έχει..πως σου φαίνεται?γτ και εσύ πασχίζεις για το κοινό καλό όπως το λες με σθένος,αλλά με το αζημίωτο ..μην ξεχνιόμαστε.ποιος είναι ποιο αγνός πιστεύεις?

Θα παρακαλεσω να ΜΗΝ ΣΠΑΜΑΡΕΤΕ ΤΑ ΝΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΑΛΛΟ!

Καταλαβαινω ότι μπορει να μην έχετε κάτι σημαντικό ή χρησιμο να κανετε, όμως ανοιξτε έλα νημα ΔΙΚΟ ΣΑΣ να μοιραστειτε την ψυχικη σας κατασταση και τους προβληματισμούς σας και σταματηστε να φερεστε σαν ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΟ παιδι που δεν του δινουν σημασια.
Σας ζητησα να ειστε ΕΥΓΕΝΗΣ στις ερωστησεις σας και αρχισατε το παραλληρημα και απειλες οτι θα το πειτε στο ... @CVIAL και μετα να κανουμε και κουβεντα για το ποσο ...μαγκας εισαι , που δεν σε πιανουν κοτσο, λες και δεω εχουμε καταλαβει ΟΛΟΙ τι τσακαλι εισαι και πιο εξυπνοσ από ολους μασ μαζι....

Αν θελετε να συμπεριφερεστε σαν 5χρονο θα σας παρακαλεσω ΣΕ ΑΛΛΟ ΝΗΜΑ.
Ειναι ΓΕΛΟΙΟ να γραφετε τις θεωριες και τα σωψυχα σας στα νηματα της κλινικής.
Ευχαριστω
 

oreo

Well-Known Member
Κανονίστε να σας δούμε και τους 2 αγκαλιά να πίνετε σε καμμιά Πάολα στην παραλιακή στο τέλος :p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Έτσι ύπουλα μιλάς για απειλές και κανεις tag τον cvial..αναφέρεσε στην ζωή μου και στο ότι δεν έχω κάτι σημαντικότερο να κάνω?είναι δυνατόν τέτοιες συμπεριφορές απαράδεκτες να μένουν ατιμώρητες??γτ αναπάντητες θα μείνουν..δεν πέφτω στο επίπεδο αυτό,το ποιόν σου το έχεις δείξει άπειρες φορές προσβάλλοντας ένα επάγγελμα με την ονομασία λαχανεμπορας και άλλα τέτοια διαφορα..ευτυχώς όλα τα μνμ είναι εδώ ,σε αυτή τη σελίδα και μπορεί εύκολα ο καθένας να δει την πονηριά και παραποίηση που κανεις στα λεγόμενά μου και δημιούργησες πάλι θέμα από το μηδέν προσβαλλοντας με άσχημα.
Θα παρακαλεσω να ΜΗΝ ΣΠΑΜΑΡΕΤΕ ΤΑ ΝΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΑΛΛΟ!

Καταλαβαινω ότι μπορει να μην έχετε κάτι σημαντικό ή χρησιμο να κανετε, όμως ανοιξτε έλα νημα ΔΙΚΟ ΣΑΣ να μοιραστειτε την ψυχικη σας κατασταση και τους προβληματισμούς σας και σταματηστε να φερεστε σαν ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΟ παιδι που δεν του δινουν σημασια.
Σας ζητησα να ειστε ΕΥΓΕΝΗΣ στις ερωστησεις σας και αρχισατε το παραλληρημα και απειλες οτι θα το πειτε στο ... @CVIAL και μετα να κανουμε και κουβεντα για το ποσο ...μαγκας εισαι , που δεν σε πιανουν κοτσο, λες και δεω εχουμε καταλαβει ΟΛΟΙ τι τσακαλι εισαι και πιο εξυπνοσ από ολους μασ μαζι....

Αν θελετε να συμπεριφερεστε σαν 5χρονο θα σας παρακαλεσω ΣΕ ΑΛΛΟ ΝΗΜΑ.
Ειναι ΓΕΛΟΙΟ να γραφετε τις θεωριες και τα σωψυχα σας στα νηματα της κλινικής.
Ευχαριστω
 

anargiros88

Well-Known Member
Σταματήστε επιτέλους ! Αδέρφια μου !!! τι έχουμε να χωρίσουμε λευκοί και νέγροι εργάτες ????
 

vlafo

Well-Known Member
Έχουμε.
Η θα γίνεται παρουσίαση ολοκληρωμένη και όχι να τα ψάχνουμε και να μένουνε ατελείς ή να μας λείπει το βύσινο.

Quote Aeratos
Εδώ γτ δεν δείξατε την πορεία και το αποτέλεσμα του φίλου?


Mια απλή ερώτηση σε δεύτερο πληθυντικό,διατυπωμένη κόσμια και έγινε πάλι μύλος.

Θα ξαναδιαβάσω πάλι να μάθω συντακτικό και γραμματική.
Τα μαλλιά μου πίσω..
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Έχουμε.
Η θα γίνεται παρουσίαση ολοκληρωμένη και όχι να τα ψάχνουμε και να μένουνε ατελείς ή να μας λείπει το βύσινο.

Quote Aeratos
Εδώ γτ δεν δείξατε την πορεία και το αποτέλεσμα του φίλου?


Mια απλή ερώτηση σε δεύτερο πληθυντικό,διατυπωμένη κόσμια και έγινε πάλι μύλος.

Θα ξαναδιαβάσω πάλι να μάθω συντακτικό και γραμματική.
Τα μαλλιά μου πίσω..

Καλως τον! Αργησες λιγο αλλα προλαβες!
1. ΔΕΝ σε υποχρεωσνει κανεις να μπαινεις στα νηματα μας. Εισαι ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ στα νηματα που σας προσφερω ΥΛΙΚΟ, ΓΝΩΣΗ και ΕΜΠΕΙΡΙΑ. Καλο θα ειναι να το σεβαστεις, αγαπητε επισκεπτη
2. Εσενα θες να ΣΟΥ ΛΕΙΠΕΙ το βυσινο και θες με συγκεκριμενο τροπο να γινοται οι παρουσιάσεις. Σεβαστο το δικαιωμα εκφρασης της επιθυμιας σου αλλα θα ποσταρουμε όπως πει ο Dr. Αναστασακης. (δλδ , εγω) και αναλογα με την διαθεσιμότητα, χρονο, κτλ.
3. Αν η διαχειριση @CVIAL έχει συγκεκριμενους κανονες που με ΥΠΟΧΡΕΩΝΟΥΝ να ποσταρω οποτε επιθυμει το καθε μελος να με ενημερωσει αν ΟΛΑ τα μελη έχουν ισα δικαιωματα στις ...απαιτησεις τους ή αν καποια μελη ειναι πιο ...ισα από άλλα.

Επόμενος?
 

vlafo

Well-Known Member
Εγώ προσωπικά δεν γράφω έχω αποσυρθεί και έχω σεβαστεί όλα τα νήματα και δεν επεμβαίνω,άρα τη λέξη σεβασμό τη γνωρίζω άριστα (σε αντίθεση με σένα που άλλα μέτρα και άλλα σταθμά ισχύουν σε άλλα νήματα),αλλά επισκέπτης είσαι και εσύ δεν είμαι μόνο εγώ,και είσαι υποχρεωμένος να παρουσιάζεις όχι όπως λέω εγώ αλλά όπως είναι οι κανόνες του forum σε τακτά χρονικά διαστήματα.
Μετά από 1 χρόνο παρουσίας σου θα έπρεπε ήδη να τα ξέρεις αυτά.
Πως μας προσφέρεις υλικό,γνώση και εμπειρία όταν το περιστατικά μετά από 7 μήνες δεν έχει ενημερωθεί για την εξέλιξη του?
Που είναι η ενημέρωση προς τα άλλα μέλη που ενδιαφέρονται να δούνε?
 

Dob31

Active Member
Δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο γίνεται τόση φασαρία. Πρόκειται για μια κλινική και προφανώς σε συνεννόηση με τον ασθενή κανονίζονται τα ραντεβού επανεξέτασης. Τώρα άμα ο άλλος είναι από επαρχία προφανώς δεν θα μπορεί να κατεβαίνει συνέχεια. Υποθέτω πως εάν είχε έρθει για επανεξέταση ο ασθενής θα υπήρχε και το αντίστοιχο update. Ας μην είμαστε τόσο επιθετικοί και καχύποπτοι
 

george_hatzi

Well-Known Member
Θα είχε ενδιαφέρον ένα στατιστικό για το πόσες αποχωρήσεις έχουν υπάρξει από το φορουμ μετά την έλευση του γιατρού. Εγώ πάντως είμαι πολύ κοντά.
 

vlafo

Well-Known Member
Φίλε
Θα είχε ενδιαφέρον ένα στατιστικό για το πόσες αποχωρήσεις έχουν υπάρξει από το φορουμ μετά την έλευση του γιατρού. Εγώ πάντως είμαι πολύ κοντά.
Δεν υπάρχει λόγος να αποχωρήσεις.
Παρακολούθησε και βγάλε τα συμπεράσματα σου.
 
Μπλουζα