NW stage III - F.U.Ε. - Άνδρας 30 ετών

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Αποτέλεσμα 9 μηνών
Εικόνα πριν την επέμβαση
Ο ασθενης λαμβανει ήδη Φιναστεριδη από 2ετίας

DSC05179.JPG
DSC05180.JPG
DSC05181.JPG
DSC05182.JPG
DSC05184.JPG
DSC05186.JPG
DSC05187.JPG
DSC05191.JPG
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ManCyprus87

Well-Known Member
Έκταση λήπτριας, έκταση δότριας, τριχοθυλάκια που εξήχθησαν, πυκνότητες τοποθέτησης στη λήπτρια, punches εξαγωγής, κτλ.
Όσα περισσότερα στοιχεία έχουμε τόσο το καλύτερο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Έκταση λήπτριας, έκταση δότριας, τριχοθυλάκια που εξήχθησαν, πυκνότητες τοποθέτησης στη λήπτρια, punches εξαγωγής, κτλ.
Όσα περισσότερα στοιχεία έχουμε τόσο το καλύτερο.
Θα σε στεναχωρήσω φίλε αλλά ο γιατρός δεν νομίζω να μας πει νούμερα ειδικά grafts πυκνότητες κτλ
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Θα σε στεναχωρήσω φίλε αλλά ο γιατρός δεν νομίζω να μας πει νούμερα ειδικά grafts πυκνότητες κτλ
Απλά είναι ενδιαφέρον αδελφέ να έχουμε λεπτομέρειες και μαθαίνουμε και εμείς περισσότερα γενικά περί ΜΜ.
Γηράσκω αεί διδασκόμενος !!!
 

Gianney

Well-Known Member
Απλά είναι ενδιαφέρον αδελφέ να έχουμε λεπτομέρειες και μαθαίνουμε και εμείς περισσότερα γενικά περί ΜΜ.
Γηράσκω αεί διδασκόμενος !!!
Σαφώς φίλε ,όλοι θέλουμε να μας πει ο γιατρός τα grafts αλλα ο γιατρός έχει άλλη γνώμη
 

giorgosv

Active Member
Μέθοδο λέει ο τίτλος,τα άλλα δεν νομίζω να τα μάθουμε
Εφόσον η παρουσίαση είναι επίσημη από την κλινική Δεν υπάρχει λόγος να μην αναφερθούν.

Οι φωτογραφίες οι συγκεκριμένες είναι οι κλασσικές των κλινικών.
Συγκεκριμένος φωτισμός, συγκεκριμένες γωνίες λήψης, styling στο μαλλί με κάποιο προϊόν.
Σαν τα ανεξάρτητα αποτελέσματα δεν έχει.. δεν έχω δει ποτέ φωτογραφία κλινικής σε εξωτερικό περιβάλλον η στον ήλιο.
 
Μπλουζα