Nikos chif, fue, 1800 grafts, 11/10/2016

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
εχω βγαλει και φωτος αλλα ποτε δεν εβαλα εδω στο φορουμ.για τα δωματια λεω.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καταγραφή.JPG
 

andy.k

Active member
Εφοσον μπηκες μεσα σε μαμα μαλλια για πυκνωση ειναι πολυ πιθανο. Το θεμα ειναι να μην ειναι κατι μονιμο, δλδ να μη πληγωθηκαν προυπαρχοντα θυλακια, αλλα απλα να κλαταρε προσωρινα το αιματολογικο δικτυο. Πιθανοτατα ισχυει το 2ο γιατι σε ανελαβε ικανος γιατρος, οποτε μαλλον δε πρεπει να ανυσηχεις. Στην ουσια ειναι μια πληγη ακομα ολη η ληπτρια περιοχη...και επειδη δε τα κουρεψες κιολας, βλεπεις πολυ πιο ευκολα αυτα που πεφτουν. Προσωπικα νομιζω οτι σε ολουε οσους κανουν πυκνωση συμβαινει σοκλος αλλα επειδη τα εχουν παρει γουλι, δε το πολυκαταλαβαινουν...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nikos chif

Active Member
Εφοσον μπηκες μεσα σε μαμα μαλλια για πυκνωση ειναι πολυ πιθανο. Το θεμα ειναι να μην ειναι κατι μονιμο, δλδ να μη πληγωθηκαν προυπαρχοντα θυλακια, αλλα απλα να κλαταρε προσωρινα το αιματολογικο δικτυο. Πιθανοτατα ισχυει το 2ο γιατι σε ανελαβε ικανος γιατρος, οποτε μαλλον δε πρεπει να ανυσηχεις. Στην ουσια ειναι μια πληγη ακομα ολη η ληπτρια περιοχη...και επειδη δε τα κουρεψες κιολας, βλεπεις πολυ πιο ευκολα αυτα που πεφτουν. Προσωπικα νομιζω οτι σε ολουε οσους κανουν πυκνωση συμβαινει σοκλος αλλα επειδη τα εχουν παρει γουλι, δε το πολυκαταλαβαινουν...

Μόλις μίλησα με τον Μαρα... Μου είπε να μην ανησυχώ. Δεν είναι κάτι το ανησυχητικό και συμβαίνει όταν μπαίνεις ανάμεσα σε μαλλιά. Βάση της εμπειρίας μου σου λέω πως δεν είναι κάτι μόνιμο!!!

Ουφφ για να δούμε γιατί θα σκάσω. :'(
 

dimitris50423

Well-Known Member
Νικο βαλε καμια σωστη φωτο δικια σου ρε φιλε. Ελπιζω να μας ενημερωνεις για την πορεια σου και να μη χαθεις.
Οταν παρεις και της κλινικης τις βαζεις. Για το shockloss καλα σου ειπε τις περισσοτερες φορες ξαναβγαινουν. Αν ηταν πολυ αδυναμες μπορει και να χαθουν για παντα.
 

nikos chif

Active Member
Νικο βαλε καμια σωστη φωτο δικια σου ρε φιλε. Ελπιζω να μας ενημερωνεις για την πορεια σου και να μη χαθεις.
Οταν παρεις και της κλινικης τις βαζεις. Για το shockloss καλα σου ειπε τις περισσοτερες φορες ξαναβγαινουν. Αν ηταν πολυ αδυναμες μπορει και να χαθουν για παντα.


Εβαλα Δημητρη
 

andy.k

Active member
Φιλε πολυ ωραιος σχεδιασμος κ πολυ καθαρη δουλεια φαινεται. Πιστευω θα εχεις πολυ ωραιο αποτελεσμα. Ωστοσο μου φαινεται σα να εχει κατεβει η hairline λιγο, η εστω να εχει αλλαχθει η κλιση της. Παντως αν δεν εχει αλλαχθει, ειχε οντως πολυ καλο σχεδιασμο αππ την προηγουμενη μμ σου η hairline. Καλη επιτυχια να εχεις.
 

nikos chif

Active Member
Φιλε πολυ ωραιος σχεδιασμος κ πολυ καθαρη δουλεια φαινεται. Πιστευω θα εχεις πολυ ωραιο αποτελεσμα. Ωστοσο μου φαινεται σα να εχει κατεβει η hairline λιγο, η εστω να εχει αλλαχθει η κλιση της. Παντως αν δεν εχει αλλαχθει, ειχε οντως πολυ καλο σχεδιασμο αππ την προηγουμενη μμ σου η hairline. Καλη επιτυχια να εχεις.


Φίλε ευχαριστώ πολύ.
Όχι δεν άλλαξα hairline,είναι η πρώτη μμ που έκανα. Φαίνεται όντως κάπως αλλαγμένη και ρώτησα τον γιατρό γιαυτό. Μου είπε πως σε κάποια σημεία έβαλε περισσότερα grft γιατί η πυκνωση δεν ήταν σωστή.. Επίσης νομίζω πως παίζει ρόλο και το πρήξιμο... Εάν προσέξεις της φωτογραφιες μετά από 6 μέρες φαίνεται καλύτερα.
 

nikos chif

Active Member
Φιλε πολυ ωραιος σχεδιασμος κ πολυ καθαρη δουλεια φαινεται. Πιστευω θα εχεις πολυ ωραιο αποτελεσμα. Ωστοσο μου φαινεται σα να εχει κατεβει η hairline λιγο, η εστω να εχει αλλαχθει η κλιση της. Παντως αν δεν εχει αλλαχθει, ειχε οντως πολυ καλο σχεδιασμο αππ την προηγουμενη μμ σου η hairline. Καλη επιτυχια να εχεις.

Ξέχασα να πω για την πρώτη μμ. Την έκανα πριν 9 χρόνια περίπου στην ΕΛΛΆΔΑ. Σήμερα για πρώτη φορά είδα το strip πίσω. Νομίζω πως ήμουν τυχερός που έπεσα σε καλό γιατρό, με τα ελληνικά δεδομένα του τότες και του σήμερα ακόμα. Πριν 4, 5 χρόνια πριν αρχίσει η τριχόπτωση, η εικόνα μου ήταν πολύ καλή. Απλά ήθελε λίγο πυκνότητα ακόμα.
Και σ το strip νομίζω πως έκανε πολύ καλή δουλειά...
 
Μπλουζα