New Regain Foam

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

SOTIRIS78

New Member
Καλησπέρα παιδιά. Είμαι καινούριος στο φόρουμ και θα ήθελα να σας συγχαρώ για την πολύ καλή δουλειά που κάνετε. 'Εχετε λάβει γνώση για τον καινούριο αφρό regain που κυκλοφορεί; Προσπάθησα να τον αγοράσω είτε απο το pharmacy4u.co.uk είτε από το amazon.co.uk αλλά δυστυχώς μου απάντησαν ότι δεν μπορούν να το στείλούν γιατί είναι aerosol product. Μήπως μπορεί κάποιος να μου προτείνει κάποιο site που μπορώ να προμηθευτώ τον αφρό regain ή έστω έχει αγοράσει πρόσφατα τον γνωστό αφρό rogaine, καθώς αντιμετωπίζω τεράστιο πρόβλημα φαγουρας πλεόν με το spray regain και είπα να δοκιμάσω τον αφρό.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tropheus

Well-Known Member
Απ: New Regain Foam

SOTIRIS78 είπε:
Ευχαριστώ πολύ, να είσαι καλά. Περίπου πόσο καιρό κάνει να έρθει;

8-10 εργάσιμες ... Αλλά φαντάσου ο τύπος είναι τόσο αξιόπιστος που όταν μια φορά μου τα σταμάτησαν τελωνείο μου τα ξαναέστειλε (12 φιάλες rogain foam + 18 Kirkland Minoxidil 5% ) !!!
 

JackSheppard

New Member
Απ: New Regain Foam

tropheus χρησιμοποιεις foam και kirkland παραλληλα; Ενα το πρωι ενα το βραδυ; Ειδες καποια διαφορα;
 

g-tsak

New Member
Απ: New Regain Foam

εγώ αγοράζω απο το ebay... πολλές φορές πετυχαίνεις και κάτι καλές προσφορούλες ;)
 

g-tsak

New Member
Απ: New Regain Foam

θεωρώ καλύτερο το foam, καθώς απορροφάται πιο γρήγορα σε σχέση με το σπρέυ... είναι παίδεμα το σπρέυ μεγάλο. ενώ με το foam σε 2 λεπτάκια έχει απορροφειθεί και είναι σαν να έχεις βάλει αφρό styling στο κεφάλι σου και φτιάχνεσαι και λιγάκι!
επίσης είναι πιο φθηνό :Ρ
 

JackSheppard

New Member
Απ: New Regain Foam

g-tsak είπε:
θεωρώ καλύτερο το foam, καθώς απορροφάται πιο γρήγορα σε σχέση με το σπρέυ... είναι παίδεμα το σπρέυ μεγάλο. ενώ με το foam σε 2 λεπτάκια έχει απορροφειθεί και είναι σαν να έχεις βάλει αφρό styling στο κεφάλι σου και φτιάχνεσαι και λιγάκι!
επίσης είναι πιο φθηνό :Ρ

χρησιμοποιουσες το υγρο παλιοτερα; Κι αν ναι ποσο; Οπως τα λες, ειναι μονο κοσμητικη η διαφορα τους, οχι σε αποτελεσματικοτητα ετσι;

Θελω να κανω τη δοκιμη, αλλα μετα απο 6 χρονια υγρο, ισως η αλλαγη δεν ειανι οτι καλυτερο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

g-tsak

New Member
Απ: New Regain Foam

ναι το χρησιμοποιούσα περίπου 1,5 - 2 χρόνια χοντρικά το υγρό. τώρα τα τελευταία 2 χρόνια βάζω το foam. κοίτα, κοσμητική διαφορά εννοούμε ότι το foam το έβαλες και έφυγες, ενώ το άλλο θέλει το χρόνο του μέχρι να απορροφηθεί... σε αποτελεσματικότητα είναι εντελώς τα ίδια, τα βγάζει και η ίδια εταιρεία. απλά η διαφορά είναι ότι το υγρό το βρίσκεις σαν "regain" ενώ το foam σαν "rogain"..
κάνε την αλλαγή, στο προτείνω! πιστεύω και πολλά άλλα παιδιά θα στο λέγανε! δεν υπάρχει κανένα θέμα!
 

crossfire

Well-Known Member
Απ: New Regain Foam

JackSheppard είπε:
[quote author=g-tsak link=topic=2811.msg55630#msg55630 date=1309166993]
θεωρώ καλύτερο το foam, καθώς απορροφάται πιο γρήγορα σε σχέση με το σπρέυ... είναι παίδεμα το σπρέυ μεγάλο. ενώ με το foam σε 2 λεπτάκια έχει απορροφειθεί και είναι σαν να έχεις βάλει αφρό styling στο κεφάλι σου και φτιάχνεσαι και λιγάκι!
επίσης είναι πιο φθηνό :Ρ

χρησιμοποιουσες το υγρο παλιοτερα; Κι αν ναι ποσο; Οπως τα λες, ειναι μονο κοσμητικη η διαφορα τους, οχι σε αποτελεσματικοτητα ετσι;

Θελω να κανω τη δοκιμη, αλλα μετα απο 6 χρονια υγρο, ισως η αλλαγη δεν ειανι οτι καλυτερο.
[/quote]

αμα βαζεις 2 φορες την ημερα,το πρωι foam και το απογευμα ή το βραδυ οταν εισαι σπιτι βαλε το υγρο.....Το foam μας εχει σωσει....το βαζεις και φευγεις
 

koskar

Member
Απ: New Regain Foam

Το προϊον με τον αφρό "Rogaine (Regaine) Foam for Men 5% Minoxidil" βγαίνει μόνο σε 5% ή μπορώ να το βρω και σε 2% από κάποιο αξιόπιστο on-line ηλεκτρονικό κατάστημα;
 

g-tsak

New Member
Απ: New Regain Foam

το foam δεν ξέρω καν αν βγαίνει σε 2% !! απο ένα πρόχειρο google-αρισμα δεν το βρήκα ή τουλάχιστον δεν πρόσεξα να υπάρχει!!
 

Hairboost

Member
Απ: New Regain Foam

πουλαει κανεις ρε παιδια, εδω απτο φορουμ, αθηνα ? γιατι Paypal δεν εχω ακομη :-[
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα