Myhairtransplantation, fue+fut, 1450+2491 grafts, 19-20/10/2009

ANAR

Well-Known Member
Απ: HDC Μεταμοσχευση - Αποτελεσματα και Φωτος 4 μηνες Μετ

Του Κυριακου το προβλημα ξεκίνησε οταν τον καβαλησε ο Παρασκευας στην ριζουπολη :D :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Απ: HDC Μεταμοσχευση - Αποτελεσματα και Φωτος 4 μηνες Μετ

giannis13 είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1705.msg31108#msg31108 date=1270908630]
Του Κυριακου το προβλημα ξεκίνησε οταν τον καβαλησε ο Παρασκευας στην ριζουπολη :D :D


ναι παιζει να ξεκινησε και απο εκει..... :p :knup: :knup:
[/quote]


:D :D :D :D

antzas vs modelo (kyriakos-poustaras)
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: HDC Μεταμοσχευση - Αποτελεσματα και Φωτος 4 μηνες Μετ

ANAR είπε:
[quote author=giannis13 link=topic=1705.msg31116#msg31116 date=1270911341]
[quote author=ANAR link=topic=1705.msg31108#msg31108 date=1270908630]
Του Κυριακου το προβλημα ξεκίνησε οταν τον καβαλησε ο Παρασκευας στην ριζουπολη :D :D


ναι παιζει να ξεκινησε και απο εκει..... :p :knup: :knup:
[/quote]


:D :D :D :D

antzas vs modelo (kyriakos-poustaras)
[/quote]

γεια σου ρε αναρ με τα ωραια σου,....
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: HDC Μεταμοσχευση - Αποτελεσματα και Φωτος 4 μηνες Μετ

giannis13 είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1705.msg31117#msg31117 date=1270911891]
[quote author=giannis13 link=topic=1705.msg31116#msg31116 date=1270911341]
[quote author=ANAR link=topic=1705.msg31108#msg31108 date=1270908630]
Του Κυριακου το προβλημα ξεκίνησε οταν τον καβαλησε ο Παρασκευας στην ριζουπολη :D :D


ναι παιζει να ξεκινησε και απο εκει..... :p :knup: :knup:
[/quote]


:D :D :D :D

antzas vs modelo (kyriakos-poustaras)
[/quote]

γεια σου ρε αναρ με τα ωραια σου,....
[/quote]

Eεεεε πρεπει να κανουμε και λιγο πλακα :)
 

pfd

New Member
Απ: HDC Μεταμοσχευση - Αποτελεσματα και Φωτος 4 μηνες Μετ

Στη λεωφόρο ειναι :( κακες εποχες
 

koskar

Member
Απ: HDC Μεταμοσχευση - Αποτελεσματα και Φωτος 4 μηνες Μετ

Souzie είπε:
[quote author=mikeshair link=topic=1705.msg30977#msg30977 date=1270761173]
ερωτηση?

αρα ανεξαρτητως οποια χρονικη περιοδο χρειαστει να γινει μεταμοσχευση στην κλινικη για τωρα, η μεταμοσχευση θα γινει και απο τους δυο γιατρους που αναφερατε τους Δρ Κωνσταντινίδη και ο Δρ Μιχάλη. θελω να πω οτι θα εργαστουν μαζι σαν ομαδα στην καθε μεταμοσχευση η θα ειναι ο ενας απο τους δυο? και στην στριπ και στην φγιου ι γινεται παντα με την συνεργασια και των δυο μαζι? ειναι σημαντικο να γνωριζουμε.
μπορουμε να εχουμε φωτο απο καποια προσφατα αποτελεσματα μεαταμοσχευσης απο τους 2 γιατρους Δρ Κωνσταντινίδη και Δρ Μιχάλη?
τα αποτελεσματα ασθενων που εχετε στο σαιτ σας μετα απο 13/7/2006 ειναι δουλεια των 2 γιατρων που αναφερατε?

Mikeshair, μετά τις 13/7/2006 οι εναπομείναντες ιατροί ήταν ο Δρ Κωνσταντινίδης και ο Δρ Μιχάλης. Σήμερα η ιατρική ομάδα αποτελείται από το προσωπικό που φαίνετε στο λινκ http://www.hdc.com.cy/index.php?pageid=8

Υπάρχουν δύο σχολές σκέψης. Η μια βασίζει τα επιτεύγματα της στην προσφορά ενός ατόμου και η άλλη είναι αυτή που βασίζει την επιτυχία της στην ομάδα που διεκπεραιώνει την κάθε πράξη. Η δική μου άποψη είναι ότι η HDC τείνει προς το σκεπτικό της ομάδας και όχι του ατόμου. Μέχρι στιγμή αυτή η τακτική έχει παράγει και συνεχίζει να παράγει αποτελέσματα.

Επιπλέον να πω, ότι εδώ και λίγο καιρό άρχισε να γίνεται η συρραφή της δότριας περιοχής από 2 ιατρούς ταυτόχρονα, όπως φαίνεται και στη φωτογραφία που βάζω όπου απεικονίζονται ο Δρ Κωνσταντινίδης και ο Δρ Μάρας.

Αναφορικά με την περίπτωση του Γιάννη (myhairtransplantation), μιας και είμαστε σε αυτό το ποστ η μεταμόσχευση μαλλιών του ήταν συνδυασμός 2 τεχνικών FUE και Strip. Στη σελίδα 1 στις φωτογραφίες που ο ίδιος ανέβασε φαίνονται ποια είναι τα μοσχεύματα του FUE και ποια του Strip. Για να απαντήσω καις το ερώτημα σου το FUE του Γιάννη το έκανε ο Δρ Μιχάλης με ένα μέρος της υπόλοιπης ομάδας ενώ το
Strip ο Δρ Γκαραγκούνης και ο Δρ Κωνσταντινίδης και αυτοί με ένα μέρος της υπόλοιπης ομάδας.

[/quote]

O Δρ Μιχάλη που αναφέραιτε είναι ο Dr Michael Georgiou M.D.; Στο site της εταιρειας http://www.hdc.com.cy/index.php?pageid=8 δεν βρήκα κάποιον άλλον με το επώνυμο Μιχάλη.
 

nasiopoulos

New Member
Απ: HDC Μεταμοσχευση - Αποτελεσματα και Φωτος 4 μηνες Μετ

Παιδιά κάνετε πολύ καλή δουλειά!!! Σας παρακολουθώ αρκετώ καιρό. Μπορεί ο φίλος myhairtransplantation να μας ανεβάσει νέες φωτογραφίες?
 

cmos516

Member
Απ: HDC Μεταμοσχευση - Αποτελεσματα και Φωτος 4 μηνες Μετ

myhairtransplantation είπε:
η μεταμοσχευση ειναι μια επενδυση. εγω ασχολουμε με marketing και πωλησεις, και με αυτα τα 13800 ευρω εχει βελτιωθει η αποδοση μου και οι πωλησεις μου, επισης αλλαξε η ψυχολογια μου, βελτιωθηκε η ποιοτητα ζωης μου, και δεν ασχολουμε απο το πρωι μεχρι και τη νυκτα για τη φαλακρα μου !! και επισης οι κατακτησεις στο αντιθετο φυλο και η αντοπωκριση ειναι αιθσητα βελτιωμενες. εαν θα κανεις μεταμοσχευση πρεπει να το δεις σαν επενδυση στον εαυτο σου.
1) θα βοηθηση τη ψυχολογια σου
2) θα βελτιωση τις πιθανοτητες σου για προσληψη σε δουλεια αφου η πρωτη εντυπωση μετρα

Αυτο επρεπε να το γραψεις με μεγαλα και bold γραμματα!!Ειναι πολυ σημαντικο φιλε!
Να σαι καλα,συγχαρητηρια για την επιλογη σου ,και καλη συνεχεια στο αποτελεσμα σου αν περιμενεις κι αλλο ;)
 
Μπλουζα