MONO ΦΙΝΑ?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Καλησπερα σκεφτόμουνα σήμερα,αν ξεκινήσω και παίρνω καθημερινά μονο 1/5 proscar χωρις μινοξ και χρησιμοποιώντας ενα κανονικό σαμπουαν, άραγε τη αποτελέματα θα έχω? συμφωνα με τα λεγόμενα καταλαβαινω ότι σχεδόν σίγουρα θα διατηρήσω τα ήδη υπάρχοντα μαλλιά μου?σωστά? Επίσης ήθελα να ρωτήσω επειδη σκεφτομαι να ξεκινήσω κ γω φινα σιγα σιγα, σε τι γιατρο πρεπει να απευθυνθω για να παρακολουθω καπως την κατάσταση κάνοντας κάποιες εξετασεις...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: MONO ΦΙΝΑ?

αν θες το μέγιστο των αποτελεσμάτων κάνε big 3

οποιοσδήποτε παθολόγος μπορεί να σε παρακολουθεί(ανά 3μηνο-6μηνο)με τις μικροβιολογικές και ορμονολογικές εξετάσεις
 

azyx

New Member
Απ: MONO ΦΙΝΑ?

georgehairs καλο ειναι πριν ξεκινήσεις να κανεις εξετάσεις αιματος για DHT-τεστοστερονη για να συγκρινεις αργοτερα και να μας πεις και μας αν και ποσο επεσας αυτα! Πιστευω μονο με δοκιμη πανω απο 6 μηνες θα δεις αν κανει κατι για σενα! Ξεκινα με 1mg και αν δεις παρενεργιες ελάττωσε την δωση στο μισο για ενα μηνα και αν εχεις παλι ελάττωσε παλι στο μισο κτλπ... Εγω με 1/4 προσκαρ ειδα παρενέργειές απο αυτα που αναφερουν,,, το νερομενο σπερμα δεν ειναι προβλημα αλλα ελληψη ενδιαφεροντος για σεξ με την κοπελα σου και χαμηλη λιμπιντο δεν αξιζει οποιοδιποτε μαλι πιστευω...
 

azyx

New Member
Απ: MONO ΦΙΝΑ?

st697 είπε:
azyx τη φιναστερίδη eod , στο είπε γιατρός ?
έχεις δεί sides ?

Καλημερα! οχι δεν μου την εδωσε γιατρος... δικη μου ιδεα ειναι! 0.5mg καθε 2 μερες!
Παρενεργεις με 0,5 ειναι αρaιωομενο σπερμα, λιγοτερη ποσοτητα σπερματος με πριν. Λιμπιντο κανονικη!
Και βλεπω και αποτελεσμα μαζι με ολα τα αλλα που βαζω σε μικρο διαστημα σχετικα...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα