Mogan, dhi fue, ευαγγελάτος, ~2500grafts, 25-26/09/2017

nino24

Member
Στον βεκρη θα βαλεις 2300-2500 μοσχευματα στα 3000ε
Ολοι ξεκινανε απο πιο ψηλα οσοι πληρωνονται με τη συνεδρια.
Στη dhi πολλες φορες μπορει να βγαινει και πανω απο 2 ευρω το μοσχευμα. 2000ευρω για 2000τριχες το τελευταιο που διαβασα.
Αν δηλαδη εχει και καλο λογο πανω απο 2,0 τριχες ανα graft παει πανω απο 2 ευρω ανα γκραφτ. Ας σοβαρευτουμε. Ακριβοτερα και απο Γεωργιου.
Η δουλειά η ιδια θα ειναι ειτε δωσεις τα αρχικα ειτε μετα απο εκπτωση.
Αν σου πω πως μέσα σε όλα, στον Βεκρή δουλεύουν και φατσικα γνωστές μου και δε θέλω να πάω και για αυτό...χαχαχα Θα μου πεις αυτό σκέφτεσαι;;; Δε ξέρω. Θα συνεχίσω να μελετάω το φορουμ και έχω σκοπό να κάνω μια επίσκεψη σε d*i να δω τι θα μ πουν. Αν δε μ πέσουν και τα υπόλοιπα μαλλιά μέχρι να ακούσω την τιμή. Είχα στείλει μέσω φόρμας επικοινωνίας και με έπαιρνε μέσα Αυγούστου ένας Κωστανταρας; Κάπως ετσι. Έχει διαφορά να κλείσεις ραντεβού με αυτόν τον τρόπο; Φαντάζομαι το ίδιο πράγμα είναι. Μην έχουν τπτ προμήθεια κ αυτοι και πρέπει να πληρώσουμε 6000 στην τελική.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Αν σου πω πως μέσα σε όλα, στον Βεκρή δουλεύουν και φατσικα γνωστές μου και δε θέλω να πάω και για αυτό...χαχαχα Θα μου πεις αυτό σκέφτεσαι;;; Δε ξέρω. Θα συνεχίσω να μελετάω το φορουμ και έχω σκοπό να κάνω μια επίσκεψη σε d*i να δω τι θα μ πουν. Αν δε μ πέσουν και τα υπόλοιπα μαλλιά μέχρι να ακούσω την τιμή. Είχα στείλει μέσω φόρμας επικοινωνίας και με έπαιρνε μέσα Αυγούστου ένας Κωστανταρας; Κάπως ετσι. Έχει διαφορά να κλείσεις ραντεβού με αυτόν τον τρόπο; Φαντάζομαι το ίδιο πράγμα είναι. Μην έχουν τπτ προμήθεια κ αυτοι και πρέπει να πληρώσουμε 6000 στην τελική.

Να πας οπου αντεχει η τσεπη σου και οπου πιστευεις οτι θα παρεις το καλυτερο αποτελεσμα.
Τα υπολοιπα ειναι να χαμε να λεγαμε. Δεν μετρανε.
 

alexandros _athens

Active Member
@Mogan στο είχα ξαναγράψει πως οι περιπτώσεις μας, μοιάζουν αρκετά και ειδικά τώρα που τα μακραίνεις, τα μαλλιά μας μοιάζουν ρε συ πολύ, σε χρώμα, τύπο αλλά και... χτένισμα! Βάλε και άλλες φωτό να δούμε, από αυτή που ανέβασες φαίνεται πως έχεις πάει πολύ καλά, μπράβο φίλε!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Mogan

Active Member
Καλημέρα σας.

Για κάποιο λόγο είχε αποσυνδεθεί ο λογαριασμός και καπως δυσκολεύτηκα να ξανασυνδεθω.

Σημερα λοιπον 13 μηνες μετά σας στελνω ενα ακομη update.
Θεωρώ πως πλεον εχουν 100% σταθεροποιηθεί τα πραγματα και δεν εχουμε αλλαγές παρα μόνο στο hairstyling.
 

Συνημμένα

  • 20181027_114649.jpg
    20181027_114649.jpg
    780.5 KB · Προβολές: 790
  • 20181027_114707.jpg
    20181027_114707.jpg
    818.2 KB · Προβολές: 763
  • 20181027_114721.jpg
    20181027_114721.jpg
    854.5 KB · Προβολές: 776
  • 20181027_114740.jpg
    20181027_114740.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 779

tasos33

Well-Known Member
Πολύ ωραίο αποτέλεσμα, ο υψηλός λόγος το χρώμα μαλλιών κ δέρματος κ το μήκος της τρίχες εδωσαν το κάτι παραπανω, εύγε.

Αν μπορείς βάλε μερικές ακόμα πανοραμική, δοτρια, μαλλί χτενισνενο προς τα πίσω κτλ.
 

vlafo

Well-Known Member
Πολύ καλός Mogan,φυσικότητα,πυκνότητα,και όλα τα χαρακτηριστικά που αναφέρει ο Τάσος έδωσαν αυτό το πολύ όμορφο αποτέλεσμα.
Εγώ θα επιμείνω και θα περιμένω το Γενάρη που θα τα κουρέψεις κοντά.
 

Veron

Well-Known Member
Πολύ καλός Mogan,φυσικότητα,πυκνότητα,και όλα τα χαρακτηριστικά που αναφέρει ο Τάσος έδωσαν αυτό το πολύ όμορφο αποτέλεσμα.
Εγώ θα επιμείνω και θα περιμένω το Γενάρη που θα τα κουρέψεις κοντά.

ναι ναι δεν θα παραλειψει...
 

vlafo

Well-Known Member
Καλά εσύ μην περιμένεις αυτή τη στιγμή όταν ανεβάσει φωτό.Δεν σε ρώτησε κανείς.
 

Veron

Well-Known Member
Καλά εσύ μην περιμένεις αυτή τη στιγμή όταν ανεβάσει φωτό.Δεν σε ρώτησε κανείς.

Στανταρακι,θα κουρεψει την μαλλουρα για να ικανοποιησει εσενα και κανα 2 ακομα να βγαλετε τους μεγεθυντικους.Ουτε εσενα σε ρωτησε κανενας,οποτε αλλαξε υφακι.
 

vlafo

Well-Known Member
Άμα είχες διαβάσει καθόλου το νήμα θα έβλεπες ότι αναφερόμουν σε συζήτηση που είχαμε πώς θα κόψει τα μαλλιά του κοντά απο Γενάρη και εκεί αναφερόμουν. Για αυτό διάβαζε πρώτα και μην σχολιάζεις άσχετα το σχόλιο μου.Θα μας πεις και για το ύφος μας .
 

Veron

Well-Known Member
Όπως εχει γραψει κι ο @alexandros _athens στο δικό του thread, οταν δεν έχεις μαλλιά για χρόνια πριν και ξαφνικά αποκτάς, θες να τα αφήσεις μακριά, που αν κ το καθημερινό styling είναι μια απίστευτη ταλαιπωρια, θες λίγο να τα χαρείς και δε σου πάει η καρδιά να κουρευτείς

Άμα είχες διαβάσει καθόλου το νήμα θα έβλεπες ότι αναφερόμουν σε συζήτηση που είχαμε πώς θα κόψει τα μαλλιά του κοντά απο Γενάρη και εκεί αναφερόμουν. Για αυτό διάβαζε πρώτα και μην σχολιάζεις άσχετα το σχόλιο μου.Θα μας πεις και για το ύφος μας .

ξυπνα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Σκέψου ότι αυτό έγινε κατ απαίτηση του Morgan όμως, αν δε το ζητουσε τώρα θα σκεφτόταν να κάνει δεύτερη μμμ
 

vlafo

Well-Known Member
Aν το έκανε εξωτερικό,θα έπαιρνε καλύτερο αποτέλεσμα πιστεύετε;Πέρα από τα προφανή.
 

makis25

Well-Known Member
vlafo οταν λες προφανη για ποια λες . Το παιδι εβγαλε μαλλι σίγουρα , αλλα στη φωτογραφια που φαινεται καθαρα η hairline πλαγιως, εμενα μου φαινεται και αραιη και pluggy . Πολυ λιγα μονοτριχα , παχια ισως μονοτριχα , πολυ αραιο το πρωτο εκατοστο , και αναμεσα στα μονοτριχα , απο τετοια φωτογραφια ξεχωριζουν αμεσως πισω τα πολυτριχα . Αν ξεχωριζουν στη φωτογραφια τοτε στο υπογραφω οποιος γνωστος σε βλεπει στο δρομο θα κοιτα hairline πρωτα και μετα το προσωπο σου. Στην Hdc ειδα που βγαζουν αρκετα μοσχευματα πανω απο τα αυτια . Μου φαινεται αδυνατο να μη μπορουσε ο ευαγγελατος να βρει αρκετα λεπτα μονοτριχα για τη σωστη hairline .Εκτος και αν η βιωσημωτητα των μονοτριχων μπροστα ηταν τραγικη. Μαλλι φυτρωσε , αλλα με το που φυσήξει αερακι και φανει που ξεκινα η hairline , μη μου πεις δεν κανει μπαμ , δε θα παει το ματι κατευεθειαν . Νομιζω ειναι θεμα γιατρου , στη dhi παλι , η μπιρου τις κανει πιο φυσικες . Του αλλου του παιδιου δηλαδη που ξεχασα το ονομα του , η hairline του ειναι καλυτερη . Απο dhi καλη hairline , (που μοιαζει με μεταμοσχευση κυπρου , τετοιο επιπεδο ) εχω δει απο επαμεινωνδα μποναρο , στη σκωτία , σε ξενο φορουμ .
 

vlafo

Well-Known Member
Ακριβώς αυτό Μαkis το είχα επισημάνει και παλιότερα.Πέρα από το τελικό αποτέλεσμα που είναι πράγματι πολύ καλό γιατί διέθετε όλα τα επιμέρους χαρακτηριστικά,είναι κρίμα πραγματικά η χερλάιν να είναι τόσο αραιή, όταν έπρεπε να την πήξει στα μονότριχα και να είχε εφάμιλλο αποτέλεσμα αντίστοιχο των μεγάλων γιατρών του εξωτερικού.Δεν ξέρω γιατί δεν μπήκανε αρκετά μονότριχα μπροστά η αν μπήκανε δεν επιβιώσανε η αν δεν μπορούσε ο Ευαγγελάτος να τα βρει η να διαθέσει τον χρόνο για να τα βρει.Ξέρω ότι δεν επιτρέπεται να έχεις πυκνότητα πιο πίσω ψηλότερη από μπροστά.Και αυτό θα φανεί όταν τα έχεις τα μαλλιά κοντά σε ύψος 5εκ περίπου.Ο Αλέξανδρος είχε καλύτερη χερλάιν και πιο φυσική με τη Μπίρου αλλά είχε κάνει και 2μμ μην το ξεχνάς.Αν θυμάμαι καλά 3800g είχε βάλει.
 

vlafo

Well-Known Member
Είναι όλα σωστά όπως πρέπει αλλά επειδή δεν έχει λογική έξω να κάνουνε καλές δουλειές και μέσα ακριβώς το αντίθετο,πρέπει να είναι η δεύτερη που έκανε πάλι στο ίδιο σημείο.Το λέει άλλωστε ένα ακόμα mega-session οπότε dhi μία από τα ίδια.Οι δουλειές παντού έπρεπε να είναι το ίδιο.
 

vlafo

Well-Known Member
Δεν μπορεί σε όλες τις κλινικές να φτιάχνεις αξιοπρεπείς χερλάιν αν όχι δυνατές ακόμα και στου Β και στην dhi να μην μπορούνε.
 
Μπλουζα