mikro strip

barel

New Member
καλησπερα σε ολους!σημερα φιλος μου ειπε οτι προχωρησε σε μεταμοσχευση στην αθηνα στον γνωστο απο τηλεοπτικες εμφανισεις του κυριο γκ...ρα!η τεχνικη που χρησιμοποιησε ηταν η mikro strip που οπως μου εδωσε να καταλαβω ειναι προφανως πολλα μικρα στριπ απο τη δοτρια περιοχη!μαλιστα δε χρειαστηκε να τον κουρεψει καθολου ωστε να μη φαινονται οι τομες κ τα ραμματα!γνωριζει καποιος κατι για αυτην την τεχνικη??
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kouklos10

Member
μην αναγκαστω να ξαναβρίσω μαγκούρες . βάλε ρε μεγάλε καμια φωτο να δούμε το εγκλημα απο τα μικρο στριπ. κουράστικα να βλεπω εδω μεσα διαφορους να διαφημίζουν διαφορους καραγκιοζηδες. νομίζω οτι ο διαχειριστης του φορουμ θα πρεπει να σβησει το παρον νημα. ασε μας ρε φιλε μας στον πονο μας να δοκιμαζουμε αυτα που θελουμε και εσυ τραβα στον μαγκουρα!!!!!!!
 

barel

New Member
δε νομιζω οτι ειπα οτι εβαλα εγω!ετσι μου ειπε φιλος που εκανε το φλεβαρη κ με το ματι δε φαινοταν τιποτα αφου δεν κουρευτηκε!(αλλωστε εβαλε μονο στουσ κροταφουσ κ δεν διακρινοταν τιποτα)...εγω ρωτησα για την τεχνικη...,τα αλλα προφανως που γραφεις ειναι ανευ σχολιασμου!!
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
μην τσακωνεστε.
δεν ειναι διαφημιση,ερωτηση εκανε ο barel.
πιστεψτε με αν υποψιαστω οτι καποιος ειναι τσιρακι κλινικης εχει φυγει απο εμενα.
και εγω βαρεθυκα τα τσιρακια τοσα χρονια στο φορουμ.
 

kouklos10

Member
δεν τσακωθηκαμε καπα αλλα και εγω οσο ειμαι στο φορουμ βλεπω παντα να πεταγετε καποιος και να λεει ενας φιλος μου πηγε στον ταδε ρε παιδια φοβερη δουλεια του εκανε κλπ κλπ κλπ τι γνωμη εχετε..... νομιζω οτι ειναι διαφημιση και πρεπει να τα σβηνεις μας κουρασαν !!!! αν εμπιστευετε τον φιλο του να παει να κανει και εκεινος εκει και να βαλει φωτο πριν και μετα να δουμε το μικρο στριπ και τα αποτελεσματα. αμαν πια ....!!!
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
ηδη καποια διαφημιστηκα θεματα περι prp και πρασινα αλογα τα ξεσκονισα.
αφησα μονο τα ουσιωδη.
τις δικες σας αναφορες για τα αποτελεσματα του
 

barel

New Member
να πεταγεται καποιος?...ωραιος αδερφε!...ξαναλεω λοιπον...για την τεχνικη κ μονο ρωτησα...ορεξη ειχα βραδιατικα να ασχοληθω με τον οποιο γκ...ρα η μαγκουρα που λεει κ ενας κουκλος!!
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
kouklos10 είπε:
δεν τσακωθηκαμε καπα αλλα και εγω οσο ειμαι στο φορουμ βλεπω παντα να πεταγετε καποιος και να λεει ενας φιλος μου πηγε στον ταδε ρε παιδια φοβερη δουλεια του εκανε κλπ κλπ κλπ τι γνωμη εχετε..... νομιζω οτι ειναι διαφημιση και πρεπει να τα σβηνεις μας κουρασαν !!!! αν εμπιστευετε τον φιλο του να παει να κανει και εκεινος εκει και να βαλει φωτο πριν και μετα να δουμε το μικρο στριπ και τα αποτελεσματα. αμαν πια ....!!!

χαχα.
δεν θα πεσει κανενας στην λουμπα της διαφημισης.
ειμαι και εγω θυμα ελληνικης κλινικης μεταμοσχευσης.
τοσα χρονια στο φορουμ ενα πραγμα εμαθα.
να ξεχωριζω τα τσιρακια.
τσιρακι ειναι αυτος που θα χτυπιεται οταν του κατηγορησουν την κλινικη.
τσιρακι ειναι αυτος που εκτος απο φωτογραφιες θα ζηταει χαρτια αποδειξεων,αφμ και αμκα :)
τσιρακι ειναι αυτος που θα αμφισβητησει ενα κακο αποτελεσμα,εστω και αναφορα χωρις φωτο.
μπαμ κανουν
απο εδω και περα και μπαν ;)
 

kouklos10

Member
ρε αδελφε αφου ειναι φιλος σου γιατι δεν πας να τον δεις απο κοντα να εχεις ιδια αποψη και να μας πεις και εμας που δεν ξερουμε!!!! βγαλε και καμια φωτο αμα θελει ο φιλος σου να γελασουμε με τα micro strip !!!
 

barel

New Member
αφου δεν ξερεις τοτε γιατι το ζορι??αλλαξε νημα αδερφε να χαλαρωσουμε αφου σε κουραζει!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
please μην το συνεχιζετε σε προσωπικο επιπεδο.
αν παρει το νημα γραμμη λογομαχιας πρεπει να κλειδωθει
 

kouklos10

Member
φιλε εγω δεν εχω κανενα ζορι. αλλα επειδη ειμαι θυμα της τεχνικης που ανεφερες και του συγκεκριμενου μαγκουρα ενα σου λεω κανεις μπαμ!!! σε προκαλω ανεβασε φωτο αν φυσικα θελει και ο φιλος σου . δηθεν και καλα τωρα μπηκες να σε ενημερωσουμε. αν θελεις ενημερωση διαβασε τοσες σελιδες υπαρχουν απο εμπειριες απο μελη για μεταμοσχευσεις. κατ αρχην να σε ρωτησω κατι γιατι δεν μας ειπες για ποιο λογο ενδιαφερεσε για την συγκεκριμενη τεχνικη ???? και αφου θελεις ενημερωση ας σε ενημερωσουμε μαρκιααααα απο τον μαγκουρα και μακριαααααα απο την micro strip που μαλον χαραδρα στριπ θα επρεπε να την λεει. αν θελεις κοντο κουρεμα πηγενε σε τεχνικη fue δεν θα σου πω εγω που θα πας να την κανεις. αν παλι θελεις στριπ μαλον εγω θα επελεγα εξωτερικο χασαπικο στην ελλαδα μαλλον οχι. απο προσωπικη πειρα στα λεω ολα αυτα. αν παλι εισαι ηρωας και πολυ γεναιος πηγενε εκει που σου αρεσει...!!!


καπα ενημερωση θελει το παιδι ενημερωση του εκανα με το παραπανω post ελπιζω να τον καλυψα
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
kouklos10 είπε:
ημερωση θελει το παιδι ενημερωση του εκανα με το παραπανω post ελπιζω να τον καλυψα

ναι αλλα τον κατηγορεις...
δεν ειπε για καλα αποτελεσματα,ερωτηση εκανε
 

barel

New Member
βουλωμενο γραμμα διαβαζεις!!αντι να πεις κατευθειαν την ουσια εγραψες πρωτα χιλια δυο...!!


κ τις προαλλες που ρωτουσα για τουρκια παλι μπαμ εκανα??...διαφημιση για τον er...gan κ τον de..roy!!!απο παντου τα παιρνω...βραδιατικα!!!
 

kouklos10

Member
δεν σε κατηγορησα για κατι. αλλα εχουμε κουραστει τοσο καιρο να βλεπουμε διαφορους δηθεν να ρωτανε για κατι και εμμεσα να διαφημιζουν καποιον. εισαι τιμιος? θελεις να μαθεις κατι? πες μας την ιστορια σου, διαβασε στο φορουμ την κατηγορια που σε ενδιαφερει τοσα εχουν υποθει. εσυ τι ακριβως θελεις να κανεις?? να κανεις μεταμοσχευση? τι προβλημα εχεις ? τι εκταση εχει το προβλημα σου?
 

barel

New Member
σιγα που πρεπει να αποδειξω οτι ειμαι κ τιμιος!...αρπαζεστε με το παραμικρο επειδη εχετε υποστει ο,τιδηποτε απο τον οποιοδηποτε κ με το δικιο σας ενδεχομενως, αλλα ετσι ξενερωνετε κοσμο που απλα ενδιαφερεται κ αναρωτιεται για διαφορα που ακουει δεξια κ αριστερα απο τον καθενα!!οποιος ρωταει διαφημιζει...το ακουσαμε κ αυτο!!
 
Μπλουζα