metamosxeusi malliwn

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flosk

Well-Known Member
Μερικες τριχες δεν πεφτουν καθολου, καποιες βγαινουν στους 2μιση-3μηνες περιπου και καθε μηνα βγαινουν ολο και περισσοτερες. Στους 6 μηνες ενα 60% εχει φυτρωσει και μετα μεχρι τους 12 μηνες το υπολοιπο 40% .
 

pantel

Active Member
Flosk είπε:
Μερικες τριχες δεν πεφτουν καθολου, καποιες βγαινουν στους 2μιση-3μηνες περιπου και καθε μηνα βγαινουν ολο και περισσοτερες. Στους 6 μηνες ενα 60% εχει βγει και μετα μεχρι τους 12 μηνες το υπολοιπο 40% .

peftoun autes pou evala?
 

Flosk

Well-Known Member
Ρε συ ενα μηνα μετα την μμ τα μαλλια πεφτουν σχεδον ολα και μετα ξαναφυτρωνουν σιγα σιγα καθε μηνα και περισσοτερο με το τελικο αποτελεσμα να ερχεται στον ενα χρονο. Ειναι δυνατον να μην τα ξερεις αυτα ενω εχεις κανει μμ?
 

giwrgos athina

Active Member
ε ενταξει τωρα αρχιζουν να βγαινουν....υπομονη...στο 9 μηνο θα εισαι σε θεση να κρινεις αν πηγε καλα...


η ουλη πισω πως ειναι φαινεται?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ρε συ flosk στο 6μηνο λες φυτρωνει 60% εμενα στο 6μηνο πιστευω με φυτρωσαν το 90% μη σε πω και παραπανω.
Στο χρονο απλα εστρωνε καλυτερα το μαλλι και ειχα καλυτερη υφη η τριχα.
Pantel νωρις ειναι ακομη φιλε περιμενε κανα 2 μηνες ακομη και διαβασε μερικα πραματα στις μεταμοσχευσεις για να μην ανχονεσε τζαμπα.
Νιωθω την αγωνια σου.Σου ευχομαι τα καλυτερα φιλε μου.
 

pantel

Active Member
John_John1 είπε:
Ρε συ flosk στο 6μηνο λες φυτρωνει 60% εμενα στο 6μηνο πιστευω με φυτρωσαν το 90% μη σε πω και παραπανω.
Στο χρονο απλα εστρωνε καλυτερα το μαλλι και ειχα καλυτερη υφη η τριχα.
Pantel νωρις ειναι ακομη φιλε περιμενε κανα 2 μηνες ακομη και διαβασε μερικα πραματα στις μεταμοσχευσεις για να μην ανχονεσε τζαμπα.
Νιωθω την αγωνια σου.Σου ευχομαι τα καλυτερα φιλε μου.
euxaristw polu na se kala. esu evazes kati meta tin metamosxeusi? px regain? einai petiximeni I metamosxeusi s?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Απο εδω ξεκινανε οι φωτος μου 7 εως 12 σελιδα και συνεχιζουν λιγες ακομη http://www.hairlossgr.com/forum/thread-4563-page-12.html

Το μονο που βαζω ειναι fungoral σαμπουαν 2 φορες την βδομαδα & περνω φινα 1/4 του χαπιου εδω και 16 μηνες αλλα λεω να το κοψω στα 2 χρονια.θα δειξει.
Βαζω επισης και δαφνελαιο 1 φορα την βδομαδα για 30 λεπτα αλλα οκ σιγα μη κανει και πολλα.
Η μεταμοσχευση μου ναι ειναι απο τις πετυχημενες αποτι βλεπω εδω μεσα και συνκρινω.
 

pantel

Active Member
John_John1 είπε:
Απο εδω ξεκινανε οι φωτος μου 7 εως 12 σελιδα και συνεχιζουν λιγες ακομη http://www.hairlossgr.com/forum/thread-4563-page-12.html

Το μονο που βαζω ειναι fungoral σαμπουαν 2 φορες την βδομαδα & περνω φινα 1/4 του χαπιου εδω και 16 μηνες αλλα λεω να το κοψω στα 2 χρονια.θα δειξει.
Βαζω επισης και δαφνελαιο 1 φορα την βδομαδα για 30 λεπτα αλλα οκ σιγα μη κανει και πολλα.
Η μεταμοσχευση μου ναι ειναι απο τις πετυχημενες αποτι βλεπω εδω μεσα και συνκρινω.

pou tin ekanes file?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα