Medigenes

krueger992

New Member
Ε τι θες να σου πουν τα παιδεια,ψεμματα για να νιωσεις καλυτερα?Την αληθεια σου ειπαν.
Nai αλλά δεν ξέρετε αν θα είναι καλό ή κακό τ αποτέλεσμα . Αν ήταν για παραπάνω τριχοθυλακια θα μ τ λέγανε εφόσον θα παίρνανε και αυτοί παραπάνω. Και επιπλέον δεν με επρηξαν να κάνω μεταμόσχευση εγώ το επέλεξαν γτ δεν αντεχα άλλο αυτη την εικόνα. Τεσπα καλή συνέχεια εύχομαι .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
το 1ο είναι ότι δεν έχεις βάλει καλές φωτό να δούμε την δοτρια και το 2ο είναι ότι δεν έχεις βάλει φωτό πριν και μετά πως ήσουν μπροστά και που έβαλαν τα grafts..βέβαια το σημαντικότερο ήταν ότι ήταν λάθος ή ηλικία που έκανες επεμβαση..το ότι δεν αντέχει άλλο αυτή την εικόνα δεν λέει κάτι..έχεις την εντύπωση ότι με 1200grafts θα αλλάξει ή εικόνα σου?δεν το νομιζω
 
Τελευταία επεξεργασία:

krueger992

New Member
Δεν ξέρω έτσι πιστεύω γτ να μην αλλάξει εμένα μ είπαν 1500 = 2.500 τρίχες κτ τέτοιο νμζ . Τεσπα βγαινω δεν θα ξαναμπω μάλλον εδώ μέσα με έπιασε κατάθλιψη και αρχίζω ήδη και κλαίω τ λεφτά μ . Καλή συνεχεια
 

krueger992

New Member
Εφόσον είναι τόσο χάλια κε τρο όσο ακούγεται γτ τρώει τοση διαφήμιση από κανάλια? Όσα και να σκαει δεν γίνεται. Επιπλέον εγώ είδα άτομα που πήγαν για να δουν γιατροί τ αποτελέσματα και είχαν πολύ καλή εικονα. Τεσπα σας χαιρετω
 

aeratos28

Just aeratos
κοίτα αν έχεις αρκετή αραίωση σε όλη την ζώνη αυτή,που εβαλες τα grafts,,τότε για ένα καλό αποτέλεσμα χρειάζεται να βάλεις αλλα τόσα grafts από αυτά που έβαλες..και καλά να πάει(που το εύχομαι) θα υστερεί όμως σε πυκνότητα,δηλαδη θα φαίνονται αραιά..καταλαβες που είναι το πρόβλημα?
 

krueger992

New Member
Αλλά και αυτοί θα δουν φωτό πριν και μετά έχουν τραβήξει . Τι σκατά δεν τους εχω για τόσο ζώα . Αλλά αν δεν πάει καλά θα τους ξεφτυλισω ήδη χρωστάω ένα 300 από τo prp δεν θα τους δώσω μία .
 

aeratos28

Just aeratos
αν σου έβαλαν λιγότερα grafts από ότι χρειαζοσουν δεν είναι αποκλειστικά κοροϊδία,απλα θέμα ικανότητας ειναι..αν χρειαζοσουν 2500grafts προφανώς και δεν μπορούν αυτοί να τα βαλουν..σου έβαλαν όσα μπορούσαν.το θέμα τώρα ειναι να βγουν όλα και στην πορεία ψάχνεις μία κλινική της προκοπής να φτιάξει και πυκνότητα και τα πάντα
 

aeratos28

Just aeratos
καλά όσον αφορά τα 300€ για το prp αφού δεν τα έχεις δώσει,μην τους τα δώσεις καθόλου.. 300€ για prp?????? κλέψιμο τρελό...μην τα δίνεις καν..και δεν κανει απολύτως τίποτα και είναι οι ακριβότεροι από όλους ..κράτα τα και φατα εσύ τα λεφτά..
 

sven

Active Member
Ακολούθησε πιστα τις οδηγίες που σου έχουν δοθεί μην σκέφτεσαι αρνητικά δεν βοηθάει .Σκέψου αυτό που είπες είδες άτομα εκεί ικανοποιημένα και τίποτα άλλο.

Μετά κάπου από 15 μέρες θα αρχίζουν να πέφτουν ότι σου έβαλαν και κάπου μετά από 4 με 5 μήνες θα αρχίζουν να βγαίνουν . Μετά από 12 μήνες θα είναι το τελικό σου αποτέλεσμα .

Σε όλη την πορεία σου ρωτα εδώ τοίχων απορίες που θα σου δημιουργηθούν γιατί και στην κλινική να ρωτήσεις να ξέρεις αν σου λένε αλήθεια ή παραμυθια .

Και κανε αν θες μια ενημέρωση με την εξέλιξη τις πορείας σου π.χ. κάθε 3 μήνες . Για να πληροφόρησης άλλους ενδιαφερομενους για τα αποτελέσματα τις κλινικής.

Prp στην θέση σου με τόσα λεφτά θα το απέφευγα


Από εμενα καλή επιτυχία
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

krueger992

New Member
Για δείτε και βοηθηστε
 

Συνημμένα

  • IMG_20161103_172047_1.jpg
    IMG_20161103_172047_1.jpg
    1.6 MB · Προβολές: 534
  • IMG_20161103_171905_1.jpg
    IMG_20161103_171905_1.jpg
    2 MB · Προβολές: 527
  • IMG_20161103_171832_6_1.jpg
    IMG_20161103_171832_6_1.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 540

aeratos28

Just aeratos
ωραίο δείχνει ρε μαν..μία χαρά αλλά σίγουρα ήθελες περισσότερα..φαινεται αρκετά αραιή τοποθέτηση ειδικά πίσω από hairline..ήθελες περισσότερα grafts 100%..είχες αρκετό πρόβλημα τι έλεγε ότι ψιλοφαινοταν ρε φίλε..?
 

krueger992

New Member
Αν τ κουρευα κοντά φαίνονταν αρκετά αν τ αφηνα ακουρευτα τ μαλλιά μ που έτσι τ εχα συνήθως δεν φαίνονταν τόσο πολύ . Τώρα είχε προχωρήσει και άλλο τον τελευταίο μήνα και φαίνονταν ποιο άσχημα. Δεν ξέρω για παραπάνω εμένα μ είπαν νμζ γύρω στις 2.500 κάπου εκεί τρίχες. Θα ρωτησω και όταν οαω στις 14 τ μήνα . Την τρίτη την έκανα.
 

aeratos28

Just aeratos
για να καταλαβεις,για το πρόβλημα σου ήθελες χοντρικά γύρω στις 5000 τρίχες για ένα καλό,πυκνο αποτέλεσμα.
 

krueger992

New Member
Κατάλαβα οκ θα τ δουν και αυτοί και θα μου πουν αν είναι . Αλλά απορω αφού είχαμε τ κεφάλι μ γτ δεν τ είπαν? Τεσπα θα δούμε .. ευχαριστώ πήρα λίγο τ πάνω μ
 

nikolakis

Well-Known Member
Σχεδιαστικά ειναι καλο απο άποψη σχήματος χερλαιν. Αν φυτρώσουν ολα κ εάν η κατανομή δυτριχων , μονοτριχων κτλ εχει ακολουθηθεί όπως πρέπει θα ειναι ενα αραιό μεν αλλα αξιοπρεπές δε αποτέλεσμα. Φιλε σου εύχομαι να πας καλα κ να βγεις τυχερός στην ατυχία σου που πηγες εκει
 

aeratos28

Just aeratos
γιατί δεν μπορούν να κάνουν αυτή τη δουλειά..τόσο πυκνά.εδω όπως ειπες και με τα 1200 grafts σου έλεγαν ότι δυσκολεύτηκε και ότι δεν τα δεχόταν εύκολα το δέρμα σου..σκεψου να σου έβαζαν αλλά τόσα.δεν μπορούν..επίσης δεν πρότειναν αυτό γιατί θα σου ζητούσαν αλλα 2000€ ,στο σύνολο 4000€...θα τα έδινες??μάλλον όχι..οπότε πήγαν στα σίγουρα και αυτοί για να πάρουν 2000 ..εν τω μεταξύ για την ποιότητα της κλινικής τα λεφτά που ζητάνε είναι τραγικά πολλα
 

aeratos28

Just aeratos
γιατί δεν μπορούν να κάνουν αυτή τη δουλειά..τόσο πυκνά.εδω όπως ειπες και με τα 1200 grafts σου έλεγαν ότι δυσκολεύτηκε και ότι δεν τα δεχόταν εύκολα το δέρμα σου..σκεψου να σου έβαζαν αλλά τόσα.δεν μπορούν..επίσης δεν πρότειναν αυτό γιατί θα σου ζητούσαν αλλα 2000€ ,στο σύνολο 4000€...θα τα έδινες??μάλλον όχι..οπότε πήγαν στα σίγουρα και αυτοί για να πάρουν 2000 ..εν τω μεταξύ για την ποιότητα της κλινικής τα λεφτά που ζητάνε είναι τραγικά πολλα
 

FreeThinker

Well-Known Member
Παιδια, τωρα ειναι ο,τι χειροτερο να του μαυριζετε την ψυχη, μολις εκανε την επεμβαση το παιδι, δεν εχει νοημα να του λετε γιατι την εκανε εκει. Κρουγκερ, επρεπε να ειχες ρωτησει ΠΡΙΝ την κανεις, τωρα που ρωτησες αφου το εκανες, τι νοημα εχει?

Το αποτελεσμα σου μπορει να βγει καλο, μη σε τρομαζουν οι υπολοιποι, γενικα υπαρχει πολυ προκαταληψη και στο φορουμ, αλλα και παντου, δε γινεται να χαλιεσαι με ο,τι ακους. Σιγουρα η mediginus δεν ειναι και η πιο σιγουρη επιλογη για να κανεις μεταμοσχευση αλλα ο χρονος θα δειξει μονο, ολα τα υπολοιπα ειναι υποθεσεις οποτε ΑΡΑΞΕ!

Οι συμβουλες μου:

κοψε το PRP, ειναι πολυ ακριβο για να το κανεις εφορου ζωης και δινει φτωχα εως ανυπαρκτα αποτελεσματα. 300 ευρω που ειπε ο αερατος δεν ειναι ακριβοτερα απο οσα ζητανε και οι υπολοιποι γιατροι για prp, τοση ειναι η ταριφα, και γω στον τζερμια 300 εδινα οταν εκανα.

ακολουθα τις συμβουλες των γιατρων

α
ν εχεις επιθετικη τριχοπτωση, πρεπει να ξεκινησεις φιναστεριδη (propecia), γιατι αν εισαι 23 χρονων οπως λενε παραπανω, η τριχοπτωση σου δε θα εχει σταθεροποιηθει. Αυτο σημαινει οτι θα συνεχισεις να χανεις μαλλια (οχι αυτα που μεταμοσχευσες, αλλα τα υπολοιπα), οποτε στο τελος θα σου μεινουν μαλλια μονο στις μεταμοσχευμενες περιοχες.
 
Μπλουζα