Matteo, fue, 2000 grafts,11/1/2016

poseidonas77

Well-Known Member
αντυ η hdc απο δω μεσα εκανε το μεγαλο μπαμ...και σιγα σιγα παρουσιαζε και δουλειες σε αλλα φορουμ
πριν το φορουμ απο ελλαδα δε πηγαινε κανενας...εκει..δεν τους ηξερε κανενας...
ουτε και τον β...η τον ηξερε κανενας εδω μεσα...ειδωμεν ..μακαρι να φτιαξει ονομα να παμε και εμεις με κανα τριχιλιαρο να κανουμε τη δουλεια μας....
δε ξερω εχω την διαισθηση θα γινει η κλινικη των "φτωχων":D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

andy.k

Active member
Το λυνεις αυτό ρε φιλέ και με τη γυμναστική μόνο...πετάς 8 κοιλιακά και μια ξουρα κ δε πολυσκοτιζονται αν είσαι και Ζουγανέλης...Και αν κυκλοφορίες και κάνα καλό κομμάτι δίπλα σου...σκάνε σα τις μύγες στο μέλι...τα μαλλιά τα θέλουμε για ΕΜΑΣ όχι για τα πιπινια...Οι γυναίκες νομίζω σε αυτό το θέμα είναι πιο χαλαρές απ ότι εμείς...Όχι ότι προτιμούν τον ΙΔΙΟ άντρα καραφλο αντί μαλλιά...αλλά ελάχιστες είναι αυτές που βάζουν το μαλλί ψηλά στη λίστα των κριτηρίων...Εμείς είμαστε οι κομπλεξικοι...
 

Bouklas

Well-Known Member
Καλή επιτυχία εύχομαι να έχεις το αποτέλεσμα που επιθυμείς!

Το έκανα edit γιατί έγραψα λάθος πράγματα πριν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

andy.k

Active member
Και μη νομίζεις ότι όσοι βγαλανε μαλλιά και μετά βρήκαν γκομενα είναι επειδή γίνανε ομορφότεροι...είναι επειδή ανέβηκε ή ψυχολογία τους κυρίως και κάνανε κρούση σωστή στο θήραμα...όχι σα βρεγμένες γάτες...
 

poseidonas77

Well-Known Member
να ανοιξει ομως ο φιλος μας επισημο θεμα και να παρακολουθουμε την εξελιξη...
μεχρι το πασχα θα εχουμε καλο feedback για την συγκεκριμενη κλινικη..εκτος αμα εξαφανιστειτε

@αντυ κακα τα ψεμματα χωρις μαλι ειμαστε ευνουχισμενοι ψυχολογικα
λιγοι το ξεπερνανε 100%
 

andy.k

Active member
Εγώ αν δε βγάλω μαλλιά θα εξαφανίστω από εδώ...αλλα σε οποίον λειψω, θα με βρει πίσω από το Χίλτον...με ξουρα την κεφαλα τιγκα στο white dot κ με καδρονια ανά χείρας...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tasmania

Active Member
Καλημέρα σας. Άμα τις επεμβάσεις τις κάνει η γιατρός και όχι ο Βεκρής τότε γιατί (?) μιλάμε για επιλογή μ/μ λόγω Βεκρή (αφού επιβλέπει)..Επίσης καλό θα ήταν να γνωρίζαμε και το όνομα της ιατρού & βιογραφικό μιας και ανέλαβε περιστατικά από εδώ στο φόρουμ...
 

Matteo

New Member
Έχετε γράψει μπόλικα μηνύματα. Καταρχήν ευχαριστώ όλους για τις ευχές. Από ότι κατάλαβα υπάρχει θέμα ότι γίνεται διαφήμιση σε γιατρούς κλινικές κτλ. Παιδιά δεν έχω τέτοιο σκοπό, μπήκα να ακούσω 2-3 συμβουλές γιατί κανείς στο περιβάλλον μου δεν έχει κάνει εμφύτευση και νιώθω σαν εξωγήινος. Αν θέλετε postάρω photo με την πορεία της επέμβασης αλλιώς δεν το κάνω ούτε αυτό (αν πιστεύεται ότι γίνεται διαφήμιση με κάποιο τρόπο). Το όνομα του γιατρού και της κλινικής δεν το είπα στην αρχή γιατί δεν πίστευα ότι είχε κάποιο νόημα (δεν είχα καμία καούρα να το κρύψω). Anyway χθες είχα αρκετή φαγούρα και τσούξιμο. Την aloe vera την πήρα, μπορώ να την βάλω άφοβα? Προς το παρόν ψεκάζομαι με φυσιολογικό ορό. Έχουν περάσει 5 μέρες από την επέμβαση και με προβληματίζει, όπως είπα πριν, η φαγούρα και ότι ακόμα δεν έχει φύγει η κοκκινίλα από το κεφάλι. Είναι φυσιολογικά? Θα ψάξω μετά πώς ανοίγουν επίσημο θέμα όπως λέει ο φίλος poseidonas.
 

Tasmania

Active Member
Οχι φιλε κανενα θεμα. Απλα δεν υπαρχει λογος υπεκφυγης για το ονομα του ιατρου ή της κλινικης που εκανες την επεμβαση. Αντιθετα ειναι καλο να γνωριζουν ολα τα μελη του φορουμ. Ενα καλο περιστατικο απο ενα ιατρο αναποφευκτα ειναι αμεση ή εμμεση διαφημιση. Απλα τονισες οτι την αποφαση την πηρες λογο Βεκρη ομως την επεμβαση την εκανε μια αλλη ιατρος (αγνωστη σε εμας-φανταζομαι την γνωρισες την ημερα της επεμβασης ή πιο πριν κατα την επισκεψη σου για να παρεις την αποφαση). Γι'αυτο και ζηταμε περισσοτερες πληροφοριες για αυτήν. Η φαγουρα ειναι φυσιολογικη λογω του healing . Μπορεις να βαζεις στη ληπτρια περιοχη φυσιολογικο ορο & στη δοτρια αλοη βερα. Ναι καλο θα ηταν να ανεβασεις και φωτογραφιες.
 

Tasmania

Active Member
Βέβαια αυτά (ερυθρότητα,οίδημα,κνησμός κλπ κλπ) κανονικά θα έπρεπε να αναφέρονται στις πιθανές μετεγχειρητικές επιπλοκές (μαζί με άλλες) μετά από μ/μ, σε φυλλάδιο από την κλινική, μαζί μετεγχειρητικές οδηγίες για το τί θα πρέπει να κάνεις σε κάθε περίπτωση και τί να αποφεύγεις....
 

Matteo

New Member
Ναι ειχα διαβασει εδω οτι θα ηταν ετσι η διαδικασια. Δηλαδη αν ηθελα με τον Βεκρη θα επρεπε να δωσω παραπανω λεφτα κτλ οποτε ηξερα τι περιμενα. Απλα ειχα διαβασει για 2 περιπτωσεις στο site και πηρα την αποφαση. Δεν ξερω ακομα αν ηταν η σωστη ισως επρεπε να γραφτω στο forum πριν αποφασισω που θα παω. Εχεις δικιο για τις μετα μμ οδηγιες. Γενικα ειχα πολλες απορειες. Ευτυχως που ειπες οτι η aloe παει στην δοτρια γιατι ετοιμαζομουν να την βαλω πανω :) photo θα ανεβασω οταν τις παρω απο την κλινικη εκτος αν θελετε photo απο το πως ειμαι τωρα (με αναλυση κινητου)
 

dimitris50423

Well-Known Member
Στη ληπτρια μονο φυσ ορο. Εγω και στη δοτρια δεν εβαλα ποτε τιποτα. Μια χαρα επουλωθηκε. Οποτε τραβαει η τσουζει και πριν ακομα συνβει αυτο ψεκαζε φυσ ορο. Καθαριζει την περιοχη κ την κραταει ενυδατωνενη.
 

Tasmania

Active Member
Ματτεο το ονομα της ιατρου δεν μας ειπες ? :) Επισης ναι οπως σου ειπε και ο Δημητρης φυσιολογικο ορο σε ληπτρια μονο για επαρκη ενυδατωση και προσοχη με το στεγνωμα μετα το λουσιμο (κανε ταμποναρισματα με καθαρη πετσετα και αφηνε και λιγη υγρασια). Για δοτρια αλοη βερα ειναι εξαιρετικη. Παντως αδερφε ακομα δεν καταλαβα το σκεπτικο σου. Διαλεξες τη συγκεκριμενη κλινικη λογω Βεκρη & λογω 2 περιστατικων του που εχει εδω στο φορουμ αλλα δεν σου εκανε ο Βεκρης (λογω του οτι επρεπε να δωσεις περισσοτερα)..δλδ τη ιατρο την εχουν για τους "φτωχους" ασθενεις και τον Βεκρη για τους "πλουσιους")...δεν βγαζει νοημα...anw καλη επιτυχια σου ευχομαι... σαν προσωπικη αποψη οτι ειχα να σε πω σε ειπα... τωρα αναμενουμε και τις φωτο απο κλινικη και ανα μηνα για την πορεία σου. Καλη συνεχεια
 

dimitris50423

Well-Known Member
Τη hairline τη σχεδιασε ο βεκρης απο οτι γραφει ο φιλος. Αυτο εγινε σε οσους ξερω οτι εκαναν. Απο εκει και περα εχει το team του οπως εχουν οι περισσοτερες κλινικες το οποιο το εχει εκπαιδευσει ο ιδιος. Μου τα ειχαν πει κ εμενα οταν πηγα να ρωτησω αλλα κ στη μεταμοσχευση μ. Ο βεκρης οταν κανει εξαγωγη η εισαγωγη ελέγχει τη διαδικασια. Και σε εμενα συμμετειχε η κοπελα κ στην εξαγωγη κ στην εισαγωγη. Επισης η συγκεκριμενη ειναι εξειδικευμενη και στη μμ τριχων στο προσωπο. εγω εχω εκ γενετης λαγοχειλο κ ειχα μια ουλη στο χειλος που δεν ειχε τριχες. Οταν τους ρωτησα τι λετε να βαλουμε μερικες κ εκει; μου ειπαν κατευθειαν ναι. Κρατησαν μερικα μονοτριχα μοσχευματα κανανε αναισθησια στο χειλος και μου τα εβαλε η κοπελα. Θα βαλω στο θεμα μου φωτο απο κοντα να το δειτε. Δεν το ειχα αναφερει αυτο μεχρι τωρα γιατι ηταν λεπτομερεια. Δεν το προσεξε κανεις απο τις φωτο π εχω βαλει. Εγινε πολυ καλη δουλεια κ στο χειλος
 
Μπλουζα