Mak39, FUT+FUE, 3160g, 1/2/2020

vag25

Well-Known Member
Tol εχεις δικιο, νομιζα οτι δεν ειχε βαλει crown. Κριμα και χαρηκα.

Βεβαια χαμηλα χαμηλα δεν εχει βαλει απο οτι βλεπω, εκει που ειναι η δευτερες φωτογραφιες που ανεβασα μετα το edit. Οποτε εκει φαινεται να εχει κανει δουλιτσα το laser.

Εκτος αν παραπλανει ο φωτισμος. Αν και ειναι καποια σημεια που μου φαινονται πολυ πιο πυκνα.



εδω ειναι η σωστη συγκριση.
https://www.hairlossgr.com/forum/attachments/2017-12-04-20-31-16-jpg.16175/
https://www.hairlossgr.com/forum/attachments/20200905_183303-jpg.27790/
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Reactions: tol

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Tol εχεις δικιο, νομιζα οτι δεν ειχε βαλει crown. Κριμα και χαρηκα.

Βεβαια χαμηλα χαμηλα δεν εχει βαλει απο οτι βλεπω, εκει που ειναι η δευτερες φωτογραφιες που ανεβασα μετα το edit. Οποτε εκει φαινεται να εχει κανει δουλιτσα το laser.

Εκτος αν παραπλανει ο φωτισμος. Αν και ειναι καποια σημεια που μου φαινονται πολυ πιο πυκνα.



εδω ειναι η σωστη συγκριση.
https://www.hairlossgr.com/forum/attachments/2017-12-04-20-31-16-jpg.16175/
https://www.hairlossgr.com/forum/attachments/20200905_183303-jpg.27790/
Και παλι, φιλε vag, εκει χαμηλα που αναφερεσαι, προσωπικη αποψη ειναι οτι φταιει το μηκος του μαλλιου.
Τι εννοω;
Αν παρατηρησεις προσεκτικα, στην πρωτη φωτογραφια που επισυναπτεις, ειναι πολυ κοντοκουρεμενο, θα ελεγα κακοκουρεμενο (σαν εχει παρει τα μαλλια υπερβολικα η κουρευτικη μηχανη). Αντιθετα στην τριτη φωτογραφια οι τριχες στο ιδιο σημειο ειναι τουλαχιστον 1-2 εκ. μακρυτερες και ετσι δημιουργουν αυτο το illusion.

Και παλι επαναλαμβανω...προσωπικη αποψη.
 

makis25

Well-Known Member
υπαρχει χαμηλα , κατω απο εκει που μπηκαν μεταμοσχευμενα και αμεσως πανω απο τη δοτρια , βελτιωση . Την ειδα στις φωτογραφιες πριν διαβασω καν πως εκανε χρηση μινοξ και το αρχικο μου post ηταν ερωτηση αν βαζει μινοξ εκει . Οταν διαβασα πως βαζει το εσβησα και απλα εγραψα πως θα οφειλεται η βελτιωση στη μινοξ . Ωστοσο μετα το παιδι μου απαντησε πως βαζει μινοξ 3 χρονια και η μονη αλλαγη τωρα στη θεραπεια ειναι το λειζερ. Εννοω πως πιστευω πως δεν μεροληπτησα γιατι αγνοουσα πως η μινοξ ηταν η παλια θεραπεια , νομιζα πως την προσεθεσε τωρα , και ετσι δικαιολογησα την βελτιωση που ειδα πριν μαθω ολες αυτες τις λεπτομερειες. Το ματι μου επεσε πανω στη βελτιωση αυτη πριν μαθω αν ειναι λειζερ , μινοξ ή οτιδηποτε αλλο . Στα ματια μου δεν υπαρχει αμφιβολια πως κατι εγινε εκει , υπαρχει βελτιωση. Και συμπερανα πως αν καποιες τριχες αντιδρουν με αυτο το τροπο στο λειζερ εκει πισω , τοτε ισως συμβαινει και σε αλλα σημεια στο κεφαλι . Εμενα η γνωμη μου ειναι πως υπαρχει βελτιωση σε σημεια που δε δικαιολογουνται ουτε απο μεταμοσχευση , ουτε απο τη μινοξ μετα απο 3 χρονια . Αρα το μονο που μενει ειναι το λειζερ. Δεν υπαρχει αλλη λογικη εξηγηση . Εκτος και αν ξεκινησε φιναστεριδη και δε το ανεφερε. Αμφιβαλω . Νομιζω ειναι το λειζερ
 

vag25

Well-Known Member
Eδω λες Μακη.


Η αληθεια ειναι οτι ο φωτισμος στη δευτερη φωτο δεν βοηθα. Εχω την εντυπωση και εγω οτι υπαρχει διαφορα εκει. Απο κει και περα, θα μας βοηθουσε αν ο φιλος εβγαζε μια φωτο στον φωτισμο της πρωτης.




Η αρχικη συγκριση που ειχες σχολιασει ειναι αυτη:

πριν

μετα

Aν δεν υπαρχει πυκνωση(που σαν να φαινεται να υπαρχει), και εδω νομιζω οτι η ποιοτητα της τριχας σε εκεινα τα σημεια ειναι πλεον πιο κοντα στην ποιοτητα του παραδιπλα η κατω μαλλιου που δεν εχει προβλημα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

manly_Man

Well-Known Member
Eδω λες Μακη.



Η αληθεια ειναι οτι ο φωτισμος στη δευτερη φωτο δεν βοηθα. Εχω την εντυπωση και εγω οτι υπαρχει διαφορα εκει. Απο κει και περα, θα μας βοηθουσε αν ο φιλος εβγαζε μια φωτο στον φωτισμο της πρωτης.




Η αρχικη συγκριση που ειχες σχολιασει ειναι αυτη:

πριν

μετα

Aν δεν υπαρχει πυκνωση(που σαν να φαινεται να υπαρχει), και εδω νομιζω οτι η ποιοτητα της τριχας σε εκεινα τα σημεια ειναι πλεον πιο κοντα στην ποιοτητα του παραδιπλα η κατω μαλλιου που δεν εχει προβλημα.
vag η φωτο του "πριν" που βαζεις ειναι απο το 2017...απο τοτε ο mak εχει δηλωσει οτι κανει χρηση μινοξ εδω και 3 χρονια
αυτες που βαζω απο κατω ειναι το πριν κ το μετα
πριν

μετα

και παλι εχουν διαφορετικους φωτισμους/γωνιες ληψης κ οτι κ να πουμε πιστευω δεν θα ειναι σιγουρο....
 
Τελευταία επεξεργασία:

Mak39

Member
Πας καλα για τα μοσχευματα που έβαλες .
Η hairline εχει βελτιωθεί παρα πολυ .
Για το τελικό αποτέλεσμα εχεις χρονο ακομα .
Δε τελειώνουμε στον 7ο μηνα .
Καλή συνέχεια φίλε
Ευχαριστώ πολύ Georgie! Θα κάνω ταμείο μόλις κλείσω 12 μήνες.
 

Mak39

Member
Μπραβο για την προοδο . Εκατσα και ειδα προσεκτικα τη φωτο πισω στο κεφαλι , την εβαλα διπλα διπλα μεγαλη με προηγουμενων μηνων και ειναι ξεκαθαρο πως υπαρχει βελτιωση στο κραουν σε σημεια που δεν εχουν μπει μοσχευματα . Νομιζω πως εχει αυξηθει η διαμετρος της τριχας , ειναι πιο παχουλες οι τριχες γενικα .Καποιες που ηταν σχεδον ανυπαρκτες σα χνουδι εχουν μαυρισει . Εχεις παρατηρησει κατι τετοιο μηπως και στα πλαγια και μπροστα . Λογικα το λειζερ θα επιρεαζει ολο το κεφαλι . Παντως η μονη λογικη εξηγηση για αυτη την αλλαγη ειναι το λειζερ .
Σε ευχαριστώ πολύ Makis25. Όλα τα παραπάνω που έγραψες τα έχω παρατηρήσει προσωπικά. Δεν θα αναφερθώ περισσότερο για το λέιζερ μέχρι να κλείσω τους 12 μηνες ώστε να βγάλουμε ασφαλή συμπεράσματα όλοι μας. Φιναστερίδη δεν έχω κάνει χρήση ποτέ. Μίνοξ χρησιμοποιώ πάνω απο 10 χρόνια με διακοπές. Τα 3 τελευταία χρόνια ανελλιπώς.
 

Mak39

Member
9μιση μήνες
 

Συνημμένα

  • 20201119_144643.jpg
    20201119_144643.jpg
    106.6 KB · Προβολές: 364
  • 20201119_144710.jpg
    20201119_144710.jpg
    223.5 KB · Προβολές: 350
  • 20201119_144604.jpg
    20201119_144604.jpg
    145.9 KB · Προβολές: 321
  • 20201119_152022.jpg
    20201119_152022.jpg
    203 KB · Προβολές: 316
  • 20201119_134528.jpg
    20201119_134528.jpg
    204.4 KB · Προβολές: 320
  • 20201119_134433.jpg
    20201119_134433.jpg
    160.3 KB · Προβολές: 327
  • 20201119_135050.jpg
    20201119_135050.jpg
    123.9 KB · Προβολές: 334
  • 20201119_140814.jpg
    20201119_140814.jpg
    219 KB · Προβολές: 346
  • 20201119_152413.jpg
    20201119_152413.jpg
    231.2 KB · Προβολές: 315

DoctorWho

Well-Known Member
Η πυκνότητα φαίνεται πολύ καλή δεδομένου και του ιστορικού.. ωστόσο στο ανφάς η hairline νομίζω φαίνεται ότι είναι αποτέλεσμα μμ.. αρκετά ίσια για το ύψος στο οποίο βρίσκεται. Νομίζω θα χρειαζόταν μια παραπάνω καμπυλότητα για να φαίνεται πιο φυσική. Δεν ξέρω τέτοια εντύπωση μου δίνει...
 

tol

Well-Known Member
Φιλε mak, καταρχας σου ευχομαι να χαιρεσαι το καινουργιο σου μαλλι.

Θα ηθελα να κανω μια προσωπικη, υποκειμενικη τοποθετηση/εκτιμηση του ολοκληρωθεντος αποτελεσματος...

αφου μαλιστα ζητηθηκε απο τον κ. Αναστασακη, να τοποθετηθουμε εμεις, οι παλιοι, που η κλινικη του μας "χαλασε τα σχεδια"!!! (ποια σχεδια αραγε; Αν βρει, εστω και ενα, προσωπικο σχολιο που διαφημιζω συγκεκριμενη κλινικη, ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ FORUM. Προσωπικα παντοτε προσπαθω με επιχειρηματα να ειμαι αντικειμενικος και ουδετερος).

Στο προκειμενο...

Κανοντας καποιος μια συγκριση του "πριν" και του "μετα", μπορει να καταληξει στα εξης συμπερασματα:

ΠΡΙΝ

Screenshot_20201119-180556.png


Screenshot_20201119-180540.png



ΜΕΤΑ


Screenshot_20201119-180833.png



Καταρχας, προκειται για ενα ΚΑΛΟ αποτελεσμα. Βελτιωθηκε αρκετα η εικονα του μαλλιου. Ομως δε θεωρω οτι προκειται για τιποτα περισσοτερο...ενα ΚΑΛΟ αποτελεσμα...σε καμια περιπτωση ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ή ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ. Σε καμια περιπτωση δεν ειναι ενα αποτελεσμα που δικαιολογει τους υπερφιαλους αυτοχαρακτηρισμους του κ. Αναστασακη ως "κορυφαιου".

Αν η συγκριση του ειναι με την DHI, με την Bergman Kord, με τον Γκουρα, με καποιες (οχι ολες) απο τις "νοσοκομες" (οπως ο ιδιος τις αποκαλει) του Βεκρη, τοτε ΕΓΩ Ο ΙΔΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΝΕΜΩ ΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΤΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥ.

Αν ομως η συγκριση του πρεπει να γινει (με βαση και την αναλογη χρεωση των 3 ευρω ανα graft) με τον κ. Μαρα, τον Ερντογαν και πολλους αλλους (απο τους οποιους μαλιστα ειναι και πολυ ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΟΣ), τοτε, να με συγχωρει, αλλά δε νομιζω οτι αποδεικνυεται η ανωτεροτητα του σε ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.

Μπηκαν 3200 grafts σε μια σχετικα μικρη περιοχη (Α και Β ζωνη) που ειχε ηδη μαλλι...στις πισω ζωνες, παρολο που μπηκαν καποια grafts, η βελτιωση ειναι περιορισμενη.

Με αυτο το δεδομενο...ναι, εγινε ΚΑΛΥΤΕΡΗ δουλεια απο DHI και άλλα "μπακαλικα", οπως τα αποκαλει...

ομως, προσωπικα πιστευω οτι π.χ. και στον Yaman στην Τουρκια με κοστος 3500 ευρω και οχι 8000 ευρω ( !!!) που πιθανως πληρωσε ο φιλος mak στον κ. Αναστασακη, η ιδια δουλεια, το ιδιο αποτελεσμα θα υπηρχε.

Και ενα τελευταιο πολυ σημαντικο.

ΚΑΛΟ αποτελεσμα...ΜΕΤΡΙΑ ως ΚΑΚΗ hairline.

Screenshot_20201119-181428.png


Προσωπικη, υποκειμενικη αποψη.. πολυ ευθυγραμμισμενη, εντελως αφυσικη, κανει "μπαμ" σε ματια εμπειρων οτι προκειται για μεταμοσχευμενη.

Τελειωνοντας σου ευχομαι, αγαπητε φιλε mak, για αλλη μια φορα να χαιρεσαι τη νεα σου εικονα και να εισαι παντοτε χαρουμενος στη ζωη σου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

manly_Man

Well-Known Member
Φιλε mak, καταρχας σου ευχομαι να χαιρεσαι το καινουργιο σου μαλλι.

Θα ηθελα να κανω μια προσωπικη, υποκειμενικη τοποθετηση/εκτιμηση του ολοκληρωθεντος αποτελεσματος...

αφου μαλιστα ζητηθηκε απο τον κ. Αναστασακη, να τοποθετηθουμε εμεις, οι παλιοι, που η κλινικη του μας "χαλασε τα σχεδια"!!! (ποια σχεδια αραγε; Αν βρει, εστω και ενα, προσωπικο σχολιο που διαφημιζω συγκεκριμενη κλινικη, ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ FORUM. Προσωπικα παντοτε προσπαθω με επιχειρηματα να ειμαι αντικειμενικος και ουδετερος).

Στο προκειμενο...

Κανοντας καποιος μια συγκριση του "πριν" και του "μετα", μπορει να καταληξει στα εξης συμπερασματα:

ΠΡΙΝ

Προβολή συνημμένου 29150

Προβολή συνημμένου 29151


ΜΕΤΑ


Προβολή συνημμένου 29152


Καταρχας, προκειται για ενα ΚΑΛΟ αποτελεσμα. Βελτιωθηκε αρκετα η εικονα του μαλλιου. Ομως δε θεωρω οτι προκειται για τιποτα περισσοτερο...ενα ΚΑΛΟ αποτελεσμα...σε καμια περιπτωση ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ή ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ. Σε καμια περιπτωση δεν ειναι ενα αποτελεσμα που δικαιολογει τους υπερφιαλους αυτοχαρακτηρισμους του κ. Αναστασακη ως "κορυφαιου".

Αν η συγκριση του ειναι με την DHI, με την Bergman Kord, με τον Γκουρα, με καποιες (οχι ολες) τις "νοσοκομες" (οπως ο ιδιος τις αποκαλει) του Βεκρη, τοτε ΕΓΩ Ο ΙΔΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΝΕΜΩ ΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΤΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥ.

Αν ομως η συγκριση του πρεπει να γινει (με βαση και την αναλογη χρεωση των 3 ευρω ανα graft) με τον κ. Μαρα, τον Ερντογαν και πολλους αλλους (απο τους οποιους μαλιστα ειναι και πολυ ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΟΣ), τοτε, να με συγχωρει, αλλά δε νομιζω οτι αποδεικνυεται η ανωτεροτητα του σε ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.

Μπηκαν 3200 grafts σε μια σχετικα μικρη περιοχη (Α και Β ζωνη) που ειχε ηδη μαλλι...στις πισω ζωνες, παρολο που μπηκαν καποια grafts, η βελτιωση ειναι περιορισμενη.

Με αυτο το δεδομενο...ναι, εγινε ΚΑΛΥΤΕΡΗ δουλεια απο DHI και άλλα "μπακαλικα", οπως τα αποκαλει...

ομως, προσωπικα πιστευω οτι π.χ. και στον Yaman στην Τουρκια με κοστος 3500 ευρω και οχι 8000 ευρω ( !!!) που πιθανως πληρωσε ο φιλος mak στον κ. Αναστασακη, η ιδια δουλεια, το ιδιο αποτελεσμα θα υπηρχε.

Και ενα τελευταιο πολυ σημαντικο.

ΚΑΛΟ αποτελεσμα...ΜΕΤΡΙΑ ως ΚΑΚΗ hairline.

Προβολή συνημμένου 29153

Προσωπικη, υποκειμενικη αποψη.. πολυ ευθυγραμμισμενη, εντελως αφυσικη, κανει "μπαμ" σε ματια εμπειρων οτι προκειται για μεταμοσχευμενη.

Τελειωνοντας σου ευχομαι, αγαπητε φιλε mak, για αλλη μια φορα να χαιρεσαι τη νεα σου εικονα και να εισαι παντοτε χαρουμενος στη ζωη σου.
Εντωμεταξυ τολ νομιζω οτι στις φωτογραφιες που συγκρινες το πριν με το μετα τον κολακευει κιολας το μετα, καθως η φωτο του μετα εχει αλλη γωνια και δειχνει πιο γεματος απο οτι πραγματικα ειναι στη φωτογραφια του μετα στους 9μησι μηνες.

Ομως απο οτι ειδα, ενω στο κεντρο δεν τοποθετηθηκαν μοσχευματα, φαινεται λες κ εχει πυκνωσει στην εικονα του μετα στους 9μησι μηνες... ! Αν δεις τη φωτο απο τον 7ο μηνα φαινεται οτι στο κεντρο εχει μια μεγαλη περιοχη που φαινεται αραιη οπως φαινεται στον κυκλο που εβαλα, ενω στην τελευταια φωτο του 9ου μηνα δεν φαινεται η μεγαλη αραιη περιοχη στο κεντρο λογω της γωνιας που βγηκε η φωτογραφια.

Υ.Γ. Σιγουρα υπαρχει βελτιωση στην εικονα του Μακ απο το πριν. Για την hairline συμφωνω για την καθετη τοποθετηση οτι χανει σε φυσικότητα


image.jpg

Screenshot_20200813-002336_Gallery.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Reactions: tol

tol

Well-Known Member
Ομως απο οτι ειδα στις μεσαιες ζωνες δεν τοποθετηθηκαν μοσχευματα και φαινεται λες κ εχει βελτιωθει σε αυτη την εικονα του μετα...αν δεις τη φωτο απο τον 7ο μηνα φαινεται οτι στο κεντρο εχει μια μεγαλη περιοχη που φαινεται αραιη οπως φαινεται στον κυκλο που εβαλα,
Πολυ σωστη παρατηρηση, φιλε manly.

Εξαλλου, παμπολλες φορες εχω επισημανει τον ΚΑΤΑΛΥΤΙΚΟ ΡΟΛΟ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ Η ΓΩΝΙΑ ΛΗΨΗΣ ΚΑΙ Ο ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΤΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ.

Αλλος ενας επιπλεον λογος, λοιπον, που συνηγορει στην προσωπικη/υποκειμενικη εκτιμηση οτι προκειται για ενα ΚΑΛΟ αποτελεσμα...και σε καμια περιπτωση ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ή ΑΡΙΣΤΟ, οπως ειμαι απολυτα βεβαιος οτι θα πρεσβευει ο "κορυφαιος" δημιουργος του.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tol

Well-Known Member
μακαρι να ειναι απο το laser η διαφορα στο κεντρο. :)
Φιλε vag, εισαι ο πιο ενθερμος οπαδος του laser ;) :p

Εχεις εναποθεσει υπερβολικα μεγαλες ελπιδες σε αυτο...

Μακαρι να αποδειχθει γκανιαν.. και οχι κουτσο αλογο :eek: :eek: οπως, δυστυχως, ειναι η προσωπικη μου προβλεψη.
 

vag25

Well-Known Member
Φιλε vag, εισαι ο πιο ενθερμος οπαδος του laser ;) :p

Εχεις εναποθεσει υπερβολικα μεγαλες ελπιδες σε αυτο...

Μακαρι να αποδειχθει γκανιαν.. και οχι κουτσο αλογο :eek::eek:... οπως, δυστυχως, ειναι η προσωπικη μου προβλεψη.
Οντως!
χαχα

μακαρι!
 
  • Like
Reactions: tol

vlafo

Well-Known Member
Πολυ σωστη παρατηρηση, φιλε manly.

Εξαλλου, παμπολες φορες εχω επισημανει τον ΚΑΤΑΛΥΤΙΚΟ ΡΟΛΟ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ Η ΓΩΝΙΑ ΛΗΨΗΣ ΚΑΙ Ο ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΤΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ.

Αλλος ενας επιπλεον λογος, λοιπον, που συνηγορει στην προσωπικη/υποκειμενικη εκτιμηση οτι προκειται για ενα ΚΑΛΟ αποτελεσμα...και σε καμια περιπτωση ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ή ΑΡΙΣΤΟ, οπως ειμαι απολυτα βεβαιος οτι θα πρεσβευει ο "κορυφαιος" δημιουργος του.
Φίλε tol
Άσε τα πολλά λόγια και μπες να δεις το videaki που ανέβασε ο vag από τον Freitas για να καταλάβεις.
Αυτά είναι ψιλά γράμματα για εμάς εδώ.
 
  • Like
Reactions: tol

Mak39

Member
Ο σκοπός της ανεξάρτητης παρουσίασης μου είναι να βοηθήσω όλους αυτούς που έχουν αραίωση βαθμίδας 6,5-7, να δουν τι λύσεις έχουν και αν αξίζει να μπουν στη διαδικασία αυτή. Ξεκινώντας την παρουσίαση αρκετοί ήταν αυτοί που απάντησαν ότι δεν αξίζει να ασχοληθώ. Με τη μέχρι τώρα πορεία και χωρίς να έχει ολοκληρωθεί η μεταμόσχευση μου ειμαι πολύ ευχαριστημένος. (Μεγάλο Norwood ,περιορισμένη δότρια, έπρεπε να τοποθετηθούν αρκετά grafts στις γέφυρες για να ενωθούν με τα υπόλοιπα μαλλιά).
Όλα τα παραπάνω έχουν αποδέκτες τα χιλιάδες μέλη του φόρουμ. Προφανώς δεν με ενδιαφέρει η άποψη και οι ανακρίβειες των 5 ατόμων που συνεχίζουν στο νήμα μου τη δυσφήμηση της κλινικής που επέλεξα. Δεν είναι τυχαίο που στο φόρουμ συμμετέχουν ελάχιστοι και ανακυκλώνονται συνεχώς τα ίδια θέματα από τα ίδια μέλη. Δεν έχω πρόβλημα στην αμερόληπτη κριτική, αλλά δεν θα ανεχθώ στο νήμα μου προσβολές για το ποσό της επένδυσης μου και τη φυσικότητα του αποτελέσματος.
Το φόρουμ πρέπει να ανοίξει για περισσότερο κόσμο. Έχουμε ανάγμη την άποψη των πολλών και όχι των 5. Παρακαλώ τον @CVIAL να επέμβει ωστε να υπάρξει μια παρουσίαση που θα ενδιαφέρει τους πολλούς που πραγματικά ψαχνουν λύση στο πρόβλημα τους.
 
Τελευταία επεξεργασία:

dim d

Well-Known Member
Φιλε vag, εισαι ο πιο ενθερμος οπαδος του laser ;) :p

Εχεις εναποθεσει υπερβολικα μεγαλες ελπιδες σε αυτο...

Μακαρι να αποδειχθει γκανιαν.. και οχι κουτσο αλογο :eek: :eek: οπως, δυστυχως, ειναι η προσωπικη μου προβλεψη.
Εστω οτι ειναι σε επιπεδο πχ μινοξιλης σε αποτελεσμα το κοστος ειναι παραλογο...
 
Μπλουζα