Mινοξιδιλη-τρετινοΐνη

Absolute

Member
Πηρα απο fagron το συγκεκριμενο σκευασμα Mινοξιδιλη-τρετινοΐνη , γνωριζεται εαν πρεπει να το βαλω σε ψυγειο η να το αφησω εκτος ? το λεω μηπως χανει καποια ουσια την δραστικοτητα της αμα μπει στο ψυγειο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Quarantine

Active Member
Πηρα απο fagron το συγκεκριμενο σκευασμα Mινοξιδιλη-τρετινοΐνη , γνωριζεται εαν πρεπει να το βαλω σε ψυγειο η να το αφησω εκτος ? το λεω μηπως χανει καποια ουσια την δραστικοτητα της αμα μπει στο ψυγειο
Απο που το αγόρασες φαρμακείο?? Σκέτη την ουσία τρετινοϊνη την πουλάνε? Διότι εχω μινοξιδιλη.
 

Gianney

Well-Known Member
Πηρα απο fagron το συγκεκριμενο σκευασμα Mινοξιδιλη-τρετινοΐνη , γνωριζεται εαν πρεπει να το βαλω σε ψυγειο η να το αφησω εκτος ? το λεω μηπως χανει καποια ουσια την δραστικοτητα της αμα μπει στο ψυγειο
Εμένα μου είπαν από την εταιρεία ψυγείο αλλά κάποια μέλη λένε θερμοκρασία δωματίου.Ποσα ml και το κόστος;
 

Absolute

Member
Εμένα μου είπαν από την εταιρεία ψυγείο αλλά κάποια μέλη λένε θερμοκρασία δωματίου.Ποσα ml και το κόστος;
Ειναι 50 ml 17 ευρω , και μενα στο φαρμακειο ψυγειο με ειπε αλλα δεν το ειπε με πολυ σιγουρια το σκεφτοταν και λεω μηπως και χανει καμια απο τις ουσιες στο ψυγειο
 

nick90

Well-Known Member
Ειναι 50 ml 17 ευρω , και μενα στο φαρμακειο ψυγειο με ειπε αλλα δεν το ειπε με πολυ σιγουρια το σκεφτοταν και λεω μηπως και χανει καμια απο τις ουσιες στο ψυγειο
Αμα λεει η fagron ψυγείο τότε βαλτη στο ψυγειο. Απο εφαρμογή πως ειναι ; στεγνώνει γρηγορα; ή λαδωνει τα μαλλιά;
 

Harris_G

Well-Known Member
Εκτος σε δροσερο μερος πχ σε καποιο ντουλαπι στο βαθος (ιδανικα δλδ 15 εως 20 βαθμοι). Μακρια απο καλοριφερ κλπ. Να το κουνας πριν την εφαρμογη πολυ καλα γιατι δεν βγαινει συμπαγης ο αφρος, οπως στο MFT.
 

sven89

New Member
Ρε παιδια απο αυτους πως παραγγελνουμε?Γτ δεν εχω βγαλει ακρη.Θελω κ εγω να δοκιμασω την μινο με τρετινοινη αλλα δεν το βρισκω online για παραγγελια.Κανω κατι λαθος?
 

Harris_G

Well-Known Member
Ρε παιδια απο αυτους πως παραγγελνουμε?Γτ δεν εχω βγαλει ακρη.Θελω κ εγω να δοκιμασω την μινο με τρετινοινη αλλα δεν το βρισκω online για παραγγελια.Κανω κατι λαθος?
Ναι, να πας σε ενα οργανωμενο φαρμακειο και να ζητησεις το MTE της Fagron.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sven89

New Member
Fagron Derma Pack MTE
Αυτο θελω να δοκιμασω.Πηγα στα 2 φαρμακεια της γειτονιας και δεν εβγαλα ακρη.Αν το παραγγειλω μπορω να το φτιαξω μονος μου η να δοκιμασω και σε αλλο φαρμακειο?
 

Kostas97

Well-Known Member
Fagron Derma Pack MTE
Αυτο θελω να δοκιμασω.Πηγα στα 2 φαρμακεια της γειτονιας και δεν εβγαλα ακρη.Αν το παραγγειλω μπορω να το φτιαξω μονος μου η να δοκιμασω και σε αλλο φαρμακειο?
Βρες το νούμερο της εταιρείας στο γκουγκλ και κάνε τους ένα τηλεφώνημα να σου πουν ποιο φαρμακειο κοντά σε εσένα φέρνει προϊόντα τους.
Μετά πας στο φαρμακείο που σου είπαν και το παραγγέλνεις.
 

Quarantine

Active Member
Fagron Derma Pack MTE
Αυτο θελω να δοκιμασω.Πηγα στα 2 φαρμακεια της γειτονιας και δεν εβγαλα ακρη.Αν το παραγγειλω μπορω να το φτιαξω μονος μου η να δοκιμασω και σε αλλο φαρμακειο?
Τι περισσότερο έχει αυτό το pack από την απλή μινοξιδιλη?
 
Μπλουζα