Mεταμοσχευση

piros75

Well-Known Member
Καλησπέρα, Piro. Ευχαριστω για την απάντηση. Ανεβάζω τη φωτογραφία που μου έστειλε ο Erdogan.

Βάσει της φωτογραφίας που ανέβασες, δικαιολογούνται τα 3..000 μοσχεύματα που σου είπε. Κατεβαίνει αρκετά και κλείνει και τα temporal οπότε λογικό νούμερο ακούγεται και μην σου πω ότι ίσως χρειαστούν και περισσότερα. Νομίζω πάντως ότι δεν είναι ανάγκη να κατέβεις τόσο χαμηλά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nino24

Member
nino, καλο θα ηταν να εχεις ενα δικο σου thread οπου θα βαλεις φωτογραφιες σου και θα δωσεις κ καποια αλλα χρησιμα για την αξιολογηση της περιπτωσεις στοιχεια οπως ηλικα κλπ. και να παρεις πολλες γνωμες !
Οσον αφορα την απορια σου, συγκεκριμενα στη dhi εχουμε δει πολυ καλα αποτελεσματα σε ακουρευτες συνεδριες, τωρα για την επιλογη γιατρου νομιζω οτι θα πρεπει να γινει κουβεντα με την κλινικη αν καταληξεις σε αυτους,
το θεμα του σοκλος στα υπαρχοντα μαλλια ειναι κατι που πρεπει να σε προβληματιζει μονο σε περιπτωση μεγαλων απαιτησεων densepacking αναμεσα σε αδυναμες ληπτριες, δεδομενου παντα οτι επεμβαινει στην περιοχη καλο κ εμπειρο χερι, υπαρχει feedback αρκετων περιπτωσεων στις παρουσιασεις οπως του πανου 1982, οπου δουλευτηκαν γεματες περιοχες με μεγαλη επιτυχια, γνωμη μου να ανοιξεις νημα κ να ενημερωθεις οσο το δυνατον καλυτερα!

Είχα φτιάξει αλλά θα επανέλθω με νέες απορίες και πιο αντιπροσωπευτικές φωτογραφίες! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για το feedback!
 

gregkont13

Verified MM member
Βάσει της φωτογραφίας που ανέβασες, δικαιολογούνται τα 3..000 μοσχεύματα που σου είπε. Κατεβαίνει αρκετά και κλείνει και τα temporal οπότε λογικό νούμερο ακούγεται και μην σου πω ότι ίσως χρειαστούν και περισσότερα. Νομίζω πάντως ότι δεν είναι ανάγκη να κατέβεις τόσο χαμηλά.
Η αληθεια οτι οτι τα ορια της παλιας μου χερλαιν καπου εκει ειναι. Οταν θα με δει απο κοντα θα του πω οτι δεν θελω να κατρβω πολυ ειδικα στους κροταφους.
 
Μπλουζα