luis garza

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kos1987

New Member
GOMI είπε:
Καλή προσπάθεια george.
Από τα λεγόμενα του τύπου τώρα....μια από τα ίδια δηλαδή. Πάλι για όλα φταίει η τεστοστερόνη (που συνήθως όσοι έχουν πρόβλημα φαλάκρας είναι πάτος) και αυτή η παλιοdht....

ε? :huh:

somari είπε:
H τεστοστερόνη είναι πάτος σε αυτά τα άτομα Gomi επειδή έχει μετατραπεί σε dht...

εεε?:huh::huh::huh:

Σε ποιoν ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ αντρα η τεστο δεν μετατρεπεται σε DHT?


Ωραιος ο δημοσιογραφος μας...
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
kos1987 είπε:
GOMI είπε:
Καλή προσπάθεια george.
Από τα λεγόμενα του τύπου τώρα....μια από τα ίδια δηλαδή. Πάλι για όλα φταίει η τεστοστερόνη (που συνήθως όσοι έχουν πρόβλημα φαλάκρας είναι πάτος) και αυτή η παλιοdht....

ε? :huh:

Σε τι ακριβώς διαφωνείς?
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Θα είχε ενδιαφέρον πιστεύω όσοι έχουν αντίστοιχες εξετάσεις να ποστάρουν ολική και free testo να δούμε τι γίνεται. Εμένα πάντα ήταν στα κατώτερα χαμηλά, όπως και σε αρκετούς χρήστες που έχω δει σε άλλα φόρουμ...
 

vag25

Well-Known Member
GOMI είπε:
Θα είχε ενδιαφέρον πιστεύω όσοι έχουν αντίστοιχες εξετάσεις να ποστάρουν ολική και free testo να δούμε τι γίνεται. Εμένα πάντα ήταν στα κατώτερα χαμηλά, όπως και σε αρκετούς χρήστες που έχω δει σε άλλα φόρουμ...

Με αφορμη το τελευταιο ποστ σου εδω
http://www.hairlossgr.com/forum/thread-4364-page-2.html

Επειδη σκεφτομαι θα σε παω ενδοκρινολογο,θα ηθελα να μου πεις τι εξετασεις μπορω να κανω για το θεμα της τριχοπτωσης.Λογικα ο ιδιος γνωριζει,αλλα θα ηθελα και την αποψη σου(γιατι εχω χασει την εμπιστοσυνη μου μετα απο τοσους δερματολογους)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα