loniten!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
και για οσους δεν το γνωριζουν ειναι η oral χρηση της μινοξιδιλης.
δεν το συνιστω σε κανεναν να το δοκιμασει,τα sides που δημιουργει ειναι δυνατα!!! :mad:
ειχα ξεκινησει με 1,25mg για εναν μηνα.
τον δευτερο μηνα αυξησα σε 2,5mg και σε μια βδομαδα το σταματησα :(
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: loniten!!

αρρυθμια καρδιας,τον πρωτο μηνα που και που εποιανε τελικες,πολλες φορες ξυπνουσα απο αυτο γιατι το παθαινα και στον υπνο αποτελεσματα στο κεφαλι κανενα.
την τελευταια βδομαδα στα 2,5 mg τα πραγματα ηταν διαφορετικα.
οι αρρυθμιες ποιο εντονες ποιο συχνες και ειχα ξεχασει τι σημαίνει υπνος.
τα αποτελεσματα στο κεφαλι θεαματικα,τα χνουδια στους κροταφους μαυρισανε πηρανε ογκο και τα γενια γινανε τοσο σκληρα που δεν αντεχα ουτε 24ωρο αξυριστος
 

xDante

Member
Απ: loniten!!

kapamarou είπε:
αρρυθμια καρδιας,τον πρωτο μηνα που και που εποιανε τελικες,πολλες φορες ξυπνουσα απο αυτο γιατι το παθενα και στον υπνο αποτελεσματα στο κεφαλι κανενα.
την τελευταια βδομαδα στα 2,5 mg τα πραγματα ηταν διαφορετικα.
οι αρρυθμιες ποιο εντονες ποιο συχνες και ειχα ξεχασει τι σημαίνει υπνος.
τα αποτελεσματα στο κεφαλι θεαματικα,τα χνουδια στους κροταφους μαυρισανε πηρανε ογκο και τα γενια γινανε τοσο σκληρα που δεν αντεχα ουτε 24ωρο αξυριστος

εγώ να πω την αλλήθεια παρατήρησα μια αρρυθμία στην καρδιά σαν να σταματάει σε ανύποπτο χρόνο ... η να χάνει ενα παλμό ... κάπως έτσι με την τοπική μινοξ

καλά έκανες που την έκοψες 8)
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: loniten!!

ηταν μεγαλο λαθος που το ξεκινησα :(
ειναι επικινδυνο,ειναι υσχυρο υπερτασικο φαρμακο :eek:
 

sovagg

New Member
Απ: loniten!!

kapamarou είπε:
τα αποτελεσματα στο κεφαλι θεαματικα,τα χνουδια στους κροταφους μαυρισανε πηρανε ογκο και τα γενια γινανε τοσο σκληρα που δεν αντεχα ουτε 24ωρο αξυριστος

Χμμμ ναι ε???Και εχω πολυ χνουδι...Μη λες τετοια...Λεω να δοκιμασω να δω αν θα μου βγαλει sides...Για πες περισσοτερες πληροφοριες φιλε καπαμαρου...Στην Ελλαδα μπορω να το βρω???
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mindtrapper

Member
Απ: loniten!!

Δεν είναι φίνα για να "δεις αν θα σου βγάλει sides". Την δουλειά της την κάνει πολύ καλά, να είσαι σίγουρος ότι θα δεις παρενέργειες. Εγώ θα έλεγα να μην το δοκιμάσεις καν.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: loniten!!

sovagg αν υπαρχει ενα φαρμακο που μπορει να κινδυνέψει αμεσα η ζωη σου ειναι αυτο :(
εζησα την χειροτερη εμπειρια της ζωης μου.
ηταν περσι καθαρα δευτερα οταν μαζευτηκαμε ολοι στο βουνο,καποια στιγμη που ετρεξα ενιωσα εντονο πονο στην καρδια σε σημειο να γονατισω (δεν καταλαβα αν σταματησε) :(
εβαλα ολες μου τις δυναμεις να σηκωθω πριν το καταλαβουν οι γονεις μου που βρισκοταν 50 μετρα διπλα μου.
οταν λεω οτι περασε ξυστα το εμφραγμα το εννοω :eek:
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: loniten!!

mindtrapper είπε:
Δεν είναι φίνα για να "δεις αν θα σου βγάλει sides". Την δουλειά της την κάνει πολύ καλά, να είσαι σίγουρος ότι θα δεις παρενέργειες. Εγώ θα έλεγα να μην το δοκιμάσεις καν.
κρατηστε τα λογια του mindtrapper που τυχαινει να ειναι γιατρος :grandpa:
 

sovagg

New Member
Απ: loniten!!

Ε σαφως γιατι ο mindtrapper ειναι κ ο γιατρος του φορουμ...Και για να το λεει,σιγουρα δεν το λεει τυχαια...Και εννοειται οτι δεν θα ρισκαρω τοσο πολυ την υγεια μου για τριχες..Αλλα βρε παιδια αφου ειναι τοσο επικινδυνο φαρμακο,πως γινεται κ δεν το εχουν αποσυρει??? :chinscratch :chinscratch
 

mindtrapper

Member
Απ: loniten!!

Φίλε sovagg το δίνουν σε περιπτώσεις υψηλής πίεσης. Αν έχεις φυσιολογική πίεση θα σου κάνει ζαλάδες, λιποθυμίες και τέτοια. Αν έχεις ήδη υπόταση τότε κλάφτα :)
 
Απ: loniten!!

εκανα χρηση και εγω αλλα για πολυ λιγες μερες, με το σκεπτικο οτι θα κανω αποτριχωση στο υπολοιπο σωμα.. δεν ειδα καμια παρενεργεια απλα σταματησα γιατι δεν ηθελα και σπιρο και lot και prosc. αν και θα ηταν φανταστικη θεραπεια.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: loniten!!

ειμαι σιγουρος οτι αρκετοι το δοκιμασαν εδω μεσα,και αρκετοι θα τους περασε σαν ιδεα :D
γι αυτο και το εκανα θεμα,απλα μεινετε στην τοπικη χρηση της 8)
 

sovagg

New Member
Απ: loniten!!

mindtrapper είπε:
Φίλε sovagg το δίνουν σε περιπτώσεις υψηλής πίεσης. Αν έχεις φυσιολογική πίεση θα σου κάνει ζαλάδες, λιποθυμίες και τέτοια. Αν έχεις ήδη υπόταση τότε κλάφτα :)

Exω μεγαλη πιεση 9.5-10..Εχω υποταση δλδ...Φαντασου να το παιρνα...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα