Londonakis, fue, 722 grafts, 3/10/12

londonakis

New Member
kSFVFl.jpg

1ptPxl.jpg

Eu0Gjl.jpg

Πριν και μετα την πρωτη επεμβαση. Την δευτερη φορα εβαλα κροταφους μονο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gio

New Member
Φίλε Londonakis, ακολουθείς κάποια θεραπεία ταυτόχρονα με τις μεταμοσχεύσεις σου; Στην πρώτη φωτογραφία διακρίνεται μια σχετική αραίωση στην κορυφή του κεφαλιού και στην τρίτη οχι! Διακρίνω οτι έχεις βάλει κάποια μοσχεύματα στο crown αλλά στην μέση του κεφαλιού οχι.. αν ακολουθείς θεραπεία συνέχισε την, αν οχι τότε πιθανόν να είναι παιχνίδια του φακού!!!!
 

Flosk

Well-Known Member
londonakis είπε:
tckdzgjl.jpg

Ειναι η καλυτερη που μπορουσα να τραβηξω κατω απο πολυ δυνατο φως στο μπανιο.

Με φλας εννοείς;τα μαλλακια δεν τα έκανες παντως κάτω..ήθελα να το συγκρινω με τα δικά μου,δεν πειράζει παντως. Thanks anyway!
 

londonakis

New Member
Βαζω μινοξιδιλη 2 φορες την μέρα.
Στην πρώτη φωτογραφία διακρίνεται μια σχετική αραίωση στην κορυφή του κεφαλιού και στην τρίτη οχι! Γιατι βλέπεις το αποτελεσμά μου μετά απο 10 μήνες μετά την μεταμφύτευση (τρίτη φώτο)
 

Gio

New Member
londonakis είπε:
Βαζω μινοξιδιλη 2 φορες την μέρα.
Στην πρώτη φωτογραφία διακρίνεται μια σχετική αραίωση στην κορυφή του κεφαλιού και στην τρίτη οχι! Γιατι βλέπεις το αποτελεσμά μου μετά απο 10 μήνες μετά την μεταμφύτευση (τρίτη φώτο)

Το ξέρω φίλε Londonakis, ωστόσο με δεδομένο οτι δεν έχεις κάνει μεταμόσχευση στο μέσο του τριχωτού της κεφαλής, πιστεύω οτι η minodixil έχει κάνει θαύματα στο κεφαλάκι σου. Keep it up!!
 

n094

Active Member
Πραγματικα το αποτελεσμα ειναι πολυ καλο κ βεβαια οτι το μαλι ειναι κατσαρο το κανει ακομα καλυτερο. Θεωρω οτι το προβλημα σου το εχεις λυσει κ ειμαι πολυ χαρουμενος για σενα...
 

osfp91

New Member
συγχαρητηρια φιλε,το αποτελεσμα φαινεται πολυ καλο.αλλα εμενα μου φαινεται πολυ υποπτο το οτι προσποιηστε το οτι δεν συμβαινει τιποτα ειδικα σε αυτη τη φωτογραφια http://www.hairlossgr.com/forum/attachment.php?aid=4513 . εδω δεν υπαρχει αμφιβολια οτι η φωτογραφια ειναι πειραγμενη.και αν δεν ειναι,παιζει σιγουρα concealer αλλα εγω θα σε πιστεψω στο οτι δεν εχεις βαλει ποτε σου,και θα το κρινω ως μια απλη αφελεια το οτι δεν παρατηρεις κατι γιατι δεν θελω να ειμαι κακοπροαιρετος..αλλα το οτι ειστε 2-3 ατομα που κλεινετε τα ματια στο προφανες μου φαινεται πολυ περιεργο και οφειλω να το πω.το οτι δεν μπηκαν εκει μοσχευματα δεν εχει να λεει απολυτως τιποτα γιατι τα πραγματα εδω ειναι ξεκαθαρα...τωρα γιατι εγινε?ισως για να καλυτερευσει το συνολο και να ενισχυθει η γενικη εικονα των μοσχευματων...δεν ξερω...εχω ασχοληθει με το φοτοσοπ(οχι οτι εχει σημασια,στη συγκεκριμενη περιπτωση) αλλα μολις το ειδα πιστεψα οτι προκειται για τοππικ(καθως συνηθως μπλεδιζει λιγο σε φωτογραφικες με υψηλο φωτισμο)και οχι οτι επεξεργαστηκε στον υπολογιστη,γιατι αν εγινε κατι τετοιο αυτος που το εκανε πρεπει να εχει ασχοληθει μονο 2-3 φορες το πολυ...τελος παντων,εγω ευχομαι τα καλυτερα,και δεν αξιζει να προσβαλεσαι οπως ειπες σε ενα παιδι στις προηγουμενες σελιδες γιατι σου λενε τα προφανη τα παιδια,χωρις να εχουν σκοπο να σε θιξουν.
 

mimis giova

Active Member
κ γαμω αδερφε μ..αλλα θα πω παλι το ιδιο...βλεπω σπαστο μαλλι...κανεισ με ισιο???π να εχει κανει μμ???????
 

krhtikos21

Member
2 σενάρια υπάρχουνε.

1:είναι τρελός ο londonakis

2:είναι υπάλληλος της κλινικής(ίσως είναι και άλλοι?ζούνε ανάμεσα μας? :p )


Ο καθένας μπορεί να βγάλει τα συμπεράσματα του.Ελπίζω να μην ισχύει το 2 γτ θα είναι συνένοχη και η κλινική και δε θα το ήθελα αυτό.Πολλοί νέοι άνθρωποι που δεν έχουνε χρήματα για έξω σας εμπιστεύονται.Μην παίζετε με τα όνειρα τους.
 

super7

Member
ρε παιδια πολλοι απο εμας καταληγουμε σε αποφαση που να παμε με βαση τα αποτελεσματα που βλεπουμε απο τις κλινικες εδω στο φορουμ...εχω κλεισει με D*I για τελος του μηνος και τωρα αυτο που εγινε με κανει να αμφιβαλλω για την αποφαση μου...

Ειμαστε σιγουροι οτι εχει γινει κατι κακοπροαιρετα κι αν ναι για ποιο λογο? Αυτο με το Pc γυμναστηριο δε παιζει να ισχυει? Φανταζομαι εβγαλε την IP απο τη τελευταια φορα που συνδεθηκε αν κ τρελη συμπτωση να μπουν απο το ιδιο γυμναστηριο αλλα ποτε δε ξερεις.

πιστευετε θα πρεπει να αμφιβαλουμε ακομα κ για το αποτελεσμα που βλεπουμε απο τις φωτο?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flosk

Well-Known Member
krhtikos21 είπε:
2 σενάρια υπάρχουνε.

1:είναι τρελός ο londonakis

2:είναι υπάλληλος της κλινικής(ίσως είναι και άλλοι?ζούνε ανάμεσα μας? :p )


Ο καθένας μπορεί να βγάλει τα συμπεράσματα του.Ελπίζω να μην ισχύει το 2 γτ θα είναι συνένοχη και η κλινική και δε θα το ήθελα αυτό.Πολλοί νέοι άνθρωποι που δεν έχουνε χρήματα για έξω σας εμπιστεύονται.Μην παίζετε με τα όνειρα τους.

Δυστυχώς και γω το 2ο υποπτευομαι καιρό τώρα αλλα αν δεν έχεις αποδείξεις δεν μπορείς να μιλάς..
 

n094

Active Member
super7 είπε:
ρε παιδια πολλοι απο εμας καταληγουμε σε αποφαση που να παμε με βαση τα αποτελεσματα που βλεπουμε απο τις κλινικες εδω στο φορουμ...εχω κλεισει με D*I για τελος του μηνος και τωρα αυτο που εγινε με κανει να αμφιβαλλω για την αποφαση μου...

Ειμαστε σιγουροι οτι εχει γινει κατι κακοπροαιρετα κι αν ναι για ποιο λογο? Αυτο με το Pc γυμναστηριο δε παιζει να ισχυει? Φανταζομαι εβγαλε την IP απο τη τελευταια φορα που συνδεθηκε αν κ τρελη συμπτωση να μπουν απο το ιδιο γυμναστηριο αλλα ποτε δε ξερεις.

πιστευετε θα πρεπει να αμφιβαλουμε ακομα κ για το αποτελεσμα που βλεπουμε απο τις φωτο?

Γενικά και εγώ και ο τροφέας και άλλοι το έχουμε πει από την αρχή, μην παίρνετε απόφαση για μμ μόνο βάσει φωτογραφιών. Αν έχετε οποιαδήποτε αμφιβολία για το τι μπορεί να σας δώσει μια μμ, ζητήστε από την κλινική-γιατρό να σας δείξει αποτελέσματα από κοντά και όχι μόνο φωτογραφίες. Τώρα στο θέμα. που προέκυψε, δεν ξέρω τι έχει συμβεί, αλλά έχω απόλυτη εμπιστοσύνη στον Χρήστο και εφόσον αποφάσισε να τους μπανάρει αυτός ξέρει καλύτερα από τον καθένα μας. Πάντως για να είμαστε και δίκαιοι, το αυτό δεν αναιρεί πως το αποτέλεσμα του εν λόγω ατόμου είναι πολύ καλό (πάντα βάσει φωτογραφιών), το αν έγινε όμως π%^&α αυτό, ξαναλέω, το ξέρει ο Χρήστος, ο οποίος έχει αποδείξει ότι είναι απόλυτα δίκαιος.
 

Gio

New Member
Παρατηρώ και εγω σιωπηλά το γεγονός και πραγματικά μου κάνει εντύπωση. Απο την άλλη και ο londonakis δεν είναι κάποιος που βρίσκεται καθημερινά εδω. Το θέμα ip είναι ύποπτο πάντως και απο την στιγμή που ο londonakis δεν υπερασπίστηκε τον εαυτό του τότε ορθώς αποκλείστηκε.

Όσον αφορά εσένα φίλε super7, μην αγχώνεσαι. Έκλεισες ενα ραντεβού απλά! Μπορείς να το ακυρώσεις για οποιονδήποτε λόγο.. Αυτό που σε συμβουλεύω εγώ είναι να πας, να δεις την κλινική, και να ζητήσεις να δεις κάποια περιστατικά απο κοντά (θα το κάνουν με ευχαρίστηση αρκεί να τους το ζητήσεις κάποιες μέρες πριν, trust me)

Απο εκεί και πέρα εσυ θα κρίνεις πως θα κινηθείς στην συνέχεια. Εγώ σου εύχομαι καλή επιτυχία ότι και αν επιλέξεις..
 

no_hair

New Member
Ή ειναι ενας αυτος που γραφει και μας δουλευει ή ειναι παρεα και δεν το λενε. Περιεργο.
Αμα σε μπαναρουν δεν μπορεις να γραψεις αρα δεν μπορεις να υπερασπιστεις φιλε! Οι θεωριες συνομωσιας παντα κανουν θραυση! Για την εταιρια κι εγω δεν πιστευω οτι παιζει κατι, ποτε δεν ξερεις βεβαια..
 

Adriano

Well-Known Member
Μπορεί κάποιος να μας εξηγήσει τι ακριβώς έγινε?Για να ξέρουμε τι γίνεται στο forum όχι τίποτα άλλο...
 

Adriano

Well-Known Member
Χμμμ μάλιστα.Δεν κατάλαβα το σκοπό ειλικρινά.Πάντως ο londonakis γράφει σε όλα τα thread που αναφέρεται η dhi στο εξωτερικό.
 

athenian

Well-Known Member
οφειλω να ομολογησω πως ενω ειχα σκοπο να επισκεπτω την συγκεκριμενη κληνικη,το εχω συζητησει το θεμα πριν μερικες μερες με μελος του φορουμ που εκανε μεταμοσχευση εκειμ ολο αυτο το σκηνικο με κανει να το ξανασκεφτομαι πολυ σοβαρα.
 
Μπλουζα