Links με αξιολογες μεταμοσχευσεις

leas

Well-Known Member
Ναι χρεώνουν 3 το γκραφτ αλλά αν και όχι αρκετά γνωστή όπως έχει αναφέρει και ο στριπαρ είναι πολύ σοβαρή κλινική..Τα αποτελέσματα που έχουν αναρτήσει είναι πολύ δυνατά και είναι αρκετά ενδιαφέρον το γεγονός πως ασχολούνται σε μεγάλο βαθμό και με γενια..Σε περιπτώσεις μεγάλου νοργουντ που πρέπει κάποιος να πάρει και από αλλού είναι πολύ καλή λύση νομιζω..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Xαμηλος λογος ,αν ηταν υψηλοτερος ειχε και καλυτερη καλυψη στο crown, μου κανει εντυπωση παντως αυτη η δοτρια να εδωσε 7700 γραφτ.
 

leas

Well-Known Member
Κάποιοι τον είχαν χαρακτηρίσει σαν τον νεο ερντογαν είχα διαβάσει κάπου.. Εγώ δεν πιστεύω πως είναι τελικά κάτι τέτοιο. Εχει αρκετά καλές δουλειές αλλά κάποια δεν είναι τόσο φυσικά αποτελέσματα. Έχει κάποιος άποψη εμπεριστατωμενη για τον συγκεκριμένο γιατρό;
 

leas

Well-Known Member
Τσέκαρα βίντεο από το κανάλι του στο YouTube τα αποτελέσματα εντυπωσιακά.. Είναι στην Βουλγαρία galatea clinic αλλά η τιμή νομίζω είναι στα 4 ευρώ το γκραφτ...
 

makis25

Well-Known Member
λοιπον παρα πολυ ενδιαφερον αυτο που ποσταρες leas! Μπραβο . Ειδα λιγο βιντεο , θελω να κανω ενα πρωτο σχολιο . Τα νουμερα του ειναι εφικτα διοτι χρησιμοποιει ως δοτρια περιοχη , εκτεταμενα , οτι μερος του κεφαλιου βγαζει μαλλι ακομα! εισαι νοργουντ 5 , 6 . Ωραια , ολο το υπολοιπο το χρησιμοποιει ως δοτρια , και μαλιστα μαζι με καποιο ποσοστο τρανσεξιον κατα μεσο ορο αφαιρει τα μισα διαθεσιμα μαλλια για να γεμισει το κεφαλι . Ολο αυτο ειναι κινδυνος θανατος σκετη καταστροφη σε ανθρωπους που δεν θα παρουν ποτε φαρμακα οπως φιναστεριδη ντουτα κτλ . Ειναι πρακτικα βεβαιο πως οταν φτανει καποιος νοργουντ 5 και πανω , θα παρατηρηθει αραιωση σε περιοχες που αυτος ο γιατρος χρησιμοποιει ως δοτρια . Δεν ξερω αραγε ποσο μπορει να πιεζει τους ασθενεις του για φαρμακα αλλα καποια απο τα περιστατικα του θα ειναι σχετικα ασφαλη για το μελλον , μονο αν χρησιμοποιουν φαρμακα .

Μα που πηγαινουμε κυριοι! 14 χιλιαδες graft με fue ! . Αν ηταν απολυτως βεβαιο πως δε θα χαθουν με το περασμα του χρονου πολλα απο αυτα τα graft απο τη φαλακρα λογο τρομερης επεκτασης της δοτριας , αν ηταν πολυ μικροτερο το ρισκο της ζημιας στη δοτρια απο μια τοσο εκτεταμενη παρεμβαση , κατι που θα το δουμε στο μελλον , αν παρουσιασει ο γιατρος αυτος 100αδες περιστατικα που κρατουν το αποτελεσμα και δεν φαλακρυνει ουτε η δοτρια στα επομενα 3-5 χρονια , τοτε οριστε το μελλον !
 

leas

Well-Known Member
Γιαυτό με τέτοιο μεγάλο νοργουντ το 1ο περιστατικό είχε δοτρια 330 η κάτι τέτοιο τετραγωνικά εκατοστά, θα πάρει και από χαμηλά στον λαιμό και πάνω από αυτιά (retrograde) αλλά και θα ξεκινήσει ίσως αμέσως λίγο πιο μετά από το σημείο που τελειώνει η αραίωση και δεν θα δώσει κάποια εκατοστά έξτρα από σημείο που ίσως μετά από χρόνια να ξεκινήσει και εκεί αραίωση.. Θεωρώ πως το συγκεκριμένο πλάνο σίγουρα θα έπρεπε να "περιθαλπτει" άτομα που όντως έχει σχετικά σχηματιστεί το πατερν τους σε κάπως πιο ώριμο ηλικιακο γκρουπ τύπου 40πλας..

Πάντως θεωρώ ότι για μένα τουλάχιστον αφού είμαι χεστης με τα φάρμακα και δεν ξέρω αν πότε θα κάνω χρήση.. Η συνταγή είναι συντηρητικά πάντα συνδυασμός τεχνικών μαζί με ίσως λίγο bht.. Νομίζω αυτό το πλανο θα μπορούσε να εξυπηρετήσει κάποια άτομα για αρκετά χρόνια..
 

makis25

Well-Known Member
Γιαυτό με τέτοιο μεγάλο νοργουντ το 1ο περιστατικό είχε δοτρια 330 η κάτι τέτοιο τετραγωνικά εκατοστά, θα πάρει και από χαμηλά στον λαιμό και πάνω από αυτιά (retrograde) αλλά και θα ξεκινήσει ίσως αμέσως λίγο πιο μετά από το σημείο που τελειώνει η αραίωση και δεν θα δώσει κάποια εκατοστά έξτρα από σημείο που ίσως μετά από χρόνια να ξεκινήσει και εκεί αραίωση.. Θεωρώ πως το συγκεκριμένο πλάνο σίγουρα θα έπρεπε να "περιθαλπτει" άτομα που όντως έχει σχετικά σχηματιστεί το πατερν τους σε κάπως πιο ώριμο ηλικιακο γκρουπ τύπου 40πλας..

Πάντως θεωρώ ότι για μένα τουλάχιστον αφού είμαι χεστης με τα φάρμακα και δεν ξέρω αν πότε θα κάνω χρήση.. Η συνταγή είναι συντηρητικά πάντα συνδυασμός τεχνικών μαζί με ίσως λίγο bht.. Νομίζω αυτό το πλανο θα μπορούσε να εξυπηρετήσει κάποια άτομα για αρκετά χρόνια..
το πλανο αυτου του γιατρου δεν εχει ρισκο μονο για αυτους που η φαλακρα τους δεν αγγιζει ποτε τη δοτρια σε κανενα σημειο σε ολη τη διαρκεια της ζωης τους . Οι υπολοιποι που κανουν σε αυτον , με 336 τετραγωνικα για δοτρια για παραδειγμα , πρεπει να καταπινουν οτι φαρμακο υπαρχει και δεν υπαρχει γιατι αλλιως η μεταμοσχευση τους θα αραιωσει σιγουρα , καμια αμφιβολια
 
Μπλουζα