Larioso,fue, 3910 grafts, 14-15/01/2016

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Η φωτο σε κυκλο που εχεις ειναι πολυ σκουρη.Βαλε και μια στο ηλιο.
Κατα ταλλα ρε παιδια πως γεμιζεται ολοκληρο κεφαλι απο μπρος εως πισω και κροουν με 3900 grafts Μονο?
Και το λεω ΕΓΩ που εχω κανει μεταμοσχευση πετυχημενη και σχετικα εχω μικρο κεφαλι και παλι υπαρχει αραιωση και ξερω ποσα Grafts θελει να γεμισει ενα κεφαλι.
Οι εμας μας δουλευουν ψιλογαζι οι κλινικες που καναμε η ο Βεκρης ειναι Μαγος,τι να πω...
 

LARIOSO

Active Member
Η φωτο σε κυκλο που εχεις ειναι πολυ σκουρη.Βαλε και μια στο ηλιο.
Κατα ταλλα ρε παιδια πως γεμιζεται ολοκληρο κεφαλι απο μπρος εως πισω και κροουν με 3900 grafts Μονο?
Και το λεω ΕΓΩ που εχω κανει μεταμοσχευση πετυχημενη και σχετικα εχω μικρο κεφαλι και παλι υπαρχει αραιωση και ξερω ποσα Grafts θελει να γεμισει ενα κεφαλι.
Οι εμας μας δουλευουν ψιλογαζι οι κλινικες που καναμε η ο Βεκρης ειναι Μαγος,τι να πω...
Ποιος Βεκρης !?? η κοπελα που με ανελαβε εκανε τα μαγικα χαχα
 

koumparos

Well-Known Member
Θελει και δευτερη γιαννη ο φιλος.Αν βαλει στον ηλιο θα φανει καθαρα οτι στις πισω ζωνες φενεται αρκετα αραιος.Με 3900 ηταν αδυνατον να γεμισει το κεφαλι με καλη πυκνοτητα.
Φιλικα το λεω.
 

giatrosd

New Member
Αμάν ρε LARIOSO
Έβαλες 4000
Έχεις 2000-25000 ακόμα
Και σου είχαν πάρει και από strip παλιά

Tην δότρια σου να χα και τι στον κόσμο
Καλησπερα!
Πολύ καλό αποτέλεσμα LARIOSO συγχαρητηρια!
Τι πυκνότητα είχες στη δοτρια πριν την επέμβαση? Είχες μετρήσει?
Γιατί εγώ με 109 τρίχες ανά τετραγωνικό εκατοστό έχω απελπιστεί σχετικά με μια πιθανή επεμβαση.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Θελει και δευτερη γιαννη ο φιλος.Αν βαλει στον ηλιο θα φανει καθαρα οτι στις πισω ζωνες φενεται αρκετα αραιος.Με 3900 ηταν αδυνατον να γεμισει το κεφαλι με καλη πυκνοτητα.
Φιλικα το λεω.

Συγκρινω με μενα παντα που και εγω σχεδον ετσι ημουν.Εβαλα 3400 grafts hairline Α'Β' ζωνη και παλι κεντρο δειχνω αραιος και θελω αλλα 2000grafts το ΛΙΓΟΤΕΡΟΟΟ για crown για να πουμε κατι κανουμε ολικα στο κεφαλι που ειναι και μικρο.Δηλαδη συνολο θελω 5500-6000 grafts συνολο.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Όλα ειναι θέμα φωτισμού στις φωτογραφίες. Το αποτέλεσμα πολύ καλό αλλά θα συμφωνήσω με τον Koumparo, ότι η πανοραμική αν ήταν με καλό κοντραστ θα έδειχνε αλλιώς. Βέβαια και έτσι μια χαρά είναι αλλά για να μην γίνεται παρανόηση.
 

tasos33

Well-Known Member
Τεραστια διάφορα σε σχέση με πριν, για 3900 είναι πολυ καλό,αν εχεις την όρεξη να ρίξεις αλλά 1500 όπου χρειαζεται θα υπάρχει και 'τεχνική' βελτιωση
 

nikolakis

Well-Known Member
Παρατηρώ οτι όλο κ ανεβαίνει το επίπεδο αποτελεσμάτων στις μμ τουλάχιστον στο φόρουμ γιατι σίγουρα έξω στο δρόμο όλοι μας βλέπουμε καθημερινά κ τραγικά κεφάλια δυστυχώς απο αποτυχημένες μμ. Τελικά τι παίζει ρόλο εκτός απο τη σωστή επιλογή γιατρού; Ειναι κ η τυχη;
 

dimitris50423

Well-Known Member
Συγκρινω με μενα παντα που και εγω σχεδον ετσι ημουν.Εβαλα 3400 grafts hairline Α'Β' ζωνη και παλι κεντρο δειχνω αραιος και θελω αλλα 2000grafts το ΛΙΓΟΤΕΡΟΟΟ για crown για να πουμε κατι κανουμε ολικα στο κεφαλι που ειναι και μικρο.Δηλαδη συνολο θελω 5500-6000 grafts συνολο.

γιαννη εγω που σε ειδα απο κοντα δεν θες 2000 μονο για το crown. με 2000 μοσχευματα μπορεις να πυκνωσεις και β ζωνη. εγω υπολογιζω να θες 1200-1300 κορυφη και τα υπολοιπα για πυκνωση. με μεγαλη φυτρωση σε αυτα τελειωσες. ;)
αν βγει και λογος τριχων κοντα στο 2,0 σιγουρα φτανουν.

νικο συμφωνω για τα τραγικα κεφαλια που βλεπουμε στο δρομο. κυριως τα στριπ εντοπιζω πλεον. σκεψου οτι υπαρχουν ακομη κλινικες στην Ελλαδα τυπου bergm k, med* j που δεν εχουν ιδεα απο μεταμοσχευσεις και ειναι αυτες που διαφημιζονται περισσοτερο.
ποσοι πανω στο αγχος τους να λυσουν το προβλημα τους πεφτουν θυματα. δυστυχως.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
larioso ,εμένα μου αρέσει πολύ αυτό που βλέπω..και για τα grafts που μπήκαν σε όλη αυτή την έκταση κιόλας.σίγουρα με άλλες φωτο θα φανούν και λεπτομέρειες που δεν φαίνονται τώρα αλλά θεωρώ επιτυχημένη την επέμβαση ως τώρα..αν μπορεσεις να κάνεις άλλη μία ,να βάλεις κάνα 1000grafts β και γ ζώνη και ρίξεις αλλά 500 περίπου σε hairline θα κλείσει κάθε κενακι που λογικό είναι να υπάρχει και θά γίνεις πολύ δυνατος..χαίρομαι φίλε ,καλή συνέχεια να έχεις και όταν μπορέσεις βαλε καμία φωτό ακόμα..;)
 

LARIOSO

Active Member
larioso ,εμένα μου αρέσει πολύ αυτό που βλέπω..και για τα grafts που μπήκαν σε όλη αυτή την έκταση κιόλας.σίγουρα με άλλες φωτο θα φανούν και λεπτομέρειες που δεν φαίνονται τώρα αλλά θεωρώ επιτυχημένη την επέμβαση ως τώρα..αν μπορεσεις να κάνεις άλλη μία ,να βάλεις κάνα 1000grafts β και γ ζώνη και ρίξεις αλλά 500 περίπου σε hairline θα κλείσει κάθε κενακι που λογικό είναι να υπάρχει και θά γίνεις πολύ δυνατος..χαίρομαι φίλε ,καλή συνέχεια να έχεις και όταν μπορέσεις βαλε καμία φωτό ακόμα..;)
Πολυ σωστη η προσεγγηση σου στον αριθμο που χρειαζονται ωστε να πυκνωσει ακομα περισσοτερο ,παντως προς το παρων δεν σκεφτομαι κατι τετοιο θα περιμενω καποια χρονια ...
 

Tasmania

Active Member
σιγουρα εχεις καλη φυτρωση και θα δεις περαιτερω καποια βελτιωση μιας και εισαι στον 8ο μηνα. Οι φωτογραφιες σου ειναι καλες δειχνουν πανω-κατω την πραγματικοτητα στην πυκνωση. Υπαρχει φυσικοτητα στη hairline και αυτο ειναι καλο. Βγαλε πανοραμικη-πλαγιες-μπροστινη σε εξωτερικες συνθηκες για να κριθει καλυτερα. Να χαιρεσαι το αποτελεσμα σου.
 

LARIOSO

Active Member
Καλησπερα!
Πολύ καλό αποτέλεσμα LARIOSO συγχαρητηρια!
Τι πυκνότητα είχες στη δοτρια πριν την επέμβαση? Είχες μετρήσει?
Γιατί εγώ με 109 τρίχες ανά τετραγωνικό εκατοστό έχω απελπιστεί σχετικά με μια πιθανή επεμβαση.[/QUΔεν ειχαν μετρησει ...με το ματι με τσεκαραν
 

andy.k

Active member
Φιλε χαιρομαι για το αποτελεσμα σου. Προφανως δεν εχεις καμια σχεση με πριν. Μπορει να μην ειναι το πλεον πυκνο αποτελεσμα ομως ειναι ομοιομορφο 100%. Συμφωνω οτι πρεπει να μην κανεις αλλη μμ τωρα. Εχεις απιστευτη διαφορα με πριν η εικονα σου ειναι απολυτα ικανοποιητικη σε συναρτηση κ με την ηλικια(αλλη πυκνοτητα αναμενεται να εχει ενας 20 χρονος) κ ειναι πολυ συνετο να κρατησεις καβα...Ασε που ειναι κ το οικονομικο στη μεση...Οσο κ να ειναι οικονομικη μια κλινικη το 2-3χιλιαρο το θελεις...Δεν ειναι κ τσαμπα. Να χαιρεσαι το νεο σου look.
 
Μπλουζα