kirkland που να πουλαει καποιος;!

snakexxx20

New Member
Καλημερα σας δεν ξερω αν ειμαι σε σωστο τοπικ αν οχι συγνωμη!θα ηθελα αν σε περιπτωση πουλαει καποιος kirkland Minoxidil Ετσι ψιλοφθηνα ας μου στειλει!πηρα μια απο φαρμακιο και μου πηραν τα σοβρακα!34 ευρω!δεν ημουν ψαγμενος γιαυτο!ευχαριστω!!! :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

crossfire

Well-Known Member
δεν ειναι kirkland,αλλα ειναι φθηνη......πριν λιγες μερες παρηγγειλα εγω...ελλαδα ειναι
http://www.beautypaths.eu/trixoptosi/
 

snakexxx20

New Member
απο το σιτε που μου εδωσες μου λες για την μινοξιδιλ που ειναι για 3 μηνες με 21 ευρω;;;Αν ναι ειναι αξιοπιστο;!


Παντος στην amazon βρηκα kirkland για 6 μηνες 28$ δλδ 20 ευρω μονο!!!!
 

crossfire

Well-Known Member
snakexxx20 είπε:
απο το σιτε που μου εδωσες μου λες για την μινοξιδιλ που ειναι για 3 μηνες με 21 ευρω;;;Αν ναι ειναι αξιοπιστο;!


Παντος στην amazon βρηκα kirkland για 6 μηνες 28$ δλδ 20 ευρω μονο!!!!



το site ειναι αξιοπιστο.....σε 2 μερες ηρθανε......ουτε πιστωτικες και χρεωστικες....με αντικαταβολη.....28 ευρω περιπου μαζι με τα εξοδα αποστολης για 3 μηνες(3 μπουκαλακια).
1 εβδομαδα βαζω και απο μαρτυριες αλλων,μια χαρα πρεπει να ειναι η ποιοτητα του
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Τα διαλύματα αυτά είναι πολύ απλά και αντιγράφονται πολύ εύκολα απο τρίτες εταιρίες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

skarman

New Member
Παιδιά αγόρασα εγώ κάτι Kirkland Minoxidil των 60mL αλλά είναι υπεραρκετά τελικά μόνο για μένα... Έχω γύρω στα 12 μπουκαλάκια π διαρκούν μέχρι τέλη του 14'...

12 ευρώ το ένα είναι καλή τιμή;; Θα αποσταλλούν από Αθήνα...

Ενημερώστε με απατώντας εδώ ή με προσωπικό μήνυμα εάν ενδιαφέρεστε ή εάν θέλετε να προσθέσετε κάποιο σχόλιο σχετικά με την τιμή.....
 
Μπλουζα