Ketocozanole βοηθεια

Pepe

New Member
Καλησπέρα σε ολους. Είμαι 30 χρονών. Τα τελευταία χρόνια το κούτελο μου μεγαλώνει επικίνδυνα, οι κροταφοι έχουν ανέβει αρκετά .

Δυστυχώς αυτή την περίοδο δε μπορώ να σκεφτώ την επιλογη μεταμόσχευσης αν και στο μελλον θα ήθελα να κάνω.

Ήθελα ν ρωτήσω αν πρότεινεται η χρήση σαμπουάν κετοκοζανολη ίσως συν μινοξιδιλ για να κρατήσω ότι υπάρχει η εστω να καθυστερήσει.

Υ.γ προσπαθώ να ανεβάσω φωτο αλλά μου βγάζει οτι εχουν πολύ μεγάλο το μέγεθος . Ποιο είναι το όριο σε μέγεθος για καφέ φωτό που δέχεται?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristoforaz

Well-Known Member
Μαζευε χρηματα και κανε μια καλη μεταμοσχευση σε Ελληνα γιατρο...υπαρχει και η επιλογη της ρομποτικης μεταμοσχευσης (Τσουνης)..εχω δει ενδιαφεροντα βιντεο σχετικα με αυτην στο διαδικτυο ασχετως αν δεν την προτεινουν οι μεγαλες ελληνικες κλινικες που δε διαθετουν το ρομποτικο μηχανημα που βοηθαει το γιατρο στη μεταμοσχευση...αν δεν εχεις την οικονομικη δυνατοτητα για μια εν Ελλαδι χειρουργικη επεμβαση αποκαταστασεως τριχωτου, τοτε προτιμοτερο θα ηταν να το παλεψεις με αφρο μινοξιδιλης συν το πολυ καλο σαμπουαν τυπου νιζοραλ ( η ενα με ουδετερο πεχα οπως τα σαμπουαν για παιδια που ειναι φιλικα προς το δερμα των κεφαλιων γενικα ατομων με "κρανιακα" θεματα )
 

Pepe

New Member
Μαζευε χρηματα και κανε μια καλη μεταμοσχευση σε Ελληνα γιατρο...υπαρχει και η επιλογη της ρομποτικης μεταμοσχευσης (Τσουνης)..εχω δει ενδιαφεροντα βιντεο σχετικα με αυτην στο διαδικτυο ασχετως αν δεν την προτεινουν οι μεγαλες ελληνικες κλινικες που δε διαθετουν το ρομποτικο μηχανημα που βοηθαει το γιατρο στη μεταμοσχευση...αν δεν εχεις την οικονομικη δυνατοτητα για μια εν Ελλαδι χειρουργικη επεμβαση αποκαταστασεως τριχωτου, τοτε προτιμοτερο θα ηταν να το παλεψεις με αφρο μινοξιδιλης συν το πολυ καλο σαμπουαν τυπου νιζοραλ ( η ενα με ουδετερο πεχα οπως τα σαμπουαν για παιδια που ειναι φιλικα προς το δερμα των κεφαλιων γενικα ατομων με "κρανιακα" θεματα )
Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.
Στο μέλλον σίγουρα θα στραφω στη λύση κλινικής και μεταμόσχευσης αλλά τώρα λόγο του ότι μεγάλωσε η οικογένεια και οι υποχρεώσεις αυξήθηκαν, δεν μπορεί να μπει στο πρόγραμμα

Σαμπουάν τύπου νιζοραλ πουλάνε στο φαρμακείο? Όπως και τον αφρό μινοξιδιλης? Ο αφρός τοποθετείται καθημερινά?
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.
Στο μέλλον σίγουρα θα στραφω στη λύση κλινικής και μεταμόσχευσης αλλά τώρα λόγο του ότι μεγάλωσε η οικογένεια και οι υποχρεώσεις αυξήθηκαν, δεν μπορεί να μπει στο πρόγραμμα

Σαμπουάν τύπου νιζοραλ πουλάνε στο φαρμακείο? Όπως και τον αφρό μινοξιδιλης? Ο αφρός τοποθετείται καθημερινά?
Ναι θα ψεκαζεις τις περιοχες με αραιωση του κεφαλιου σου σε καθημερινη βαση πρωι και βραδυ...ψαξε στο φορουμ για το πως θα αγορασεις φτηνη μινοξιδιλη...σαμπουαν με κετοκονοζαλη ειναι το νιζοραλ αλλα υπαρχουν κι αλλα..ζητα στο φαρμακειο τετοιου ειδους σαμπουαν και σιγουρα θα εχουν! Καταλαβαινω οτι ειναι δυσκολοι οι καιροι και εχεις γενικα τις οικονομικες σου δυσκολιες..οποτε συντηρησε οσο μπορεις το θεμα για να μην επεκταθει κι αλλο το προβλημα και παραλληλα ψαξου για μια καλη μεταμοσχευση γιατι αν δεν κανεις ερευνα και δεν ενημερωθεις μπορει να μην εισαι ετοιμος οταν θα ερθει η ωρα να μπεις στο ...επεμβατικο κρεββατι!
 
Μπλουζα