K-MAX ANTI-SIDES

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: K-MAX ANTI-SIDES

δεν ξέρω ρε άρχοντα κατά πόσο βοηθάει-τα συστατικά είναι γνωστά,αλλά οι αναλογίες άγνωστες
άποψή μου-μια δοκιμή θα πείσει...
 

sovagg

New Member
Απ: K-MAX ANTI-SIDES

Δηλ. Σπυρο πιστευεις οτι τα συστατικα που περιεχει στις σωστες αναλογιες θα αποτρεψουν τη φινα να μας δημιουργησει sides??
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: K-MAX ANTI-SIDES

αυτό που σίγουρα αποτρέπει τα sides της φινα είναι η μικρή δόση=>1/8-1/6
τα υπόλοιπα θεωρώ ότι είναι δευτερεύοντα και έχουν σχέση με την αντίδραση κάθε οργανισμού στην ποσότητα φινα-δεν τα αποκλείω,απλά δεν δέχομαι ότι είναι εγγύηση να μην έχουμε sides :grandpa:
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: K-MAX ANTI-SIDES

Το σαιτ αυτο ειναι απαραδεκτο δεν εχουνε τιποτα απο αυτα που παρουσιαζουν
Ενω δέχονται κανονικα τις ον λαιν παραγγελίες δεν σου έρχεται τιποτα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ :mad: :mad:
 

sovagg

New Member
Απ: K-MAX ANTI-SIDES

ANAR είπε:
Το σαιτ αυτο ειναι απαραδεκτο δεν εχουνε τιποτα απο αυτα που παρουσιαζουν
Ενω δέχονται κανονικα τις ον λαιν παραγγελίες δεν σου έρχεται τιποτα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ :mad: :mad:

Ναι αλλα αυτο δε σημαινει οτι το συγκεκριμενο προιον δε δουλευει.Και επειδη παω για φινα ολοταχως,σκεφτομαι να παρω και αυτο και να το δοκιμασω.Σε καθε περιπτωση θα ενημερωσω σε αυτο εδω το θεμα..
 

aggelos

Member
Απ: K-MAX ANTI-SIDES

Ειδα και εγω τις βιταμινες αυτες τυχαια χωρις να εχω δει οτι εχει γινει θεμα. Ενδιαφερον μου φαινεται αλλα το site πρεπει να ναι τραγικο. Αφου εκει που λεει για τις βιταμινες πως επιδρουν στην DHT εχει βαλει την εικονα της αντιστοιχης επιδρασης του revivogen... :down Σαν βιταμινες δεν ξερω ηθελα και εγω το ρωτησω, ημουν ετοιμος να κανω topic αλλα ειδα οτι υπαρχει.
 

show_palmettos

New Member
Απ: K-MAX ANTI-SIDES

Για να αντισταθμισεις της παρενεργειες της ντουτα μπορει να παρεις ταυτοχρονα duta 1mg/48h συν L-arginine 500mg/24h συν k-max antisides 1caps/24h ... αν καποιος δε θελει καν να παρει ντουτα τοτε μπορει να καταφυγει στο πιο φυσικο συμπληρωμα που χτυπα την διυδροτεστοστερονη το οποιο ειναι το k-max anti-dht
 

Hopefull

New Member
Απ: K-MAX ANTI-SIDES

Η αργινινη ειναι για το side της στητικης δυλειτουργιας οχι για μειωμενη libido που ειναι και το κυριο side της φινα...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: K-MAX ANTI-SIDES

hopefull είπε:
Η αργινινη ειναι για το side της στητικης δυλειτουργιας οχι για μειωμενη libido που ειναι και το κυριο side της φινα...

ναι δεν εχεις αδικο σε αυτο πανω

αλλα για σκεψου να παρεις κανα ανδρογονο χαπι και να λυσεις το προβλημα γιατι λυνετε ευκολα
αλλα μετα τζαμπα παιρνεις φιναστεριδη
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: K-MAX ANTI-SIDES

Παναγιωτης είπε:
αλλα για σκεψου να παρεις κανα ανδρογονο χαπι και να λυσεις το προβλημα γιατι λυνετε ευκολα

sovagg είπε:
Σε ποιο προβλημα αναφερεσαι Παναγιωτη??

στην στυτικη δυσλειτουργια μετα απο ληψη φιναστεριδης και παρομοιων
με χαπακια σαν το proviron η αλλων ανδρογονων χαπιων
σχεδον λεινεις το προβλημα των sides απο την φιναστεριδη

αλλα στην ουσια παιρνει κατι για να μειωσεις την dht (φιναστεριδη) για την τριχοπτωση και μετα παιρνεις κατι αλλο που σου ανεβαζει τα ανδρογονα σου διωχνει εν ολιγης τα sides αλλα σου επαναφερει την τριχοπτωση
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα