jhack11, FUE, 4214g, 7-8/1/2022

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kharmacoma

Well-Known Member
Καλή επιτυχία! Στη παρακάτω φωτογραφία φαίνεται μία τάση να κατέβει αρκετά ακόμα το crown. Ακολουθείτε κάποια αγωγή?

1641902688043.png
 

manly_Man

Well-Known Member
Καλή επιτυχία φίλε. Ωραία και αναλυτική η παρουσίαση σου. Από οτι βλέπω το crown δεν το πειράξατε σε αυτή την επέμβαση και ορθώς κάνατε. Συζητήσατε με τον γιατρό να το κάνετε όταν ολοκληρωθεί το αποτέλεσμα της 1ης ή σου είπε να περιμένεις μεταγενέστερα να το κάνεις;
 

kharmacoma

Well-Known Member

jhack11

Verified MM member

jhack11

Verified MM member
Καλή επιτυχία! Στη παρακάτω φωτογραφία φαίνεται μία τάση να κατέβει αρκετά ακόμα το crown. Ακολουθείτε κάποια αγωγή?

Προβολή συνημμένου 44301
Το συζήτησα με το γιατρό και μου έδωσαν μία αγωγή που είναι ένα μίγμα φιναστερίδης και μινοξιδιλης, απλά δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν είναι καλή ιδέα. Έχω διαβάσει σε άλλα posts για τις πιθανές επιδράσεις στη σεξουαλικη υγεία. Έχουν άποψη τα μέλη επ' αυτού; Thoughts?
 

jhack11

Verified MM member
Καλή επιτυχία φίλε. Ωραία και αναλυτική η παρουσίαση σου. Από οτι βλέπω το crown δεν το πειράξατε σε αυτή την επέμβαση και ορθώς κάνατε. Συζητήσατε με τον γιατρό να το κάνετε όταν ολοκληρωθεί το αποτέλεσμα της 1ης ή σου είπε να περιμένεις μεταγενέστερα να το κάνεις;
Μου πρότεινε να περιμένουμε 1-1.5 χρόνο. Επομένως, βλέποντας και κάνοντας. Είμαι 39 χρονών. Το αναφέρω γιατί ίσως βοηθήσει τη συζήτηση.
 

jhack11

Verified MM member
Jhack11
Γνωρίζεις την εμβαδομετρούμενη περιοχή πόση είναι?
@vlafo έχω ένα αριθμό από το consultation που είχα κάνει πριν μισό χρόνο αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι είναι ακριβής. Σκοπεύω τις επόμενες δύο ημέρες να το μετρήσω με μιλιμετρέ χαρτί (όταν "ριζώσουν" καλύτερα τα μοσχεύμετα) και θα το μοιραστώ εδώ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Για να μην πήρε από κεί μάλλον τον ανησύχησε.
Αμα έπαιρνε απο εκεί, θα έμενε ο άνθρωπος με τρύπα bullseye , ανευ λόγου και αιτίας
Ναι μου το ανάφερε και δεν πήρε όπως βλέπεις από τις φωτό καθόλου από εκεί.

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Γι' αυτό το έθιξα, έχει πάρει στα σύνορα αυτού, κάτω και πλάγια, και δεδομένου ότι τα σημεία αυτά εξελίσσονται, μήπως, μελλοντικά, δημιουργούσε προβλήματα στο φίλο. Αλλά κάτι παραπάνω θα ξέρει ο γιατρός.
 

jersey

Well-Known Member
Καλή φύτρωση φίλε. Φαίνεται να έγινε ωραία δουλειά. Σου ανέφερε ο γιατρός πόσα grafts έχεις ακόμα διαθέσιμα στη δότρια;
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Καλή επιτυχία φίλε Jhack!!!
Για τους γνώστες, πιστεύετε ότι η εξαγωγή έχει ανέβει εκτός ασφαλούς περιοχής, σε αυτό το σημείο τουλάχιστον ;
20220111_163130.png
 

Flag17

Well-Known Member
Καλή επιτυχία φίλε Jhack!!!
Για τους γνώστες, πιστεύετε ότι η εξαγωγή έχει ανέβει εκτός ασφαλούς περιοχής, σε αυτό το σημείο τουλάχιστον ;Προβολή συνημμένου 44328
Χωρίς αγωγή ποιος μπορεί να εγγυηθεί ότι δεν θα αδειάσει όλο δεξιά και αριστερά μέχρι την τρύπα. Πόσα χρόνια είσαι σε αυτό ακριβώς την κατάσταση φίλε @jhack11
 

alex7

Well-Known Member
Καλή επιτυχία φίλε Jhack!!!
Για τους γνώστες, πιστεύετε ότι η εξαγωγή έχει ανέβει εκτός ασφαλούς περιοχής, σε αυτό το σημείο τουλάχιστον ;Προβολή συνημμένου 44328
Ο Τιρκαλας μου είχε πει και εμένα για την συγκεκριμένη περιοχή στο δικό μου κεφάλι ότι είναι ασφαλή και ότι αποκλείεται να φύγει το μαλλί από αυτήν .Αυτήν την εκτίμηση κάνει από την εμπειρία του
 

oreo

Well-Known Member
Καλή επιτυχία φίλε Jhack!!!
Για τους γνώστες, πιστεύετε ότι η εξαγωγή έχει ανέβει εκτός ασφαλούς περιοχής, σε αυτό το σημείο τουλάχιστον ;Προβολή συνημμένου 44328
Δεν είμαι γνώστης, αλλά νομίζω οτι ταιριάζει εδώ ο Παλιόκαιρος απο Τερζή - Δεν έχω περιθώρια στενέψανε τα όρια.
 

Flag17

Well-Known Member
Ο Τιρκαλας μου είχε πει και εμένα για την συγκεκριμένη περιοχή στο δικό μου κεφάλι ότι είναι ασφαλή και ότι αποκλείεται να φύγει το μαλλί από αυτήν .Αυτήν την εκτίμηση κάνει από την εμπειρία του
Απλά Alex δεν είναι σε όλους το ίδιο, εσένα ρώτησε ιστορικό πόσο καιρό είσαι σταθερός κλπ η στο είπε εμπειρικά;
 
  • Like
Reactions: spi
Μπλουζα