IQ clinic

Άκης7

New Member
Καλημέρα !!!
Θα ήθελα εφόσον γνωρίζεται να μου παραθέσετε την άποψη σας για μεταμόσχευση μαλλιών στην IQ CLINIC .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Δεν γνωριζουμε φιλε. Μεινε στις κλινικες που ξερουμε τι αποτελεσματα δινουν μην βρεθεις προ εκπληξεων. οποιος αξιζει ακουγεται. ;)
 

Άκης7

New Member
οι συζητήσεις που γίνονται στο συγκεκριμένο forum πραγματικά μπορούν να βοηθήσουν τους ενδιαφερόμενους για μμ.
συμφωνα με την εκτιμηση ενός φίλου δερματολόγου για την περίπτωση μου(45 ετών) θα ήταν ικανοποιητικη η μεταμόσχευση περίπου 1500 grafts(ίσως και λιγα περισσότερα θα έλεγα εγώ).
αυτο που πραγματικά με ενδιαφέρει είναι να έχω μια μμ με φυσικότατο αποτέλεσμα....
αρχικα ήμουν έτοιμος να απευθυνθώ στην κλινική του Βεκρή(Πάτρα) διαβάζοντας όμως και βλέποντας φωτό από μεταμοσχεύσεις στη συγκεκριμένη κλινική δεν μου άρεσαν οι hair line(για το αφύσικο αποτέλεσμα τους).
που θεωρείτε ότι θα μπορούσα να έχω το πιο φυσικό αποτέλεσμα(εντός Ελλάδος)?
Φιλικά,
Ακης7
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εντός Ελλάδος θα μπορούσες να πάρεις ένα πιο φυσικό αποτέλεσμα από τις παραπάνω κλινικές άλλα μια πιο μέτρια πυκνότητα επίσης.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Συμφωνώ με τον Μάκη. Η DHI δίνει τόσο αραιά αποτελέσματα που καταντανε να φαίνονται φυσικά.
Επίσης τους νοιάζει να πας και να ξαναπάς για διόρθωση και όχι να σου δώσουν ένα αποτέλεσμα που θα βγει και θα τους διαφημίσει φέρνοντας νέους πελάτες. Τσιγκουνευονται το πόσα μοσχευματα θα σου βάλουν.
 

tasos33

Well-Known Member
Η Ιq είναι του γνωστού δερματολόγου Αθηνών που έχουμε συζητήσει εδώ κάποιες φορές, αυτός που κάνει ενέσεις φινας στο κεφάλι, που πρόσφατα είχε ζητήσει 300 για να του κάνει το γονιδιακό τεστ της fagron.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα