inneov d-tox εναντια των ατελιων

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

natali

New Member
Γεια σας...ηθελα να με ενημμερωσει καποιος σχετικα με τα συμπληρωματα διατροφης inneov d-tox που ειναι καινουρια στην αγορα εναντια των ατελιων.εχω προβλημα με θαμπο δερμα και σπυρακια (οχι ομως βαρια ακμη)και κοκκινιλες και θελω να μαθω αν πραγματικα ειναι αποτελεσματικα.αν εχει χρησιμοποιησει καποιος ας μου απαντησει...ευχαριστω πολυ! :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xDante

Member
Απ: inneov d-tox εναντια των ατελιων

αυτό είναι για τις ατέλειες η ακμή δεν είναι ατέλεια (άσχετα αν είναι βαριά η ελαφριά )
η κοκκινίλες πάλι δεν είναι ατέλειες είναι εξανθήματα που πρέπει να αναζητήσεις την αιτία τους

η γενικότητα ''ατέλεια'' έχει κατακτήσει τον χώρο του μαρκετινγκ σε διαφημήσεις προϊόντων που απλά σκεπάζουν το πρόβλημα και δεν το αναδεικνύουν

καταρχήν το θαμπό δέρμα είναι ένας ακόμα όρος του μάρκετινγ τι σημαίνει θαμπό δέρμα ?

δώσε μας περισσότερα στοιχεία είνα λιπαρό ? έχεις μάυρα στίγματα ? πάσχεις απο αλεργίες ? έχεις μαύρα στίγματα ?

πέρα απο αυτό θα ήθελα να σε ενημερώσω οτι και εγώ έπασχα απο βαρίας μορφής ακμή αλλά τίποτε φαρμακευτικό δεν μου έδωσε αποτελέσματα.....
και στην πλάτη και στο πρόσωπο

μέχρι που έκανα πλύσεις καθημερινά με οξυζενέ 3 % έφυγε η λιπαρότητα και σπυράκια βλέπω σχεδόν καθόλου επίσης για το θαμπό δέρμα θα ήθελα να σου προτείνω αυτό

SILICOL SKIN της SAGUNA

(ρώτησε τον φαρμακοτρίφτη σου)

έιναι σαν μάσκα σου τσιτώνει το δέρμα καθώς ξεραίνεται και αφαιρεί όλες τις ξένες ουσίες μαυρα στίγματα ανοιχτοί πόροι

επειδή αφήνει το δέρμα ολίγον ξηρό μέχρι να αποκατασταθεί η ισοροπία του παρατήρησέ το δέρμα σου την επόμενη μέρα και θα με θυμηθείς

εγώ το είχα πάρει για την ακμή και μου έκανε δέρμα κομπλέ ..

αν έχεις όρεξη δοκίμασε αυτά και πες μας την εμπειρία σου σε 2 εβδομάδες :p
 

natali

New Member
Απ: inneov d-tox εναντια των ατελιων

seyxaristo gia ti voitheia ;) to derma mou einai mikto pros liparo,me mayra stigmata kai kai apo ta 14 mou emfanizo spirakia..kai tora eimai 27!!!!kourastika pleon apo opiadipote topiki therapeia ...ekana kai 4 ximika peeling(2 dynata kai 2 elafrias morfis)poio mikri kai eida poly kala apotelesmata...alla pali meta apo kapoio kairo ta idia kai ta idia!!!!!den leei na mou figoun osa xrona kai na perasoun.. :( den xero ti allo na kano..rotisa kai to giatro gia ta xapia pou dinoune se tetoies periptoseis kai den mou ta sistise........help!!!!!!!!PEITE MOU TIS EMEIRIES SAS kai an vrehikate stin periptosi mou an apagikate kai me poio tropo....thanks!!!!!!
 

natali

New Member
Απ: inneov d-tox εναντια των ατελιων

Y.G X-DANTE to oxyzene pou mou protines ti akrivos kanei?proti fora akouo gia kati tetoio kai tha ithela na me enimeroseis seyxaristo ;)
 

xDante

Member
Απ: inneov d-tox εναντια των ατελιων

ε ποιος να στο προτείνει ο γιατρός που τα παίρνει απο τις φαρμακοβιομηχανίες για να μας στουμπώσει στα φάρμακα ?

το οξυζενέ εκτός του ότι παράγει οξυγόνο που χρειάζονται τα κύτταρα ως οξυζενέ απο κάποιες έρευνες που έχουμε βρει βοηθάει στην δημοιουργία νέων κυττάρων και κατα συνέπεια στην ανάπλαση του δέρματος...

εγώ το εφάρμοσα χωρίς να το έχω πολυψάξει αλλά έμεινα πολύ ευχαριστημένος...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα