HISTOGEN

Georgex6

Well-Known Member
Απ: HISTOGEN

Ωραιες οι φωτο ε?(οι φωτο ειναι απο δοκιμη σε γυναικες δεν ειναι απο τα επισημα trials) και μολις 3 μηνες δηλ στους 12 θα ειναι πολυ καλυτερα τα πραγματα. :bravo:
Τελος του χρονου τελειωνει η φαση 1/2 και θα χρειαστει καποιος καιρος για να αναλυσουν τα δεδομενα δηλ μεσα 2013 θα ξερουμε τα αποτελεσματα της δοκιμης αυτης
πολυ θετικο ειναι οτι μεχρι στιγμης η διαδικασια ειναι ασφαλης γιατι υπηρχε φοβος για δημιουργια ογκων απο τα growth factors οποτε υπομονη
MANKAR είπε:
ξερουμαι τι ειδους προ'ι'ον ειναι??αν εχει μονιμα αποτελεσματα???σε 2 χρονια στην Ασια??παλυ θα περιμενουμαι???
Αν διαβασεις το thread απο την αρχη θα καταλαβεις τα εξηγει ολα αναλυτικα,
πλακα πλακα γιαυτο το θεμα γραφω 4 χρονια αντε να δουμε αν θα εχει ποτε ευτυχη καταληξη :worshipper ;D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mimis giova

Active Member
Απ: HISTOGEN

τοσα χρονια τα ιδια κ τα ιδια...σε 2 χρονια σε 5 χρονια..κουραστικαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε....επιτελουσ βρειτε την λυση..
 

xaris12

Member
Απ: HISTOGEN

Μπράβο ρε μάγκα Κώστα,μου έφτιαξες την μέρα,ρε φίλε.τα αποτελέσματα οπως και οι φωτογραφίες είναι πολυυυυ ενθαρρυντικά.που το ανακαλυψες;;έψαχνα και εγω και τις τελευταίες μέρες μήπως βρω κάτι,γιατι είχαν πως μετα τους πρώτους μήνες θα δώσουν ένα αρχικό report και πίστευα οτι θα το έκαναν μέσα στον Μάη.τώρα περιμένουμε τον Δεκέμβριο -Ιανουάριο όπου θα ολοκληρωθεί η δοκιμή και λογικα θα έχει καλύτερα αποτελέσματα!!
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: HISTOGEN

mimis giova είπε:
τοσα χρονια τα ιδια κ τα ιδια...σε 2 χρονια σε 5 χρονια..κουραστικαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε....επιτελουσ βρειτε την λυση..
Λοιπον ξεκινα με αυτα KGF http://www.skinactives.com/Hair-Care-Serum-with-Keratinocyte-Growth-Factor-KGF.html
VEGF http://www.nanogen.co.uk/serum-vegf-hair-growth-factor.html
follistatin http://www.bio-world.com/productinfo/2_36_258/8013/Human-Follistatin-Recombinant.html και δε χρειαζεται να περιμενεις ;D :D :D
Τωρα παντως σοβαρα τοση υπομονη εχουμε κανει φιλε μου τωρα που παρουσιαζουν και καποιες καλες φωτο δε πρεπει να απογοητευομαστε
 

kos1987

New Member
Απ: HISTOGEN

xaris12 είπε:
Μπράβο ρε μάγκα Κώστα,μου έφτιαξες την μέρα,ρε φίλε.τα αποτελέσματα οπως και οι φωτογραφίες είναι πολυυυυ ενθαρρυντικά.που το ανακαλυψες;;

Τι διαολο Substance Hunter and Explorer ειμαι? :tease:

MANKAR είπε:
ξερουμαι τι ειδους προ'ι'ον ειναι??αν εχει μονιμα αποτελεσματα???σε 2 χρονια στην Ασια??παλυ θα περιμενουμαι???

Στη χειροτερη περιπτωση θα χρειαζεται 1 συνεδρια το χρονο για να εχεις μαλλι 16χρονου.Σε χαλαει?Εμενα παντως οχι.


Αντε ενα μεγαλο :bravo: για τη Histogen μπας και κλεισουν γρηγορα τα καραφλο-φορουμ :spank
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Απ: HISTOGEN

Παραμενω επιφυλακτικος ως προς το χρονο και το αποτελεσμα αλλα κυριως προς το κοστος
 

MANKAR

Active Member
Απ: HISTOGEN

kos1987 είπε:
Τι διαολο Substance Hunter and Explorer ειμαι? :tease:

Στη χειροτερη περιπτωση θα χρειαζεται 1 συνεδρια το χρονο για να εχεις μαλλι 16χρονου.Σε χαλαει?Εμενα παντως οχι.


Αντε ενα μεγαλο :bravo: για τη Histogen μπας και κλεισουν γρηγορα τα καραφλο-φορουμ :spank

ουτε εμενα με χαλαει αλλα απεχει ακομα απο την πραγματικοτητα νομιζω!!!!ελπιδοφορα ηταν και τα αποτελεσματα και αλλων εταιρειων που δεν υπαρχουν πλεον η' εχουν σταματησει την ερευνα!!!αντε να δουμαι μακαρι !!!!
 

xDante

Member
Απ: HISTOGEN

Δεν έχουν και σελίδα στο Fb ρε πστ μου να τους πλακώσουμε στις ερωτήσεις....

ακόμη δεν έχω καταλάβει αν είναι ενέσιμη η θεραπεία η τοπική ... :chinscratch
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kos1987

New Member
Απ: HISTOGEN

giannis13 είπε:
εγω δεν εχω καταλαβει αν ειναι αποτελεσματικη ή οχι.... :p

Μπααα μολις 50% παχυνση της τριχας και +60% περισσοτερες τριχες στο τριμηνο τπτα δεν ειναι αυτα :tease:

xDante είπε:
ακόμη δεν έχω καταλάβει αν είναι ενέσιμη η θεραπεία η τοπική ... :chinscratch

Ενεσεις κανουν στο δερμα αρα ειναι τοπικο και δεν προκαλει αλλαγες στις αιματολογικες εξετασεις που εκαναν κατα τη διαρκεια της ερευνας.
 

MANKAR

Active Member
Απ: HISTOGEN

kos1987 είπε:
Μπααα μολις 50% παχυνση της τριχας και +60% περισσοτερες τριχες στο τριμηνο τπτα δεν ειναι αυτα :tease:

50% παχυνση της τριχας και 60% αυξηση τριχων στο τριμηνο ειναι φοβερα καλο αποτελεσμα κατα την γνωμη μου , εκτος και αν το λες ειρωνηκα !!!!! :chinscratch :chinscratch
 

kos1987

New Member
Απ: HISTOGEN

MANKAR είπε:
50% παχυνση της τριχας και 60% αυξηση τριχων στο τριμηνο ειναι φοβερα καλο αποτελεσμα κατα την γνωμη μου , εκτος και αν το λες ειρωνηκα !!!!! :chinscratch :chinscratch

πλακα κανω man...
 

vag25

Well-Known Member
Απ: HISTOGEN

Δλδ αναμενεται κι αλλη αυξηση?
60% παντως αν το αντιλαμβανομαι σωστα ειναι απο NW3v σε Ν1 :p
 

Kaloko

New Member
Απ: HISTOGEN

Ας μας πει κάποιος που ξέρει, σε σχέση με τις άλλες γνωστές θεραπείες που υπάρχουν(μινοξιδίλη, φιναστερίδη κτλ) ...αυτή προσφέρει καλύτερα αποτελέσματα?? τα ίδια?? ή χειρότερα???
 

mimis giova

Active Member
Απ: HISTOGEN

ναι ρε παιδια αν ξερει καπιοσ συγκεκριμενα..ας μας πει...ακριβως την θεραπεια!!!!!!!50%κ αντιστοιχα 60% ειναι μια χαρα!!!!!!!!!!!
 

xaris12

Member
Απ: HISTOGEN

kos1987 είπε:
Στη χειροτερη περιπτωση θα χρειαζεται 1 συνεδρια το χρονο για να εχεις μαλλι 16χρονου.Σε χαλαει?Εμενα παντως οχι.
Και ποιος μας εγγυάται,οτι η δεύτερη συνέδρια θα είναι το ίδιο με την πρώτη;;;;; :chinscratch
Αυτο που θέλω να πω Κώστα,που είναι και η φοβία μου για την συγκεκριμένη εταιρία,είναι μήπως τα αποτελέσματα έχουν μια παρόμοια συμπεριφορά με αυτα της μινοξιδιλης,δηλαδή δίνουν στην αρχη πολυ πιο έντονα αποτελέσματα απο οτι στην συνέχεια....γιατι ως γνωστόν οι περισσότεροι στην αρχη,με την μινοξιδιλης βλέπουν πολυ καλα αποτελεσμα που με τον καιρο,παρόλο που συνεχίζεται η χρήση της αυτα χάνονται...
 

MANKAR

Active Member
Απ: HISTOGEN

xaris12 είπε:
Και ποιος μας εγγυάται,οτι η δεύτερη συνέδρια θα είναι το ίδιο με την πρώτη;;;;; :chinscratch
Αυτο που θέλω να πω Κώστα,που είναι και η φοβία μου για την συγκεκριμένη εταιρία,είναι μήπως τα αποτελέσματα έχουν μια παρόμοια συμπεριφορά με αυτα της μινοξιδιλης,δηλαδή δίνουν στην αρχη πολυ πιο έντονα αποτελέσματα απο οτι στην συνέχεια....γιατι ως γνωστόν οι περισσότεροι στην αρχη,με την μινοξιδιλης βλέπουν πολυ καλα αποτελεσμα που με τον καιρο,παρόλο που συνεχίζεται η χρήση της αυτα χάνονται...

κοιτα αν τα αποτελεσματα κρατανε μια 6ετια δλδ οσο ο κυκλος ζωης μια τριχας εμενα δεν με χαλαει καθολου και ας χανονται μετα τα περισσοτερα αποτελεσματα!!!θα εισαι εξασφαλισμενος για μεγαλο χρονικο διαστημα εξαλου πανω στον οργανισμο σου ολα φθηρονται τιποτα δεν το κρατας οπως το ειχες!!!
 
Μπλουζα