Hdc vs γεωργιου

ttilits

Member
Φιλε
Ttillits πάντως πιστεύω δεν είσαι έτοιμος ακόμη για μεταμόσχευση καλά κανείς και την ψάχνεις άλλα το 6μηνο που σε είπε ο γεωργιου να ξέρεις δεν είναι λόγο πολύς δουλειάς που του έπεσε.
Πιστεύω ακόμη και λορετζο να πας ευχαριστημενος δεν θα είσαι.
Φιλε ειμαι ετοιμος και θελω να την κανω απλως εξεταζω τις επιλογες μου να κανω την πιο safe και value for money δουλεια κυπρο.ξερω δεν θα γεμισω στο crown και υπολογιζω σε 1-2 χρονια να κανω δευτερη και στο crown.εχω μια απορια εσας που εισαστε απο ελλαδα στα 2.5 ευρω που σας χρεωνει περιλαμβανει και αεροπορικα και διαμονη η ειναι δικα σας αυτα?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Τί τις ήθελες τις δηλώσεις ρε Γιάννη?


Θα το κλειδώσει το νήμα ο @CVIAL έτσι όπως το πάτε , έρχονται και γιορτές...

Χαχαχα. Οντως. Το απολαμβανεις γιαννη αλλα μολις το ακυρωσες. Τον στολισες τον hijikos.

Παρολα αυτα δεν ειπε κατι λαθος. Τα γεγονοτα περιεγραψε που εγιναν με τον salonikio.
 

John1924

Active Member
Ο φίλος ttillits ζήτησε απλως πληροφορίες και γνώμες για τις συγκεκριμένες κλινικες. Επισης ειναι ενηλικος και έχει συγκεκριμένες απαιτησεις για τη μμ του (να την κάνει στην Κύπρο π.χ.) Σωστό ή λάθος αυτό θέλει. Αυτος θα κάνει την επέμβαση και αυτός θα υποστεί τα θετικά ή τα αρνητικά αποτελέσματα. Πιστευετε ότι έχει νοημα να προσπαθουμε να του αλλάξουμε απόφαση? Τον βοηθάει καθόλου η συζήτηση που γίνεται εδώ?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τί τις ήθελες τις δηλώσεις ρε Γιάννη?


Θα το κλειδώσει το νήμα ο @CVIAL έτσι όπως το πάτε , έρχονται και γιορτές...

Ρε συ στριπαρ έχει σκοπιμότητα το άτομο που πετάγεται και αναφέρει σε κάθε του ποστ σε κάθε νήμα του φόρουμ το θέμα του σαλονικιού.
Σε κάθε νέο παιδί που μπαίνει το αποτρέπει και πετάει ένα σαλονικιος και άντε γεια.
Βλέπεις να έχω κάνα άλλο πρόβλημα τα υπόλοιπα παιδιά που το αναφέρουν.
Και πεταγετε και μου λέει αν δεν πάει καλά η επόμενη μεταμόσχευση μου και πάθω τα ίδια με το σαλονικιο τι θα λέω?
Τι θα λέω δηλαδή? Η να μην παω να κανω μεταμοσχευση ποτε επηδει αυτος τα βλεπει ολα αρνητικα στην ζωη του.

Οχι κατι τυποι σαν το hijikos είτε έχουν μικρο είτε μεσαιο ειτε μεγαλο προβλημα αραιωσης δεν πρεπει να τους αναλαμβανει ο γιατρος ακομη και το καλυτερο αποτελεσμα να παρουν. ΝΟΜΟΣ.
Και πιστευω ουτε τον ttlits πρεπει να αναλαβουν,τυχαιο ο γεωργιου να τον ακυρωσε?
 

ttilits

Member
Ρε συ στριπαρ έχει σκοπιμότητα το άτομο που πετάγεται και αναφέρει σε κάθε του ποστ σε κάθε νήμα του φόρουμ το θέμα του σαλονικιού.
Σε κάθε νέο παιδί που μπαίνει το αποτρέπει και πετάει ένα σαλονικιος και άντε γεια.
Βλέπεις να έχω κάνα άλλο πρόβλημα τα υπόλοιπα παιδιά που το αναφέρουν.
Και πεταγετε και μου λέει αν δεν πάει καλά η επόμενη μεταμόσχευση μου και πάθω τα ίδια με το σαλονικιο τι θα λέω?
Τι θα λέω δηλαδή? Η να μην παω να κανω μεταμοσχευση ποτε επηδει αυτος τα βλεπει ολα αρνητικα στην ζωη του.

Οχι κατι τυποι σαν το hijikos είτε έχουν μικρο είτε μεσαιο ειτε μεγαλο προβλημα αραιωσης δεν πρεπει να τους αναλαμβανει ο γιατρος ακομη και το καλυτερο αποτελεσμα να παρουν. ΝΟΜΟΣ.
Και πιστευω ουτε τον ttlits πρεπει να αναλαβουν.
Γιατι φιλε δεν πρεπει να με αναλαβουν?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Γιατι φιλε δεν πρεπει να με αναλαβουν?

Φίλε δεν θα είσαι ευχαριστημενος με το αποτέλεσμα που θα πάρεις πιστεύω ακόμη και στο λορετζο να πας,φαίνεται από το τρόπο συμπεριφοράς σου σε κάποια πράματα που μπορώ να κρίνω βάση κάποιας χρονιάς εμπειρίας μου στο φόρουμ.
Ο γεωργιου γιατί σε είπε σε έξι μήνες? Μονο σε αυτό δεν είσαι καχυποτος?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Χαχαχα. Οντως. Το απολαμβανεις γιαννη αλλα μολις το ακυρωσες. Τον στολισες τον hijikos.

Τι να κάνω ρε συ το παλικάρι τα βλέπει όλα αρνητικά και όλα του φταίνε. Το έχει δηλώσει εξαλλου,
 

ttilits

Member
Φίλε δεν θα είσαι ευχαριστημενος με το αποτέλεσμα που θα πάρεις πιστεύω ακόμη και στο λορετζο να πας,φαίνεται από το τρόπο συμπεριφοράς σου σε κάποια πράματα που μπορώ να κρίνω βάση κάποιας χρονιάς εμπειρίας μου στο φόρουμ.
Ο γεωργιου γιατί σε είπε σε έξι μήνες? Μονο σε αυτό δεν είσαι καχυποτος?
Μου ειπε οτι μπορει καποιος να ακυρωσει και μπορει να με βαλει απριλιο . Δεν νομιζω να ειναι ο λογος που αναφερεις.επειδη του ειπα προτιμω να την κανω μεσα στο χειμονα και και μου ειπε και καλοκαιρι να την κανεις απλως θα προσεχεις.γιατι το αποκλειειςτο ενδοχομενο να ειναι κλειστος μεχρι το καλοκαιρι? Η hdc προσλαβε και δευτερο γιατρο για μεταμοσχευσεις και μου ειπε για φερβαρη.ο γεωργιου ειναι μονος του με πολυ μικρο team
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ΟΡΙΣΤΕ και από μόνος του το λέει ότι όλα τον ενοχλουνε.
Έχει νευρά έχει τσαντίλες και ξεσπάει εδώ μέσα.


1.PNG
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ttilits

Member
Μου ειπε οτι μπορει καποιος να ακυρωσει και μπορει να με βαλει απριλιο . Δεν νομιζω να ειναι ο λογος που αναφερεις.επειδη του ειπα προτιμω να την κανω μεσα στο χειμονα και και μου ειπε και καλοκαιρι να την κανεις απλως θα προσεχεις.γιατι το αποκλειειςτο ενδοχομενο να ειναι κλειστος μεχρι το καλοκαιρι? Η hdc προσλαβε και δευτερο γιατρο για μεταμοσχευσεις και μου ειπε για φερβαρη.ο γεωργιου ειναι μονος του με πολυ μικρο team
Και αν ειχα καποιους ενδιασμους ειναι οτι μολις διμιουργησα το νημα και παρουσιασα το περιστατικο μου στις πρωτες σελιδες αρκετοι μου ελεγαν οτι δεν ειμαι καλη περιπτωση και θα αποτυχω και πρεπει να περιμενω ενω ο γιατρος ο γεωργιου μου ειπε τα αντιθετα οτι ειμαι ευκολη περιπτωση επειδη δεν εχω μπροστα μαλλια και δεν φοβαται καποια επιπλοκη και αν συνεχισει η τριχοπτωση θα συνεχιστει απο την μεση και θα κατεβει πισω στο crown και αργοτερα κανω δευτερη και αν μπορει και η δοτρια μου μπορει και τριτη
 

turnfiji123

Active Member
Το κεφάλι σου φαίνεται να έχει λεπτή αδύναμη τρίχα αλλά ειδικά πίσω η φίνα μπορεί να κάνει θαύματα. Μισώ το φάρμακο αλλά το παίρνω καθημερινά πλέον στην συνιστώμενη δόση και δεν μιλάω.

Πρέπει να πάρεις φίνα. Και δεν χρειάζεσαι μινοξ. Από εκεί και πέρα στους γιατρούς που ανέφερες η απάντηση είναι «κανένας». Πας σε καλό γιατρό τα σκας και ακολουθείς τις οδηγίες. Έχει μπόλικο υλικό εδώ μέσα για να αποφύγεις εκπλήξεις. Το φόρουμ είναι γεμάτο και με παρουσιάσεις και με ποστ όπως του cvial του Πάνου κλπ. Για ποιο λόγο θες κάτι μέτριο; Εγώ όταν πάω για μμ σε ένα χρόνο με το καλό θα χρησιμοποιήσω ότι έχω για να με δουν σοβαρά και να γίνει σωστή δουλειά. Θα αναφέρω ότι είμαι σε σχετικό με την ΑΑ φόρουμ, ότι δέχομαι να γινει παρουσίαση στην μμ μου όπως τα βίντεο που βλέπουμε κλπ. Δεν είναι θέμα χρημάτων, είναι θέμα ότι αν αποτύχεις τότε είσαι χειρότερα από πριν. Δεν ρισκάρεις, ακολουθείς θεραπεία κανείς υπομονή και πας στους καλύτερους. Και ευτυχώς που έχουμε παρουσιάσεις από ερντογαν και λορετζο και ανοίγουν τα μάτια μας.
 

ttilits

Member
Το κεφάλι σου φαίνεται να έχει λεπτή αδύναμη τρίχα αλλά ειδικά πίσω η φίνα μπορεί να κάνει θαύματα. Μισώ το φάρμακο αλλά το παίρνω καθημερινά πλέον στην συνιστώμενη δόση και δεν μιλάω.

Πρέπει να πάρεις φίνα. Και δεν χρειάζεσαι μινοξ. Από εκεί και πέρα στους γιατρούς που ανέφερες η απάντηση είναι «κανένας». Πας σε καλό γιατρό τα σκας και ακολουθείς τις οδηγίες. Έχει μπόλικο υλικό εδώ μέσα για να αποφύγεις εκπλήξεις. Το φόρουμ είναι γεμάτο και με παρουσιάσεις και με ποστ όπως του cvial του Πάνου κλπ. Για ποιο λόγο θες κάτι μέτριο; Εγώ όταν πάω για μμ σε ένα χρόνο με το καλό θα χρησιμοποιήσω ότι έχω για να με δουν σοβαρά και να γίνει σωστή δουλειά. Θα αναφέρω ότι είμαι σε σχετικό με την ΑΑ φόρουμ, ότι δέχομαι να γινει παρουσίαση στην μμ μου όπως τα βίντεο που βλέπουμε κλπ. Δεν είναι θέμα χρημάτων, είναι θέμα ότι αν αποτύχεις τότε είσαι χειρότερα από πριν. Δεν ρισκάρεις, ακολουθείς θεραπεία κανείς υπομονή και πας στους καλύτερους. Και ευτυχώς που έχουμε παρουσιάσεις από ερντογαν και λορετζο και ανοίγουν τα μάτια μας.
Φιλε ο γεωργιου τον ρωτησα για φινα και μου ειπε δεν ειναι αναγκαιο απλως μου λεει αν θελει συνεχιζεις την μινοξιδιλη μετα τους τρεις μηνες και κρατας και το υπολοιπο μαλλλι .αν οχι κανεις και μια δευτερη μμ απο την μεση εως το crown και αν εχει ακομη η δοτρια μου και μια πανω στο crown.φιλε αν ηταν να παω μια φορα και να ξεμπερδευω θα πηγαινα και τουρκια αλλα απο την στιγμη μου πρεπει να κανω 2 και μπορει και 3 μεταμοσχευσεις δεν εχω την θελση να παω 3 φορες τουρκια για τριχες, ναι θελω ενα καλο αποτελεσμα αλλα δεν ειναι και εγχειρηση καρδιας που θα κανουμε και θελουμε ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. Και απο την αλλη στην hdc ερχονται απο διαφορες χωρες του εξωτερικου και τους ειδα τους ξενους.και εσεις μου λετε οτι ο μαρας θεωρειται απο τους καλυτερους του κοσμου.ναι μεν δεν ειναι ο καλυτερος αλλα ειναι πολυ καλος αυτη η εντυπωση μου δωθηκε
 

naruto

Well-Known Member
Αφου δεν θελεις εξωτερικο τοτε το διλλημα ειναι Γεωργιου-Μαρας.
Οποιον κ απο τους 2 να επιλεξεις καλα θα τα πας.Στην δικη σου περιπτωση δεν παιζει να γινει λαθος γτ εισαι σχεδον αδειος.
Να προσεξεις μονο την εκτιμηση δοτριας που θα κανεις για να ξερεις ακριβως ποσα μοσχευματα σε παιρνει να βαλεις σε καθε περιοχη.Αυτο πρεπει να γινει πριν κανεις την μεταμοσχευση εννοειτε.Πρωτα μαθαινεις ακριβως τι δινει η δοτρια(αριθμο,λογο,παχος τριχας),μετα καταστρωνεις master plan και μετα μπαινεις για να το υλοποιησεις.
Αυτη ειναι η σειρα και οτιδηποτε αλλο μπορει να σε φερει προ τετελεσμενου γεγονοτος αν ω μη γενοιτο κατι πει στραβα.

Δεν ξερω τι προσδοκιες εχεις αλλα μην περιμενεις να εχεις μετα μαλλι κριστιανο ροναλντο.Εχεις πολυ μεγαλη επιφανεια να καλυψεις και η δοτρια-τριχα δεν φαινετε και ιδιαιτερα καλη.Οποτε χαμηλα τη μπαλα.

Απαντηση στο διλημα που θετεις θα παρεις βλεποντας τα αποτελεσματα των 2 στο φορουμ.Για μενα Μαρας
 

sven

Active Member
O John John1 θα σκάσει αν χάσει τον πελάτη η H*c. χα0χ0α0χα0χ0α0χ

@ttilits ρώτα σε ξένα φορουμς για τις δύο κλινικές να σου πούνε για κακά αποτελέσματα. Εκεί έιναι πιο πολλά τα περιστατικά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Χαχαχαχα!!!!ειναι ο ελληνικός όμορφος συζήτησης!!!!τι σκατα πολιτισμο διδάσκουμε στον υπολοιπο πλανήτη ;;;!!!!
 

athenian

Well-Known Member

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αυτό που κάνεις είναι ανήθικο.
Εκμεταλλεύεσαι την πάθηση κάποιου για να πετύχεις αυτό που θες.
Είναι λάθος.

Δες τοτε τι γραφω στο νημα του.Και εγω περασα τα ιδια αλλα δεν ξεσπουσα σε αλλους.
προσπαθουσα να το ξεπερασω μονος μου.
Οπότε μην κρίνεις εύκολα.
Το μόνο που κάνει είναι να κατηγορεί σε κάθε νήμα επηδει έτσι του φταίνε όλα.
 
Μπλουζα