HDC Hair Clinic Cyprus - John_John1 - 3338 Grafts Strip 16/7/2012.

n094

Active Member
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

Μια χαρά τα βλέπω τα πράγματα, πιστεύω ότι μέχρι το 12μηνο θα τα πας περίφημα. Επίσης νομίζω οτι έφτασε και η ώρα για ένα πιο ομοιόμορφο κούρεμα, τι λες;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

no94 Θελω λιγο κουρεματακι οντως...περιμενω να μεγαλωσουν τα εμφυτευμενα λιγο ακομη για να δω πως θα τα κανω,
εξαλλου δεν βγαινω πολυ σπιτι δουλεια ειμαι,περιμενω απλα...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

Γεια σας Παιδια,
Ειμαι στην 105 μερα (τρισημιση μηνες) και βλεπω το κεφαλι μου ηδη να μαυριζει...

Φιλοι μου και συναδερφοι στη δουλεια ηδη αρχιζουν να βλεπουν και αυτοι αισθητα την διαφορα,αν και ποτε δεν τους αρχιζω εγω κουβεντα για το μαλλι εαν βλεπουν διαφορα και εαν βγηκε το μαλλι μου,περιμενω παντα να μου αρχιζουν αυτοι την κουβεντα..
Ακομη και οι πιο απαισιοδοξοι συναδερφοι μου αρχισαν να αλλαζουν γνωμη σιγα σιγα πραμα που με κανει εμενα πιο αισιοδοξο.

Η αδερφη μου ειχε να με δει πανω απο ενα μηνα και χθες επαθε την πλακα της,βεβαια ολοι αυτοι δεν μπορουν να καταλαβουν και πολλα αν δεν ξερουν απο μια μεταμοσχευση και εγω ακομα κανω υπομονη και περιμενω το τελικο αποτελεσμα γιατι ειμαι ακομη στην αρχη.

Χθες βγηκα μια βολτα για ποτο,ειχα αρκετο καιρο να βγω εξω και καποιος φιλος νομιζε οτι φοραω ακομη toppik..

Ολα αυτα τα μυνηματα ηδη με κανουν να αρχιζω να βρισκω το χαμογελο μου και να περνω τα πανω μου επιτελους.
Βεβαια οπως ειπα ειναι νωρις ακομα για τα τελικα αποτελεσματα.
Περιμενω και πιστευω να πανε ολα καλα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

λοιπον ειμαι στην 112 μερα ακριβως και μολις εβγαλα αυτες τις φωτο...
Ειμαι μετα απο μπανιο αλλα το μαλλι δεν ειναι υγρο και ειναι χτενισμενο κατα πισω ορθιο..


Ηπρωτη φωτο ειναι με φλας και η πεμπτη χωρις φλας...Η 2,3,4 θα σας γελασω πια ειναι με φλας γιατι μπερδευτικα...
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

Πολύ καλό σε βρίσκω. Χρήματα που έπιασαν τόπο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Adriano

Well-Known Member
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

Φίλε νομίζω ότι ωφείλεις να είσαι πολύ χαρούμενος...Είναι και νωρίς...Συγχαρητήρια.Μια ερώτηση μόνο....Πόσο πιστεύεις ότι μπορείς να κόψεις τα πλαινά σου μαλλάκια (που λέει και ο φίλος tropheus)...???
 

n094

Active Member
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

Adriano είπε:
Φίλε νομίζω ότι ωφείλεις να είσαι πολύ χαρούμενος...Είναι και νωρίς...Συγχαρητήρια.Μια ερώτηση μόνο....Πόσο πιστεύεις ότι μπορείς να κόψεις τα πλαινά σου μαλλάκια (που λέει και ο φίλος tropheus)...???
Αντριάνο δεν το περίμενα να με μπερδέψεις με τον Τροφέα… (εκτός αν ανέφερε και αυτός για κούρεμα)… Εγώ το πα… ξέρεις, ο λάτρης του κοντού μαλλιού…χαχχαχαχα κατά τα άλλα σούπερ φαίνεται πως πάνε τα πράγματα εδώ, μία μμ ακόμα για κορυφή και θα είσαι μια χαρά φίλε John_John.
 

scarface

Member
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

γνωριζεται αν μπορεις να παιρνεις πρωτεινη-κρεατινη μετα την μμ?
 

koskar

Member
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

πολυ καλό το μεχρι τωρα αποτελεσμα που λογικα θα βελτιωθεί ακόμη περισσοτερο, εισαι σχεδόν αγνώριστος. Από φάρμακα τι ακριβως παιρνεις;
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

Koscar φιλε Γενικα δεν επερνα ποτε φαρμακα ουτε σπρει...Παλιοτερα κανα τρινηνο με αμπουλες μονο creschina.
Εδω και 2 μηνες αρχισα proscar 1/5 η 1/4 και rogain 5% και ενα σαμπουαν dercos απο το φαρμακειο..Αυτα..


scarface είπε:
γνωριζεται αν μπορεις να παιρνεις πρωτεινη-κρεατινη μετα την μμ?
Δεν γνωριζω αλλα γιατι οχι?Ρωτα την κλινικη καλυτερα...


n094 είπε:
Adriano είπε:
Φίλε νομίζω ότι ωφείλεις να είσαι πολύ χαρούμενος...Είναι και νωρίς...Συγχαρητήρια.Μια ερώτηση μόνο....Πόσο πιστεύεις ότι μπορείς να κόψεις τα πλαινά σου μαλλάκια (που λέει και ο φίλος tropheus)...???
Αντριάνο δεν το περίμενα να με μπερδέψεις με τον Τροφέα… (εκτός αν ανέφερε και αυτός για κούρεμα)… Εγώ το πα… ξέρεις, ο λάτρης του κοντού μαλλιού…χαχχαχαχα κατά τα άλλα σούπερ φαίνεται πως πάνε τα πράγματα εδώ, μία μμ ακόμα για κορυφή και θα είσαι μια χαρά φίλε John_John.
\
Σιγουρα ακομη μια μεταμοσχευση στο ροξακι και θα ειμαι σουπερ...αλλα και παλι η κριση μας κοβει τα φτερα...θα το κανω αλλα θα αργησει λιγο,πιστευω να βρω καμια πλουσια κοπελα να με χορηγησει...χαχαχαχ


Λοιπον σημερα κουρευτηκα και μολις τραβηξα φωτο.
Η κουρευτικη μηχανη ειναι στα 12mm χιλιοστα και το βελακι που εβαλα ειναι εκει περιπου η τομη,ουτε εγω καταλαβα που ειναι..
 

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

άψογος john! Δεν φαίνεται σχεδόν καθόλου! ΡΕ συ εμενα τωρα δεν φαίνεται η ουλή, αλλα σαν το απο πανω δέρμα να είναι μεγαλύτερο απο το απο κάτω και φαίνεται μια γραμμή. Αλλα η ουλή είναι πιο πάνω απο την γραμμή! Θα φύγει αυτο ε?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

χαχαχα Δεν πολυκαταλαβα αλλα εφοσον καναμε την τομη στην ιδια Κλινικη πιστευω οτι θα ειναι και το ιδιο αποτελεσμα....
 

tak7

New Member
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

μπραβο ρε φιλε john το αποτελεσμα δειχνει πολυ καλο..ευχομαι τα καλυτερα!!!
 
Μπλουζα