HDC Hair Clinic 24/08/2020 - Dr.Christina Vrionidou - 3204 Grafts FUE - 26 ετών,Nw 4.

alex7

Well-Known Member
Τα έχω συζητήσει αυτά Leas και έχω θέλω να το κάνουν και να είναι ακόμα πιο επαγγελματική και σχολαστική σε κάποιες μετρήσεις όπως λες.

Δεν ξέρω αν το διάβασες και εχθές στο νήμα Ελλάδα vs Εξωτερικό εκεί αναφέρομαι για το πάχος τρίχας...όλα καλά αυτά που λέμε με τις μετρήσεις και που ο Cvial ξεστράβωσε κόσμο και καλά έκανε και κάνει συμφωνώ μαζί του άλλα πες μου στην τελική ποιος κοιτάει το πάχος τρίχας όταν καλά καλά ριψοκινδυνευουν σε κάποιες τούρκικες κλινικές την δότρια και όταν βλέπω άτομα του φόρουμ να μιλάνε συνεχώς για το πάχος και μετρήσεις και στην τελική απόφαση τους να πηγαίνουν στην φθηνότερη λύση?

Δηλαδή αν δεν πούμε το πάχος τρίχας δεν θα προχωρήσετε σε μεταμόσχευση στην κλινική? Η αν το πούμε τι θα αλλάξει πάνω στο χειρουργείο? Η να την πούμε και στην τελική να πας σε φθηνότερη λύση?
Το να πάρουμε ένα παχυμετρο στα consultasion να το κάνουμε για τις εντυπώσεις?
Σκοπός είναι ότι στα τόσα χρονιά που είναι η κλινική ξέρετε τις ικανότητες τις...αν εξαρτάται από ένα πάχος τις τρίχας στο να προχωρήσετε σε μεταμόσχευση πηγαίνεις εκεί που την μετράνε και πληρώνεις 4+ το μόσχευμα άντε στην καλύτερη 2,50 με τον Εντογαν.
Πέρα από αυτά μην νομίζεις ότι είμαι κολλημένος και εγώ θέλω να γίνονται όλα αυτά που λες πιο πολύ εκνευρίζομαι γιατί πολλά μέλη που έχουν υψηλές απαιτήσεις δεν μπορούν να προχωρήσουν σε μια καλή επιλογή με χαμηλό κόστος όπως η Δρ. Βρυωνιδου και βλέπουν ακόμη φθηνότερες λύσεις.
Πριν 1 + χρόνο οι τιμές ήταν 2,50 Μαρας και 2 Βρυωνιδου θέλατε τιμές και πήρατε.

Η πολίτικη τις κλινικής είναι αυτή και δεν αλλάζει είτε χάνει από αυτό είτε κερδίζει. Εγω τα έχω προτείνει να τα κάνουν.
Από το 2003 ο Κ. Φιουρης είναι στην κλινική αυτός κάνει και θα κάνει Consultasion αν κάποια στιγμή θελήσει να έρθει και γιατρός μαζί του καλώς.
βασικός λόγος που επιλέγουν άλλους -όπως τον Τιρκάλα- δεν είναι μόνο το οικονομικό καθώς η τιμή σας ειναι πλέον ανταγωνιστική αλλά και η απόσταση και το αεροπορικό ταξίδι.Με αυτή την κορονοκατάσταση δεν μπαίνει εύκολα κάποιος στο αεροπλάνο να έρθει Κύπρο.Αν είχατε παράρτημα εδώ τέτοια εποχή πιστεύω ότι θα σαρώνατε
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

veg

Active Member
πολυ καλο αποτελεσμα,

ενα πολυ μικρο προβληματισμο θα εκανα στο εξης σημειο . Ο ανθρωπος φαινεται να εχει πολυ χοντρη και σκληρη τριχα . Στην ζωντανη εικονα (γιατι στην φωτο ειναι τελειος ) κραταω μια πολυ μικρη επιφυλαξη φυσικοτητας της πολυ χοντρης τριχας στη hairline κοιτωντας κυριως απο πλαγια . Πραγμα που μονο ζωντανα φαινεται . Αν και εκει 'περναει ' τοτε μιλαμε για εργο τεχνης .

Ομως οπως προειπα , σχεδιασμος (πολυ σημαντικο για καποιο που ειναι λευκος καμβας στην μπροστινη ζωνη ) και αποτελεσμα δειχνουν πολυ δυνατα
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τα έχω συζητήσει αυτά Leas και έχω θέλω να το κάνουν και να είναι ακόμα πιο επαγγελματική και σχολαστική σε κάποιες μετρήσεις όπως λες.

Δεν ξέρω αν το διάβασες και εχθές στο νήμα Ελλάδα vs Εξωτερικό εκεί αναφέρομαι για το πάχος τρίχας...όλα καλά αυτά που λέμε με τις μετρήσεις και που ο Cvial ξεστράβωσε κόσμο και καλά έκανε και κάνει συμφωνώ μαζί του άλλα πες μου στην τελική ποιος κοιτάει το πάχος τρίχας όταν καλά καλά ριψοκινδυνευουν σε κάποιες τούρκικες κλινικές την δότρια και όταν βλέπω άτομα του φόρουμ να μιλάνε συνεχώς για το πάχος και μετρήσεις και στην τελική απόφαση τους να πηγαίνουν στην φθηνότερη λύση?

Δηλαδή αν δεν πούμε το πάχος τρίχας δεν θα προχωρήσετε σε μεταμόσχευση στην κλινική? Η αν το πούμε τι θα αλλάξει πάνω στο χειρουργείο? Η να την πούμε και στην τελική να πας σε φθηνότερη λύση?
Το να πάρουμε ένα παχυμετρο στα consultasion να το κάνουμε για τις εντυπώσεις?
Σκοπός είναι ότι στα τόσα χρονιά που είναι η κλινική ξέρετε τις ικανότητες τις...αν εξαρτάται από ένα πάχος τις τρίχας στο να προχωρήσετε σε μεταμόσχευση πηγαίνεις εκεί που την μετράνε και πληρώνεις 4+ το μόσχευμα άντε στην καλύτερη 2,50 με τον Εντογαν.
Πέρα από αυτά μην νομίζεις ότι είμαι κολλημένος και εγώ θέλω να γίνονται όλα αυτά που λες πιο πολύ εκνευρίζομαι γιατί πολλά μέλη που έχουν υψηλές απαιτήσεις δεν μπορούν να προχωρήσουν σε μια καλή επιλογή με χαμηλό κόστος όπως η Δρ. Βρυωνιδου και βλέπουν ακόμη φθηνότερες λύσεις.
Πριν 1 + χρόνο οι τιμές ήταν 2,50 Μαρας και 2 Βρυωνιδου θέλατε τιμές και πήρατε.

Η πολίτικη τις κλινικής είναι αυτή και δεν αλλάζει είτε χάνει από αυτό είτε κερδίζει. Εγω τα έχω προτείνει να τα κάνουν.
Από το 2003 ο Κ. Φιουρης είναι στην κλινική αυτός κάνει και θα κάνει Consultasion αν κάποια στιγμή θελήσει να έρθει και γιατρός μαζί του καλώς.

Εντάξει JohnJohn για το πάχος της τρίχας, τουλάχιστον τον λόγο δεν μπορούσαμε να τον έχουμε? Έριξα μια ματιά στην φώτο μετά την τοποθέτησε. Εξαιρετική ανάλυση και φαίνεται ότι ο τύπος είναι γεμάτος 3-4τριχά. Υποπτεύομαι λόγο αρκετά πάνω από 2.5.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εντάξει JohnJohn για το πάχος της τρίχας, τουλάχιστον τον λόγο δεν μπορούσαμε να τον έχουμε? Έριξα μια ματιά στην φώτο μετά την τοποθέτησε. Εξαιρετική ανάλυση και φαίνεται ότι ο τύπος είναι γεμάτος 3-4τριχά. Υποπτεύομαι λόγο αρκετά πάνω από 2.5.

Τα περιμένω σήμερα άντε να δούμε.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
1η μέρα:
Μονά: 500
Διπλά: 301
Τριπλά: 796

2η μέρα:
Μονά: 105
Διπλά: 590
Τριπλά: 912

500+105 = 605 μονά τριχοθυλάκια.
301+590 = 891 διπλά τριχοθυλάκια.
796+912 = 1708 τριπλά τριχοθυλάκια.

Σύνολο 7511 τρίχες με λόγο 2,34.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πιο πολύ φαινόταν από την φωτό αλλά έπεσα έξω στα μόνα τα περίμενα 200-300 λιγότερο. Όπως και να έχει και το 2.34 για αυτη την περιοχή είναι πολύ καλό.
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Πολύ ωραίο αποτέλεσμα για άλλη μια φορά ένα πράγμα δεν καταλαβαίνω ποιο το νόημα να βάλεις φωτό την δότρια όταν τα μαλλιά είναι τόσο μακριά ; Δλδ τι να φανεί ;

Σίγουρα δεν φαίνεται κάτι με τόσο μαλλί άλλα από το τίποτα καλή είναι και μια φώτο στους 4 μήνες.
Αν ξανά έρθει και τα έχει κοντό κουρεμένα θα βάλουμε νέες φώτος.
 
Μπλουζα