HDC Hair Clinic 19/09/2013 - Dr.Kyriakos Maras - 2066 Grafts FUE - 37 ετών,Nw 3.

mike1988

Active Member
Εκπρόσωπος ο ίδιος ο γιατρός ο αδερφός του δεν με νοιάζει τι είναι .....και στην τελική δεν με νοιάζει αν είναι ο καλύτερος στον πλανήτη στις μμ! Έχει μια συμπεριφορά από πού να την πιάσεις και από πού να την αφήσεις ... Είναι αμολοιτος εντελώς!
Δεδομένο 1:Η συμπεριφορά του απαράδεκτη!! Δεδομένο 2:
ΜΜ με Τυρκαλά διήμερο- με υπόσχεση να γίνω τούμπανο!!! Μαρτίος 2021 - πάμε να βάλουμε ένα ίδιο ποστ με λίγο διαφορετικό τίτλο:
ΜΜ με Αναστασάκη διήμερο- με υπόσχεση να γίνω τούμπανο!!! Μαρτίος 2021 - δείτε και αναλογιστείτε τι έχουν γραφτεί στο ένα και τι ειρωνεία θα υπήρχε στο άλλο. Απλά το παραθέτω! καλό βράδυ σε όλους μας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Δεδομένο 1:Η συμπεριφορά του απαράδεκτη!! Δεδομένο 2:
ΜΜ με Τυρκαλά διήμερο- με υπόσχεση να γίνω τούμπανο!!! Μαρτίος 2021 - πάμε να βάλουμε ένα ίδιο ποστ με λίγο διαφορετικό τίτλο:
ΜΜ με Αναστασάκη διήμερο- με υπόσχεση να γίνω τούμπανο!!! Μαρτίος 2021 - δείτε και αναλογιστείτε τι έχουν γραφτεί στο ένα και τι ειρωνεία θα υπήρχε στο άλλο. Απλά το παραθέτω! καλό βράδυ σε όλους μας.
Ελπίζω να κατανοείς την διαφορά του γράφει ένα τυχαίο μέλος ότι θέλει και θα κριθεί με το επίσημο εκπρόσωπο μιας κλινικής ....
 

aeratos28

Just aeratos
Και που είναι το περίεργο?ηλικία κατάλληλη μικρό πρόβλημα ,φυσικό να το λέει ο πελάτης ότι του το είπε ο γιατρός.θα του βάλει όσα πρέπει να γίνει τούμπανο..καθόλου απίθανο..το vs lorenzo δεν σχολιασες όμως.
Δεδομένο 1:Η συμπεριφορά του απαράδεκτη!! Δεδομένο 2:
ΜΜ με Τυρκαλά διήμερο- με υπόσχεση να γίνω τούμπανο!!! Μαρτίος 2021 - πάμε να βάλουμε ένα ίδιο ποστ με λίγο διαφορετικό τίτλο:
ΜΜ με Αναστασάκη διήμερο- με υπόσχεση να γίνω τούμπανο!!! Μαρτίος 2021 - δείτε και αναλογιστείτε τι έχουν γραφτεί στο ένα και τι ειρωνεία θα υπήρχε στο άλλο. Απλά το παραθέτω! καλό βράδυ σε όλους μας.
 

Georgie

Well-Known Member
Δεδομένο 1:Η συμπεριφορά του απαράδεκτη!! Δεδομένο 2:
ΜΜ με Τυρκαλά διήμερο- με υπόσχεση να γίνω τούμπανο!!! Μαρτίος 2021 - πάμε να βάλουμε ένα ίδιο ποστ με λίγο διαφορετικό τίτλο:
ΜΜ με Αναστασάκη διήμερο- με υπόσχεση να γίνω τούμπανο!!! Μαρτίος 2021 - δείτε και αναλογιστείτε τι έχουν γραφτεί στο ένα και τι ειρωνεία θα υπήρχε στο άλλο. Απλά το παραθέτω! καλό βράδυ σε όλους μας.
Εγώ Mike καταλαβαίνω το σκεπτικό σου και Εν μέρη θα με βρεις σύμφωνο .
Υπαρχει όμως μια διαφορα .
Το συγκεκριμένο νήμα ειναι απο μέλος του φορουμ υποψηφίου προς μεταμοσχευση στον Τιρκαλα
Οχι απο τη κλινική του
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εξαιρετικο αποτελεσμα.Συγχαρητηρια στην hdc και στον Μαρα.

Ευχαριστούμε midnight!!!
Καλή επιτυχία επίσης!!!
Αύριο θα ποσταρω ένα ακόμη δυνατό αποτέλεσμα 3 χρόνων βέβαια αλλά αξίζει.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Το αποτέλεσμα εδώ είναι 6 ετών άλλα ο ασθενής ήρθε το 2019 και με την ευκαιρία τώρα το ανέβασα γιατί άξιζε να το δούμε....το ίδιο θα έκαναν και άλλες κλινικές πιστεύω.
Ας μας δείξουν και αυτές του 2013 να δούμε ΤΑ ΤΟΤΕ αποτέλεσμα τους.
Επίσης αν θέλω μπορώ να ανεβάζω πολλά αποτελέσματα και παλαιότερα και καινούργια άλλα η κλινική δεν με αφήνει να το κάνω συχνά όσο και περίεργο να ακούγεται.
Θέλει 1 την εβδομάδα να ανεβάζουμε και ότι θέλω εγώ διαλέγω και βάζω αποτελέσματα διάφορων κατηγόριων όχι μόνο τα τούμπανα όπως τα ονομάζουμε.
Τα αποτελέσματα κάποια που είναι παλαιότερα άπλα τα ταξινομώ καλύτερα ανά Nw όπως και έφτιαξε αυτήν την ενότητα ο Cvial.
Κάποια υπάρχουν στο νήμα συζητήσεις και πληροφορίες για την κλινική και άπλα τα μεταφέρω ξανά εδώ για να είναι σε σωστή κατάταξη.
 

v_anast

Member
Για αυτό το λόγο κ. Μάρας θεωρείται ένας από τους κορυφαίους γιατρούς. Καθώς για πολλούς η μετακίνηση εκτός Ελλάδας για μεταμόσχευση είναι ανασταλτικός παράγοντας, θεωρώ θα είχαν ουρά από πελάτες τέτοιοι γιατροί εδώ.
 

koumparos

Well-Known Member
Φανταστείτε να άνοιγε εδώ παράρτημα με τις σημερινές τιμές που δίνει στο φόρουμ.Η hdc παίζει μόνη της μπάλα εδώ και χρόνια.ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΠΥΚΝΟΤΗΤΕΣ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΡΑΜΠΟΥΚΙΣΜΟΥΣ που διαβάζουμε τώρα τελευταία.Μπραβο στην καλύτερη διαχρονικά κλινική του φόρουμ.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Είναι πολύ ευκολακι να πάει κάποιος στην Κύπρο απορώ πως σας φαίνεται βουνό, μπαίνεις αεροπλάνο σε 1:20 λεπτά το πολύ είσαι εκεί κατεβαίνεις σε περιμένει το ταξί σε πάει στο δωμάτιο σου ξεκλειδώνει την πόρτα σε δίνει το κλειδί την επόμενη μέρα σε 35 δευτερόλεπτα είσαι μέσα στην κλινική.
Ειδικά για νησιώτες και βόρειους σαν και έμενα για να πάνε Αθηνά για μεταμόσχευση και πληρώνουν τα πάντα και πάλι αεροπλάνο χρειάζονται.
Ακόμη και Αθηναίος να είσαι το Βενιζέλος είναι διπλά και κερδίζεις πάλι λεφτά διότι κατεβάσαμε τις τιμές.
Δεν βγαίνετε πότε από την πόλη που ζείτε ρε παιδιά τόσο φοβία να βγείτε προς τα έξω και για κάτι που είναι σοβαρό για την ψυχολογία σας?
Το 2018 πάτησα 9 αεροδρόμια 3 χώρες 5 προορισμούς και τα αγγλικά μου δεν είναι καλά και ήμουν και Solo Traveler.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Είναι πολύ ευκολακι να πάει κάποιος στην Κύπρο απορώ πως σας φαίνεται βουνό, μπαίνεις αεροπλάνο σε 1:20 λεπτά το πολύ είσαι εκεί κατεβαίνεις σε περιμένει το ταξί σε πάει στο δωμάτιο σου ξεκλειδώνει την πόρτα σε δίνει το κλειδί την επόμενη μέρα σε 35 δευτερόλεπτα είσαι μέσα στην κλινική.
Ειδικά για νησιώτες και βόρειους σαν και έμενα για να πάνε Αθηνά για μεταμόσχευση και πληρώνουν τα πάντα και πάλι αεροπλάνο χρειάζονται.
Ακόμη και Αθηναίος να είσαι το Βενιζέλος είναι διπλά και κερδίζεις πάλι λεφτά διότι κατεβάσαμε τις τιμές.
Δεν βγαίνετε πότε από την πόλη που ζείτε ρε παιδιά τόσο φοβία να βγείτε προς τα έξω και για κάτι που είναι σοβαρό για την ψυχολογία σας?
Το 2018 πάτησα 9 αεροδρόμια 3 χώρες 5 προορισμούς και τα αγγλικά μου δεν είναι καλά και ήμουν και Solo Traveler.
Είναι θέμα αντίληψης .... μπερδεύονται πολλοί....σου λέει από Αθήνα αντί να πάω Κύπρο προτιμώ να πάω με το αμάξι Αλεξανδρούπολη που λέει ο λόγος ....ένας που δεν έχει χρησιμοποιήσει πολλές φορές αεροπλάνο στην ζωή του τα φιλτράρει αλλιώς στο κεφάλι ε....
 

kharmacoma

Well-Known Member
Γιαννη και εγώ έχω πάει σε 62 χώρες (μετρημένες) αλλά μου φαινόταν κάπως να μπω στο αεροπλάνο να πάω σε άλλη χώρα για μεταμόσχευση. Μην τα συγχέεις απαραίτητα μεταξύ τους.
 

v_anast

Member
Είναι πολύ ευκολακι να πάει κάποιος στην Κύπρο απορώ πως σας φαίνεται βουνό, μπαίνεις αεροπλάνο σε 1:20 λεπτά το πολύ είσαι εκεί κατεβαίνεις σε περιμένει το ταξί σε πάει στο δωμάτιο σου ξεκλειδώνει την πόρτα σε δίνει το κλειδί την επόμενη μέρα σε 35 δευτερόλεπτα είσαι μέσα στην κλινική.
Ειδικά για νησιώτες και βόρειους σαν και έμενα για να πάνε Αθηνά για μεταμόσχευση και πληρώνουν τα πάντα και πάλι αεροπλάνο χρειάζονται.
Ακόμη και Αθηναίος να είσαι το Βενιζέλος είναι διπλά και κερδίζεις πάλι λεφτά διότι κατεβάσαμε τις τιμές.
Δεν βγαίνετε πότε από την πόλη που ζείτε ρε παιδιά τόσο φοβία να βγείτε προς τα έξω και για κάτι που είναι σοβαρό για την ψυχολογία σας?
Το 2018 πάτησα 9 αεροδρόμια 3 χώρες 5 προορισμούς και τα αγγλικά μου δεν είναι καλά και ήμουν και Solo Traveler.
Σε καμία περίπτωση δεν είναι βουνό το να πας σε διαφορετική χώρα από αυτή που μένεις για να λύσεις ένα θέμα που σε απασχολεί. Υπάρχουν αφενός ενδοιασμοί αλλά όπως λέει ο λαός, μπρος στα κάλλη..
 

Kostas97

Well-Known Member
Η Κυπρος καταφερε αυτο που ονειρευονται καποιοι στην Ελλαδα, αλλα Δενννν μεχρι σημερα.
Εγινε πολος ελξης μεταμοσχευσεων απο χωρες του εξωτερικου.
Τι παει τοσο στραβα εδω...
 

manly_Man

Well-Known Member
Και εγω δεν πιστεύω οτι ειναι πρόβλημα το ταξίδι στο εξωτερικό για μεταμόσχευση. Λες και θα το κανεις συνεχεια; Μια φορα πας για 3-4 μερες...δηλαδη όπως καποιος μπορεί να παίρνει το αεροπλάνο για να πάει απο Αθήνα Θεσσαλονίκη ή το αντίστροφο, ετσι μπορει να παρει και το αεροπλάνο να πάει Κύπρο ή άλλου...
 

Alex3333

New Member
πέρυσι αν θυμάμαι καλά υπήρξε μια καλή προσφορά σε όσους έκλειναν από νωρίς για να κάνουν την μεταμόσχευση. Θα υπάρξει κάτι τέτοια και για φέτος η δύσκολο?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
πέρυσι αν θυμάμαι καλά υπήρξε μια καλή προσφορά σε όσους έκλειναν από νωρίς για να κάνουν την μεταμόσχευση. Θα υπάρξει κάτι τέτοια και για φέτος η δύσκολο?

Τώρα είναι 1,60 και 2,10 είχε βγει προσφορά με 1,50 Ιανουάριο με Φεβρουάριο με Βρυωνιδου.
Ίσως γίνει κάτι αλλά αυτά γίνονται ξαφνικά και αν πιέζω λίγο να κάνουμε κάτι καλύτερο ανά διαστήματα.
 

Alex3333

New Member
Τώρα είναι 1,60 και 2,10 είχε βγει προσφορά με 1,50 Ιανουάριο με Φεβρουάριο με Βρυωνιδου.
Ίσως γίνει κάτι αλλά αυτά γίνονται ξαφνικά και αν πιέζω λίγο να κάνουμε κάτι καλύτερο ανά διαστήματα.

Ευχαριστώ για την απάντηση John.
αν υπάρξει μια καλύτερη προσφορά με Μάρα θα ήταν πολύ ευχάριστο αν το μαθαίναμε. (αν και στην επίσημη σελίδα η τιμή είναι 2.7 ανά μόσχευμα αλλά ίσως να έχω χάσει κάποια λεπτομέρεια).
btw consultation στην κλινική γίνεται? Σκέφτομαι να περάσω ενα 3ήμερο τον ιούνιο απο κύπρο και λογικά θα ήταν μια καλή ιδέα για ραντεβού ώστε να δούμε αν πληρώ τα κριτήρια για μμ. (Είχα στείλει τον αυγουστο του 2020 και και βάση των φώτο δέν ήταν σίγουρο αν χρείαζομαι από τώρα μμ
 
Μπλουζα