HDC Hair Clinic 09/01/2020 - Dr.Christina Vrionidou - 2789 Grafts FUE - 34 ετών,Nw 3.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vagosx

Well-Known Member
Ρε παιδια αυτή η Βρυωνιδου έχει ξεφύγει, σε λίγο θα πατήσει και τον Couto, τι τούμπανο hairline του έφτιαξε. Μπράβο της, μου θυμίζει πολυ σε εξέλιξη τη Vila που ήταν στο Lorenzo.
 

Aldo

Well-Known Member
για το ποσο ωραιο ειναι το αποτελεσμα, δεν χρειαζεται να το ξαναπουμε...τα σπαει και του παει πολυ!
Ομως ο λογος που σχολιαζω την συγκριτικη ειναι, γιατι παρατηρω ποσο εχει αλλαξει η υφη της τριχας με την ολοκληρωση του 12μηνου (σιγουρα παιζει ρολο και το ζελε, ομως διαφορα ειναι εμφανης)!

Δεν σε εχω ξεχασει για την συγκριση των temporals σου, με του φιλου :p
 

Aldo

Well-Known Member
Σας βάζω μια συγκριτική δικιάς μου με το φίλο για να καταλάβετε το ποιος πραγματικά έχει πρόβλημα και πως φαίνεται στον καθένα.


Προβολή συνημμένου 30820
ηρθαμε και εδω, ναι οντως σε εσενα ειναι απαραιτητο το reconstruction νομιζω :p (τουλαχιστον προσωπικα θα το εφτιαχνα οπωσδηποτε)!
Εχεις στο νου σου να το φταξεις ? εχω περιεργεια να δω πως θα το χειριστουν γτ θα χρειαστουν πολλα γκραφτ ..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ηρθαμε και εδω, ναι οντως σε εσενα ειναι απαραιτητο το reconstruction νομιζω :p (τουλαχιστον προσωπικα θα το εφτιαχνα οπωσδηποτε)!
Εχεις στο νου σου να το φταξεις ? εχω περιεργεια να δω πως θα το χειριστουν γτ θα χρειαστουν πολλα γκραφτ ..

Εννοείτε ότι το έχω σκεφτεί να το φτιάξω και ο δεξιός μου έχει ανοίξει λίγο πιο πολύ.
Προσωπικά θα χρειαστώ σε κάθε κρόταφο από 180-200 Grafts ένα ημικύκλιο θα ήθελα να κάνω.
Από πολύ μικρή ηλικία είχα ανοιχτούς κροτάφους (και η μάνα μου το ίδιο) άπλα αυτή η λίγη διάφορα μου το χαλάει σαν εικόνα.
Θα κοιτάξω να δω αν έχω παλιά φωτογραφία να σε δείξω.

Είχα γνωρίσει τελευταία μια κοπέλα και την είχα πει ότι ασχολούμαι και με αυτό (μμ) και μου είπε χρειάζεσαι λίγο στους κροτάφους αλλά ξέρεις κάτι μου λέει? Μου αρέσει και έτσι πως είσαι,δείχνεις διαφορετικά και σε γοητεύει.
Ε τι με θες έμενα την ερωτεύτηκα κιόλας και ένα παραπάνω που πηγαίνει και αυτή ταξιδάκια N.Ανατολική Ασία...μου πρότεινε να πάμε και μαζί... o_O
Είναι από την πόλη μου και δουλεύει Κύπρο επίσης...
 

kharmacoma

Well-Known Member
Εννοείτε ότι το έχω σκεφτεί να το φτιάξω και ο δεξιός μου έχει ανοίξει λίγο πιο πολύ.
Προσωπικά θα χρειαστώ σε κάθε κρόταφο από 180-200 Grafts ένα ημικύκλιο θα ήθελα να κάνω.
Από πολύ μικρή ηλικία είχα ανοιχτούς κροτάφους (και η μάνα μου το ίδιο) άπλα αυτή η λίγη διάφορα μου το χαλάει σαν εικόνα.
Θα κοιτάξω να δω αν έχω παλιά φωτογραφία να σε δείξω.

Είχα γνωρίσει τελευταία μια κοπέλα και την είχα πει ότι ασχολούμαι και με αυτό (μμ) και μου είπε χρειάζεσαι λίγο στους κροτάφους αλλά ξέρεις κάτι μου λέει? Μου αρέσει και έτσι πως είσαι,δείχνεις διαφορετικά και σε γοητεύει.
Ε τι με θες έμενα την ερωτεύτηκα κιόλας και ένα παραπάνω που πηγαίνει και αυτή ταξιδάκια N.Ανατολική Ασία...μου πρότεινε να πάμε και μαζί... o_O
Είναι από την πόλη μου και δουλεύει Κύπρο επίσης...

Το ιδανικό σου ταίρι ακούγεται Γιάννη! :D
 

tasos33

Well-Known Member
Εννοείτε ότι το έχω σκεφτεί να το φτιάξω και ο δεξιός μου έχει ανοίξει λίγο πιο πολύ.
Προσωπικά θα χρειαστώ σε κάθε κρόταφο από 180-200 Grafts ένα ημικύκλιο θα ήθελα να κάνω.
Από πολύ μικρή ηλικία είχα ανοιχτούς κροτάφους (και η μάνα μου το ίδιο) άπλα αυτή η λίγη διάφορα μου το χαλάει σαν εικόνα.
Θα κοιτάξω να δω αν έχω παλιά φωτογραφία να σε δείξω.

Είχα γνωρίσει τελευταία μια κοπέλα και την είχα πει ότι ασχολούμαι και με αυτό (μμ) και μου είπε χρειάζεσαι λίγο στους κροτάφους αλλά ξέρεις κάτι μου λέει? Μου αρέσει και έτσι πως είσαι,δείχνεις διαφορετικά και σε γοητεύει.
Ε τι με θες έμενα την ερωτεύτηκα κιόλας και ένα παραπάνω που πηγαίνει και αυτή ταξιδάκια N.Ανατολική Ασία...μου πρότεινε να πάμε και μαζί... o_O
Είναι από την πόλη μου και δουλεύει Κύπρο επίσης...
Άμα πάτε Αυστραλία θα κάνουμε το ριμέικ " είσαι το ταίρι μου"..
Ένας Συσσοβίτης με μαλλί.
 

aeratos28

Just aeratos
Tζον καλά εκανες και ερωτεύτηκες ,γουστάρει το κορίτσι και σου κάνει κομπλιμέντα.. χωσου και εσύ αλλά τα temples φτιάχτα..μην την ακούς σε αυτο.θα σε γουστάρει ακόμα περισσότερο μόλις έρθει σε ισορροπία όλο το πρόσωπο,θα φανεί η ομορφάδα σου επί 50..άκου που σου λέω..
 

vag25

Well-Known Member
Αν ειναι να σε θελει για τα καλυτερα temples παρατα την :p

Η δικη μου εμπειρια ειναι οτι μας γοητευει η ατελεια, το διαφορετικο. Αυτο σου μεινει και αυτο μπορεις να ερωτευτεις εντονα. Το ''καρμπον'' μια απο τα ιδια, δεν λειτουργει με τον ιδιο τροπο.

Edit. Και μολις διαβασα οτι αυτο σου ειπε!! ειχα διαβασει μονο του αερατου το μηνυμα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Δεν διαφωνώ με τον vag,αλλά αν ενοχλεί κάτι και το έχεις στο μυαλό σου καλό είναι να το διορθώνεις ώστε να μην κολλάει πουθενά το μυαλό σε μικροπραγματα και να αφοσιωθεί σε όλα τα άλλα...if you know what i mean Γιάννη Γιάννη...;););)
 

tol

Well-Known Member
Δεν διαφωνώ με τον vag,αλλά αν ενοχλεί κάτι και το έχεις στο μυαλό σου καλό είναι να το διορθώνεις ώστε να μην κολλάει πουθενά το μυαλό σε μικροπραγματα και να αφοσιωθεί σε όλα τα άλλα...if you know what i mean Γιάννη Γιάννη...;););)

Πως το σπικαρεις ετσι το αγγλικο, φιλε aerate!!! o_O o_O

ΥΓ Φαινεται οτι δεν εισαι δεξιων φρονηματων...αλλιως θα χρησιμοποιουσες τη γνωστη φραση του Γ. Καρατζαφερη...
"το 'πιασες το υπονοουμενο, φιλε Γιαννη;" ;):p
 

vag25

Well-Known Member
Δεν διαφωνώ με τον vag,αλλά αν ενοχλεί κάτι και το έχεις στο μυαλό σου καλό είναι να το διορθώνεις ώστε να μην κολλάει πουθενά το μυαλό σε μικροπραγματα και να αφοσιωθεί σε όλα τα άλλα...if you know what i mean Γιάννη Γιάννη...;););)
Σιγουρα αν τον ενοχλει τον ιδιο σε τετοιο βαθμο ειναι σημαντικο να το αλλαξει αν μπορει για να νιωθει καλυτερα.
 

tol

Well-Known Member
Έτσι ειναι όλες παιδια.
Τους αρεσουν όλα.

Να δεις τι σου εχουν για μετα :) !
Και, φυσικα, φιλε Γιωργο, "μετα την απομακρυνση απο το ταμειο, ουδεν λαθος αναγνωριζεται". :)

Αν μπει η "κουλουρα", τα παντα τελειωσαν!!!

"Στερνη μου γνωση να σε ειχα πρωτα"!!!

Θα μου πεις, βεβαια...

"Στο σπιτι του (δις) κρεμασμενου φιλτατου Γιωργου, δε μιλουν για σχοινι"

Το 'πιασες του υπονοουμενο; ή κατα τον aerato... You know what I mean :cool::D
 

Georgie

Well-Known Member
Και, φυσικα, φιλε Γιωργο, "μετα την απομακρυνση απο το ταμειο, ουδεν λαθος αναγνωριζεται". :)

Αν μπει η "κουλουρα", τα παντα τελειωσαν!!!

"Στερνη μου γνωση να σε ειχα πρωτα"!!!

Θα μου πεις, βεβαια...

"Στο σπιτι του (δις) κρεμασμενου δε μιλουν για σχοινι"

Το 'πιασες του υπονοουμενο; ή κατα τον aerato... You know what I mean :cool::D
Μόνο που διάβασα τη λεξη κουλούρα
Ανατρίχιασα .
:)
Ps Στα 51 πια, εχω ξανανιώσει κάνοντας σχέσεις που έκανα στα 18-25
Ηταν οι καλυτερες μακραν.
Επειδή κοιμόντουσταν σπίτι τους :)
 
Μπλουζα