Hdc hair clinic - ειδική προσφορά μάϊος-ιούνιος 2018.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
@John_John1 Αν θα βαθμολογουσες τα στουντιο της κλινικης σε μια κλιμακα απο 1-10 ποσο θα τους εβαζες συμπεριλαμβανομένου οτι συγκατοικείς ?

p.s ψαχνοντας πληροφοριες για την δικια μου περιπτωση ειχα πεσει πανω σε αυτο το βιντεο , που εν τελει εκατσε να εχουμε και το ιδιο δωματιο.


Καλησπέρα φίλε Veron.
Η Κλινική έχει 2 Studio οπού μπορούν να μείνουν τα ζευγάρια και 3 διαμερίσματα στα οποία συγκατοικείς και ίσως κάποιες φόρες να είσαι τυχερός να μείνεις μόνος.
Οπότε σύνολο 5.
Η κλινική φιλοξενεί περίπου 5-6 διαφορετικούς ασθενείς για κάθε βδομάδα που περνά,κυρίως από Ισπανία, Πολωνία, Ηνωμένο Βασίλειο, Ιταλία,Ελλάδα κτλ.

Δίνει ενοίκιο,έχει επιπλώσει και ανακαινίσει τα διαμερίσματα και το σημαντικότερο είναι διπλά στην κλινική.
Έχω μείνει στα 2 διαμερίσματα και έχω δει και το τρίτο.
Έμεινα στο 302 το 401 απέναντι από την κλινική και έχω μπει και στο 202 διπλά στην κλινική που πραγματικά τα σπάει.
Μια όταν έκανα μεταμόσχευση και πήγα με το μπαμπά μου,και μια ακόμη που πήγα συνοδός.

Πρόσεξε με,Θα σου μιλήσω ειλικρινά και σαν ασθενής που ήμουν σαν πρώτη εντύπωση.
Τα διαμερίσματα είναι κανονικά σπίτια ευρύχωρα,καθαρά και παρέχουν τα πάντα που έχει ένα κανονικό σπίτι.
WI-FI,καλωδιακή τηλεόραση,Aircodition σε όλους τους χώρους,μεγάλη κουζίνα με εστίες,πλυντήριο,ψυγείο,στεγνωτήριο,φούρνο μικροκυμάτων,βραστήρα & τοστιέρα και όλα τα μικρο οικιακά σκευή + τα καθαριστικά.


Εγω θα βαθμολογούσα από 1 έως 10 με 9 γιατί έχω & εγώ ένα θέμα με την συγκατοίκηση άλλα μην ξεχνάμε ότι οι χώροι είναι μεγάλοι,άνετοι ευρύχωροι και ότι δεν είσαι διακοπές.
Βέβαια μπορείς να το δεις και από την θετική μεριά.
Με το άτομο που συγκατοικείς να ανταλλάξεις απόψεις για την μεταμόσχευση,να έχεις κάποιον να μιλάς διότι θα είσαι 7 ημέρες κλεισμένος μέσα σε ένα σπίτι.

Εάν νομίζεις ότι μπορείς να βρεις κάτι καλύτερο απ'οτι παρέχει η κλινική αυτό σίγουρα θα είναι με λεφτά μακριά από την κλινική και είναι επιλογή σου και σίγουρα δεν θα σου παρέχει όλα τα παραπάνω.

Τέλος,Ο συντονιστής ασθενών σε κάθε περίπτωσή είναι υπεύθυνος να καλύψει όλες τις ανάγκες σας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

nikolakis

Well-Known Member
Κ αν θέλει κάποιος να παρει μαζι του ας πούμε τη κοπέλα του τι θα κανει; Παλι θα συγκατοικήσει;
 

Veron

Well-Known Member
Κ αν θέλει κάποιος να παρει μαζι του ας πούμε τη κοπέλα του τι θα κανει; Παλι θα συγκατοικήσει;

Προφανως και οχι

Καλησπέρα φίλε Veron.
Η Κλινική έχει 2 Studio οπού μπορούν να μείνουν τα ζευγάρια και 3 διαμερίσματα στα οποία συγκατοικείς και ίσως κάποιες φόρες να είσαι τυχερός να μείνεις μόνος.
Οπότε σύνολο 5.
Η κλινική φιλοξενεί περίπου 5-6 διαφορετικούς ασθενείς για κάθε βδομάδα που περνά,κυρίως από Ισπανία, Πολωνία, Ηνωμένο Βασίλειο, Ιταλία,Ελλάδα κτλ.

Δίνει ενοίκιο,έχει επιπλώσει και ανακαινίσει τα διαμερίσματα και το σημαντικότερο είναι διπλά στην κλινική.
Έχω μείνει στα 2 διαμερίσματα και έχω δει και το τρίτο.
Έμεινα στο 302 το 401 απέναντι από την κλινική και έχω μπει και στο 202 διπλά στην κλινική που πραγματικά τα σπάει.
Μια όταν έκανα μεταμόσχευση και πήγα με το μπαμπά μου,και μια ακόμη που πήγα συνοδός.

Πρόσεξε με,Θα σου μιλήσω ειλικρινά και σαν ασθενής που ήμουν σαν πρώτη εντύπωση.
Τα διαμερίσματα είναι κανονικά σπίτια ευρύχωρα,καθαρά και παρέχουν τα πάντα που έχει ένα κανονικό σπίτι.
WI-FI,καλωδιακή τηλεόραση,Aircodition σε όλους τους χώρους,μεγάλη κουζίνα με εστίες,πλυντήριο,ψυγείο,στεγνωτήριο,φούρνο μικροκυμάτων,βραστήρα & τοστιέρα και όλα τα μικρο οικιακά σκευή + τα καθαριστικά.


Εγω θα βαθμολογούσα από 1 έως 10 με 9 γιατί έχω & εγώ ένα θέμα με την συγκατοίκηση άλλα μην ξεχνάμε ότι οι χώροι είναι μεγάλοι,άνετοι ευρύχωροι και ότι δεν είσαι διακοπές.
Βέβαια μπορείς να το δεις και από την θετική μεριά.
Με το άτομο που συγκατοικείς να ανταλλάξεις απόψεις για την μεταμόσχευση,να έχεις κάποιον να μιλάς διότι θα είσαι 7 ημέρες κλεισμένος μέσα σε ένα σπίτι.

Εάν νομίζεις ότι μπορείς να βρεις κάτι καλύτερο απ'οτι παρέχει η κλινική αυτό σίγουρα θα είναι με λεφτά μακριά από την κλινική και είναι επιλογή σου και σίγουρα δεν θα σου παρέχει όλα τα παραπάνω.

Τέλος,Ο συντονιστής ασθενών σε κάθε περίπτωσή είναι υπεύθυνος να καλύψει όλες τις ανάγκες σας.

Φιλε @John_John1 σου ζητησα μια βαθμολογια και μου εγραψες 6 παραγραφους....
Προφανως κ δεν εχω θεμα με την συγκατοικηση,εχω κανει μεταπτυχιακο εξω και εμενα με αλλους 2(Λιθουανος&Πορτογαλος)
Στην προκειμενη περιπτωση μιας και αναφερθηκαμε σε αυτην ,εγω προσωπικα ενημερωθηκα 3 ωρες πριν μπω στο αεροπλανο περι συγκατοικησης χωρις να εχει αναφερθει ξανα κατι τετοιο απο την κλινικη ουτε σαν ενημερωση(π.χ. Κυριε Ταδε θα θελαμε να σας ενημερωσουμε οτι λογω μεγαλης επισκεψιμοτητας υπαρχει το ενδεχομενο να συγκατοικησετε κ με αλλο ασθενη) , που σου ξαναλεω ισα ισα εχεις κ εναν ανθρωπο να πεις μια κουβεντα.Βεβαια απο την αλλη σκεψου να μην μιλαγα καλα αγγλικα κ να πρεπε να περασω 7 μερες με εναν αγνωστο χωρις να μπορουμε να πουμε ουτε τα βασικα!
Οσο για την βαθμολογια 9/10 τα εξισωνεις δλδ με ενα τετραστερο και πανω ξενοδοχειο?
 
Τελευταία επεξεργασία:

spass

Active Member
εγω θα προτιμούσα να ήταν πολύ μικρότερα τα σπίτια και να ήμουν μόνος.οσο για την βαθμολογία σίγουρα δεν είναι στο 9/10 αλλα δεν είναι το ζητούμενο αυτό
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Εγω παντως εμενα σε διαμερισμα για ενα ατομο ακριβως διπλα στην κλινικη, ηταν μικρο μεν αλλα με ολες τις ανεσεις, τζον τζον δε βλεπω να το αναφερεις στα διαθεσιμα διαμερισματα, δεν ισχυει πλεον;
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εγω παντως εμενα σε διαμερισμα για ενα ατομο ακριβως διπλα στην κλινικη, ηταν μικρο μεν αλλα με ολες τις ανεσεις, τζον τζον δε βλεπω να το αναφερεις στα διαθεσιμα διαμερισματα, δεν ισχυει πλεον;

Εσύ Νικολά έμενες στο studio.Άλλο τα διαμερίσματα άλλο τα studio.
Το διευκρινίζω πιο πάνω.
3 διαμερίσματα και 2 Studio.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Κ αν θέλει κάποιος να παρει μαζι του ας πούμε τη κοπέλα του τι θα κανει; Παλι θα συγκατοικήσει;

Όχι φυσικά.
Θα διαμείνει σε ένα από τα studio και εφόσον δεν είναι διαθέσιμα άπλα η κοπέλα δεν θα έρθει.
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
εγω θα προτιμούσα να ήταν πολύ μικρότερα τα σπίτια και να ήμουν μόνος.οσο για την βαθμολογία σίγουρα δεν είναι στο 9/10 αλλα δεν είναι το ζητούμενο αυτό
Διευκρινησε το, οτι δεν επιθυμεις συγκατοικο. ετσι ειχα κανει εγω και δεν υπηρχε κανενα προβλημα σε αυτο
 

spass

Active Member
ναι σωστό,πιστεύω οτι εαν το ξεκαθαρισει καποιος αυτο δεν θα στο αρνηθουν.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα