Haris, fue, 2387 grafts, 08/06/2016

Tsek

Well-Known Member
Τα έχουμε ξαναπει εκατό φορες, η διαδικασία αφαιρέσεις graft απο το παράθυρο είναι λάθος,το γεγονος οτι στον Δημήτρη η σε κάποιον άλλον δε φαίνεται κάτι δεν σημαίνει οτι έτσι πρεπει γινεται, άλλωστε κάποιοι εδώ μέσα έχουν αποκτήσει δοτρια παραθυρο. κανένα απο Όλα τα μεγαθήρια των μμ παγκοσμίως δεν εφαρμόζει εξαγωγη παραθύρου, λέτε να μη ξέρουν αυτοι?

Αν κάποιος που έκανε τρια πακέτα τσιγάρα την ημερα και έφτασε στα 8ο και δεν έπαθε καρκίνο η έμφραγμα τι σημαίνει οτι πρεπει όλοι να καπνιζουμε?
Ξανα λέω για 5 φορά. Ας βάλει ο John John φωτογραφία να δουμε. Εγω 2 πρόσφατες που είδα δεν είχαν τίποτα. Ελληνικά τα γράφω!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Ρε κουμπαρε απο αυτη την (τεχνικη) εχει ερθει το αποτελεσμα της νεκρωσης..απο καμια αλλη..ουτε τρομοκρατια ουτε τιποτα.ειδες να γραφεται οτι οποιος κανει με αυτη τη μεθοδο θα παθει 100% νεκρωση??αυτο ειναι τρομοκρατια η οτι αλλο..βρες μου αποτελεσμα νεκρωσης απο αλλη τεχνικη..γιατι το εχεις χαλαρο και οτι ειναι ιστοριες για αγριους κτλ..το 50% ειναι η εμφανιση και παιζει και το αλλο 50% οτι μπορει και να γινει καποια ζημια
Αλλο οτι ειναι λαθος και αλλο οτι γινεται νεκρωση.Μην παμε στο αλλο ακρο και αρχιζουμε και τρομοκρατουμε το κοσμο με θεωριες για αγριους.Τα εχουμε ξαναπει οτι ειναι λαθος λογο εμφανισης της δοτριας σε αρκετες περιπτωσεις και κατασπαταλησης του φιλετου με λαθος τροπο.
 

aeratos28

Just aeratos
Ελληνικα γραφουμε και εμεις αλλα δεν...για κοιτα τις φωτο του p70,akishellas ,bruno..με πιθανοτητες παιζουμε??αν θα φαινεται η οχι?στους μισους ψιλοφαινεται στους αλλους μισους κανει μπαμ
Ξανα λέω για 5 φορά. Ας βάλει ο John John φωτογραφία να δουμε. Εγω 2 πρόσφατες που είδα δεν είχαν τίποτα. Ελληνικά τα γράφω!
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasos33

Well-Known Member
Τα ειπες
απλα λίτα και κατανοητα
Ελληνικα γραφουμε και εμεις αλλα δεν...για κοιτα τις φωτο του p70,akishellas ,bruno..με πιθανοτητες παιζουμε??αν θα φαινεται η οχι?στους μισους ψιλοφαινεται στους αλλους μισους κανει μπαμ??
 

Tsek

Well-Known Member
Ελληνικά γράφετε αλλά καταλαβαίνετε μόνο τα δικά σας.. μιά φωτογραφία απο John John μπορούμε να έχουμε..??
 

aeratos28

Just aeratos
Το ελληνικα τα γραφω και το εχω πει 5 φορες,παει στον john και οχι σε εμας,εμεις το καταλαβαινουμε,αλλα αφορα τον john,αυτος πρεπει να απαντησει..εκτος αν περιμενεις να ανεβασουμε εμεις την φωτο της δοτριας του φιλου του john και το λες σε εμας..μονο εκει κολαει αυτο που λες για εμας..εσυ τι δεν καταλαβαινεις απο αυτο που σου λεμε οσον αφορα το θεμα δοτριας για το 50-50 που αναφερα πριν.
 

Tsek

Well-Known Member
Το ότι σε 2 πρόσφατες μμ που είδα δεν υπήρχε παράθυρο και άλλο 2015 άλλο 2017 που έγραψα και πιο πριν το καταλαβαίνεις; Για αυτό ζήτησα να δω και φωτό απο John John. Κάνε λίγη υπομονή λοιπόν..
 

Tsek

Well-Known Member
Ρε συ tsek τι έχεις πάθει? Ξεπέρασες και τον 50423 εσύ. Τόσο πολύ έχετε υποταχθεί στην κλινική?
Θα ζητήσω φώτο να μου στείλει ο Χάρης,έχει φύγει Γερμανία.
Τα όσα διάβαζα για τα παράθυρα ήταν κάτι που με απασχολούσε πριν τη μμ. Ο Ναρούτο μου έδωσε μία εξήγηση γιατί εγώ δεν έχω, δεν ξέρω αν είναι σωστή και μου κάνει περίεργο κάποιος που χρειάζεται 2.300 γκραφς να εχει παράθυρο ενω καποιος που του πήραν τα 2πλάσια να μην έχει γιατι απλώνει η λήπτρια (το λογικό θα ήταν να φαίνεται περισσότερο ξυλωμένος) αλλά οκ. Όμως όπως είπα είδα 2 περιπτώσεις που δεν είχαν τίποτα και θα ήθελα να δω και τον φίλο σου αν γίνεται διότι πιό πρόσφατες περιπτώσεις δεν έχουμε.Μπορεί και να κάνω λάθος.. θα δείξει..
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ρε συ tsek τι έχεις πάθει? Ξεπέρασες και τον 50423 εσύ. Τόσο πολύ έχετε υποταχθεί στην κλινική?
Θα ζητήσω φώτο να μου στείλει ο Χάρης,έχει φύγει Γερμανία.

Γιαννη εσενα δεν σε ξεπερναει κανεις φιλε. Εισαι στρατιωτης. :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Ρε tsek,είναι απλό..στα τετράγωνα,ρίχνουν την πυκνότητα από εκείνο το σημείο,σχεδόν στο μισό..και φαίνεται αντίθεση γιατί στα διπλανά,που δεν έκαναν εξαγωγή έχουν ακόμα την ίδια πυκνότητα με πριν..για αυτό σε επεμβάσεις μέχρι 2500 φαίνεται..εσένα σε θέρισαν και πλάγια,έχει μειωθεί και στα πλαϊνά η πυκνότητα και δεν κάνει πουθενά αντίθεση ώστε να είναι ορατό..
Τα όσα διάβαζα για τα παράθυρα ήταν κάτι που με απασχολούσε πριν τη μμ. Ο Ναρούτο μου έδωσε μία εξήγηση γιατί εγώ δεν έχω, δεν ξέρω αν είναι σωστή και μου κάνει περίεργο κάποιος που χρειάζεται 2.300 γκραφς να εχει παράθυρο ενω καποιος που του πήραν τα 2πλάσια να μην έχει γιατι απλώνει η λήπτρια (το λογικό θα ήταν να φαίνεται περισσότερο ξυλωμένος) αλλά οκ. Όμως όπως είπα είδα 2 περιπτώσεις που δεν είχαν τίποτα και θα ήθελα να δω και τον φίλο σου αν γίνεται διότι πιό πρόσφατες περιπτώσεις δεν έχουμε.Μπορεί και να κάνω λάθος.. θα δείξει..
 

Tsek

Well-Known Member
Ρε tsek,είναι απλό..στα τετράγωνα,ρίχνουν την πυκνότητα από εκείνο το σημείο,σχεδόν στο μισό..και φαίνεται αντίθεση γιατί στα διπλανά,που δεν έκαναν εξαγωγή έχουν ακόμα την ίδια πυκνότητα με πριν..για αυτό σε επεμβάσεις μέχρι 2500 φαίνεται..εσένα σε θέρισαν και πλάγια,έχει μειωθεί και στα πλαϊνά η πυκνότητα και δεν κάνει πουθενά αντίθεση ώστε να είναι ορατό..
Απο όλα όσα γράψαμε εσύ κατάλαβες πως δεν έχω παράθυρο επειδή ας πούμε με "θέρισαν" και στα πλάγια και έχει γίνει πόρτα ορθάνοιχτη και δεν έχει αντίθεση;;; :D :D ΜΑΘΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΣΩΣΤΑ!!! ΕΧΕΙΣ ΘΕΜΑ ΣΟΒΑΡΟ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗΣ ΚΕΙΜΕΝΟΥ !!!
 

aeratos28

Just aeratos
Χαχα..θέλω πολύ να σου απαντήσω όπως σου αξίζει,αλλά δεν θα σου κάνω τη χάρη..αν δεν έχεις ιδέα από αυτά,απλά μην λες μπούρδες..ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΡΕ!!! ΑΝ ΣΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ 2500 GRAFTS ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΟΠΩΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ,p70 ,akishellas ,bruno κτλ,ΘΑ ΤΟ ΕΒΛΕΠΕΣ ΚΑI ΕΣΥ ΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ..ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ???? Επίσης δεν είπα ότι έχεις γίνει πόρτα ορθανοιχτη..εσύ τα λες αυτά..και βασικά αδιάφορο μου είναι τι σου εκαναν..με το θέρισαν εννοώ σου πήραν από παντού..απλά σου τα εξηγώ μήπως και πιάσεις τι γίνεται ,αλλά δεν το βλέπω..και μιλά καλύτερα ,αν δεν ξέρεις τι σου γίνεται δεν φταίει κανείς άλλος...ψάξουν λίγο με τον εαυτό σου
 

aeratos28

Just aeratos
Με ανθρωπο που ανακατευει οικογενειες ,αδερφους κτλ δεν εχω καμια σχεση..εισαι το λιγοτερο ενα ανθρωπακι..αυτοι ειναι οι ψευτομαγκες του πληκτρολογιου οι πραγματικοι...ελα νιωσε μαγκας,νιωσε κατι στη ζωη σου μια φορα,σε αφηνω...θες να μου βρισεις και την μανα?το σπιτι??καντο..δεν αλλαζει κατι,θα παραμεινεις απλα ενα σκουπιδι και τιποτα αλλο..μην απαντησεις καν ,οτι ειχαμε να πουμε το ειπαμε..εγω δεν ανεφερα ουτε αδερφους ουτε τιποτα..
 

naruto

Well-Known Member
Tsek ειναι θεμα ομοιογενειας.Χιλλιες φορες πιο φυσιολογικη εικονα να ειναι ολη η δοτρια οργομενη,παρα ενα μονο συγκεκριμενο μερος της.
Στην πρωτη περιπτωση δεν φαινετε κατι γιατι υπαρχει παντου μια αραιωση.Στην δευτερη ομως υπαρχει σε ενα μονο σημειο αραιωση και ολα τα αλλα ειναι αννεγγιχτα.Ακομα και στον δημητρη αχνοφαινετε που εχει πολυ καλη δοτρια και τριχα.Σε αλλους λιγοτερο τυχερους οπως ο bruno κανει μπαμ .
Σε εσενα με 4000 μοσχευματα απο ολη τη δοτρια δεν θα φαινετε τιποτα παντως,μην αγχωνεσε.Με 4000 παρμενα κανεις δεν προκειτε να καταλαβει τιποτα.Μια μεση δοτρια δινει 6-7000 μοσχευματα αλλωστε
 

Tsek

Well-Known Member
Είδες ότι έχεις θέμα κατανόησης κειμένου;; Ποιό ποστ είναι επιθετικό το δικό σου με τα ΡΕ ή το δικό μου;;; :rolleyes: Τι σου έγραψα;;; Έγραψα :θα σου μιλήσω όπως σου αξίζει ,,χωρίς να πω τίποτα άλλο.... Και άλλη πρόταση τα ρε που ΕΣΥ μου έσυρες να τα λες με τον αδερφό σου.. Καλό βράδυ.. :rolleyes:
 
Μπλουζα