Hair of Istanbul???

alexXXX

Active Member
Ρε παιδιά ξέρει κανείς για αυτή την κλινική ??
Δηλαδή Τουρκία τι γίνεται κ ο ένας είναι καλύτερος απ'τον άλλον κ με χαμηλές τιμές??
Πάντως τα αποτελέσματα που τσεκαρα νομίζω είναι τα καλύτερα που έχω δει ...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

FreeThinker

Well-Known Member
Πρεπει να ειναι καινουρια, μου την εχει πεταξει πολλες φορες το ινσταγκραμ. Φαινεται too good to be true και οπου ακους πολλα κερασια..

Ισχυριζονται οτι σου κλεινουν δωρεαν 3ημερη διαμονη σε 5αστερο ξενοδοχειο.. Ειναι δυνατον??
 

Ficio

Ficio inzaghi
Πρεπει να ειναι καινουρια, μου την εχει πεταξει πολλες φορες το ινσταγκραμ. Φαινεται too good to be true και οπου ακους πολλα κερασια..

Ισχυριζονται οτι σου κλεινουν δωρεαν 3ημερη διαμονη σε 5αστερο ξενοδοχειο.. Ειναι δυνατον??
Γιατί στην Βουλγαρία π πήγα πριν
Λίγες μέρες δεν έκλεισα 5αστερο με
100€ δυο βραδυα πάντως τ χουν κάνει εθνικό σπορ Τουρκία κ Είναι πολυ
Μπροστά μ έναν φίλο μ π
Μένει Αμερική τον ρώτησα έχετε κανα καλό γιατρό για μεταμόσχευση εκεί κ Μ λέει όλοι Τουρκία πάνε
 

FreeThinker

Well-Known Member

Ενα ενδιαφερον αρθρο σχετικα με τις μεταμοσχευσεις στην Τουρκια. Προσφατα εβλεπα κι ενα βιντεο του Αναστασκη, τον οποιο δεν εμπιστευομαι, πολυ εμπορικος και δεν δειχνει αξιοπρεπη αποτελεσματα, κι ας δειχνει να εχει περιεργως περισσοτερες γνωσεις απο τον μεσο Ελληνα πλαστικο χειρουργο για το αντικειμενο (βεβαια οταν ο μεσος χειρουργος ειναι τυπου γκουρας λογικο). Παρολα αυτα. ισχυριζοταν ακριβως ο,τι λεει και το παραπανω αρθρο, οτι δηλαδη τα κοστη ειναι υπερβολικα χαμηλα επειδη η Τουρκια προσπαθει αφενος να γινει γνωστη με καθε μεσο ως αυθεντια στις μεταμοσχευσεις για λογους τουρισμου, και οτι τα κοστη ειναι υπερβολικα χαμηλα επειδη τις μεταμοσχευσεις σε συντρηπτικη πλειοψηφια δεν τις πραγμοτοποιουν οι ιδιοι οι γιατροι, και καποιες φορες (ισχυριζεται ο αναστασακης) ουτε καν νοσηλευτριες, αλλα μοδιστρες, τις οποιες εχουν εκπαιδευσει εμπειρικα! Σε συνδυασμο με το παραπανω αρθρο αποκτουν μεγαλυτερη βαρυτερα στ αυτια μου αυτα που ελεγε ο μιστερ τοπικ, ο οποιος λογικο να προσπαθησει να τους δυσφημισει, αλλα τουλαχιστον παρεθεσε καποια επιχειρηματα που στεκουν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ficio

Ficio inzaghi
Εκεί με τόσες κλινικές π ανοίγουν κάθε μέρα πάντως πρέπει ν τ χουν για το τίποτα τ μεταμόσχευση σαν ν πάμε εμείς σε barberiko να κουρευτούμε
 

alexXXX

Active Member
παντως αν ειναι με ενα 3χιλιαρο να λυσεις το προβλημα σου ειναι πολυ οκ για μενα ρε παιδια
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
@CVIAL θα ηταν χρησιμη η τοποθετηση σου, long time no see φιλε μου

Η μμ στην Τουρκία ενέχει πολλούς κινδύνους για τους λόγους που λίγο-πολυ είναι γνωστοί. Η αποψή μου είναι ότι οι σοβαρές κλινικές είναι λίγες και ένας εύκολος τρόπος διαχωρισμού τους είναι το κόστος. Οι "σκοτωμένες" τιμές είναι σίγουρη ένδειξη μεγάλου ρίσκου αφού η αγορά είναι τόσο ανταγωνιστική που η τιμή αντικατοπτρίζει σε πολύ υψηλό ποσοστό τις παρεχόμενες υπηρεσίες που φυσικά σε τέτοιες τιμές παρέχονται από "φθηνό εργατικό" που δεν ξέρεις από που κρατάει η σκούφια του και τι εκπαίδευση έχει. Φώτο (ακόμα και βίντεο) δεν έχουν καμμία σημασία. Τα περισσότερα είναι πειραγμένα. Ακόμα και 1-2 καλά (και πραγματικά) αποτελέσματα να δεις, δεν σημαίνει ότι το ίδιο θα επαναληφθεί και στο δικό σου κεφάλι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

alexXXX

Active Member
Πάντως ο dr cinik έχει αντιπρόσωπο εδώ στην Ελλάδα ο οποίος μου έστειλε το τηλ του κ θα επικοινωνήσω σύντομα κ θα σας πω λεπτομέρειες...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

petrospap

Active Member
Πάντως ο dr cinik έχει αντιπρόσωπο εδώ στην Ελλάδα ο οποίος μου έστειλε το τηλ του κ θα επικοινωνήσω σύντομα κ θα σας πω λεπτομέρειες...
Ναι φίλε μου γιατί κ εγώ για cinik η karadeniz σκεφτόμουνα αλλά έχω μπει σε σκέψεις ειδικά για cinik γιατί διάβασα (και είδα) ότι γαζωνουν τις δοτριες
 

alexXXX

Active Member
Ναι φίλε μου γιατί κ εγώ για cinik η karadeniz σκεφτόμουνα αλλά έχω μπει σε σκέψεις ειδικά για cinik γιατί διάβασα (και είδα) ότι γαζωνουν τις δοτριες
Που είδες ότι κάνουν ζημιά στην δοτρια?
Εγώ στο ινσταγκραμ που έχει πολλά αποτελέσματα είδα ότι μια χαρά τα κάνει όλα ...
Να μου πεις εμπιστεύεσαι από μια φωτογραφία??
Οκ αλλά θα περιμένω να μιλήσω κ με τον Έλληνα συνεργάτη τους να δω τι θα μου πει ...
Πάντως μπορεί να ακουστεί αστείο αλλά από την φάτσα που έχω δει τον γιατρό φαίνεται καλός άνθρωπος κ όχι λαμόγιο γιατί αν έκανα στον yaman κ γινόταν μαλακια έτσι όπως είναι η μούρη του θα πήγαινα φυλακή
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Που είδες ότι κάνουν ζημιά στην δοτρια?
Εγώ στο ινσταγκραμ που έχει πολλά αποτελέσματα είδα ότι μια χαρά τα κάνει όλα ...
Να μου πεις εμπιστεύεσαι από μια φωτογραφία??
Οκ αλλά θα περιμένω να μιλήσω κ με τον Έλληνα συνεργάτη τους να δω τι θα μου πει ...
Πάντως μπορεί να ακουστεί αστείο αλλά από την φάτσα που έχω δει τον γιατρό φαίνεται καλός άνθρωπος κ όχι λαμόγιο γιατί αν έκανα στον yaman κ γινόταν μαλακια έτσι όπως είναι η μούρη του θα πήγαινα φυλακή

Αφήστε τις φάτσες και κοιτάξτε την ουσία (την ιατρική). Το οτι έχει Έλληνα αντιπρόσωπο δεν λέει τίποτα. H καταστροφή δοτριών στην Τουρκία είναι το Νο.1 πρόβλημα παγκοσμίως στις μμ. Τα 4000-5000-6000g graft σε μια μέρα με μοτεράκια πάνε σύνεφο γιατί μόνο έτσι μεγιστοποιείται το κέρδος. Τώρα αν στους 100 υπάρξουν και 10-20 με κατεστραμμένες δότριες δεν υπάρχει πρόβλημα, το marketing team κάνει θαύματα με ωραίες φώτο και "μαρτυρίες". Μην τσιμπάτε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

manly_Man

Well-Known Member
παντως κ εγω βλεπω πολλοι κανουν στον Dr Cinik στα ξενα forums με αρκετα αξιοπρεπη αποτελεσματα...τωρα δεν ειμαι κ εγω σιγουρος για το αν ειναι πραγματικα ή οχι....αντε να παει κ κανενας απο εδω να δουμε το παιζει τελικα με την συγκεκριμενη κλινικη :p
και αμα ανησυχει καποιος για την δοτρια ας κανει μια πιο safe επιλογη με λιγοτερα μοσχευματα...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
παντως κ εγω βλεπω πολλοι κανουν στον Dr Cinik στα ξενα forums με αρκετα αξιοπρεπη αποτελεσματα...τωρα δεν ειμαι κ εγω σιγουρος για το αν ειναι πραγματικα ή οχι....αντε να παει κ κανενας απο εδω να δουμε το παιζει τελικα με την συγκεκριμενη κλινικη :p
και αμα ανησυχει καποιος για την δοτρια ας κανει μια πιο safe επιλογη με λιγοτερα μοσχευματα...

Περισσότερη αξία έχει να διαβάζεις αυτούς που έχουν κακά αποτελέσματα. Ο "χρυσός" κανόνας είναι για κάθε 1 "κακό" που διαρρέει να δημοσιεύονται 20 "καλά" για να το σκεπάζουν. Ψεύτικοι λογαριασμοί με πραγματικές φώτο άλλων περιστατικών και άλλα ωραία. Για τους Τούρκους τα φόρουμ είναι μεγάλη μπίζνα αφού από εκεί αλιεύουν ένα καλό ποσοστό πελατών και μεταχειρίζονται όλα τα μοντερνα καλούδια εξαπάτησης. Επίσης να ξανατονίσω (έχοντας γνώση λόγου) οτί τα ξένα φόρουμ (και μάλιστα κάποια πολύ επώνυμα) έχουν "στενές" σχέσεις με αρκετές κλινικές (και ειδικά από Τουρκία μεριά) γιατί βγάζουν αρκετά χρήματα.
 

manly_Man

Well-Known Member
Περισσότερη αξία έχει να διαβάζεις αυτούς που έχουν κακά αποτελέσματα. Ο "χρυσός" κανόνας είναι για κάθε 1 "κακό" που διαρρέει να δημοσιεύονται 20 "καλά" για να το σκεπάζουν. Ψεύτικοι λογαριασμοί με πραγματικές φώτο άλλων περιστατικών και άλλα ωραία. Για τους Τούρκους τα φόρουμ είναι μεγάλη μπίζνα αφού από εκεί αλιεύουν ένα καλό ποσοστό πελατών και μεταχειρίζονται όλα τα μοντερνα καλούδια εξαπάτησης. Επίσης να ξανατονίσω (έχοντας γνώση λόγου) οτί τα ξένα φόρουμ (και μάλιστα κάποια πολύ επώνυμα) έχουν "στενές" σχέσεις με αρκετές κλινικές (και ειδικά από Τουρκία μεριά) γιατί βγάζουν αρκετά χρήματα.
συμφωνω με αυτο που λες οτι μπορει να υπαρχουν κ ψευτικοι λογαριασμοι με φωτο αλλων περιστατικων....αλλα ποιος μου λεει εμενα οτι γινεται μονο με τις τουρκικες low budget κλινικες αυτο;; οποιαδηποτε κλινικη θα μπορουσε να το κανει...οποτε αν δεν ξερεις προσωπικα τον αλλο δεν μπορεις να εισαι σιγουρος για τιποτα...οποτε καθε επιλογη εχει και ενα ρισκο..αλλες λιγοτερο αλλες περισσοτερο. Στο χερι σου ειναι αναλογα το budget σου να κανεις την καλυτερη δυνατη επιλογη με το λιγοτερο ρισκο.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Προφανώς και μπορεί να το κάνει ο οποισδήποτε. Στην Τουρκία όμως αυτό το "σπορ" έχει πάρει επιδημικές διαστάσεις λόγω έντονου ανταγωνισμού (σε παγκόσμιο επίπεδο) στο "low end" κομμάτι. Είναι τεράστια η βιομηχανία μμ εκεί και πρέπει να προσελκύσουν κοινό από όλον τον κόσμο για να συντηρηθούν, άρα η ανάγκη του ψηφιακού marketing (aka forum, κλπ) τεράστια και καταλυτική για την επιβίωσή τους.. Σε άλλες χώρες απλά δεν γίνεται σε τέτοια έκταση γιατί δεν συντρέχουν τόσο έντονοι εμπορικοί λόγοι. Άλλο να υπάρχουν 10-20 κλινικές και άλλο 2.000.
 

petrospap

Active Member
Που είδες ότι κάνουν ζημιά στην δοτρια?
Εγώ στο ινσταγκραμ που έχει πολλά αποτελέσματα είδα ότι μια χαρά τα κάνει όλα ...
Να μου πεις εμπιστεύεσαι από μια φωτογραφία??
Οκ αλλά θα περιμένω να μιλήσω κ με τον Έλληνα συνεργάτη τους να δω τι θα μου πει ...
Πάντως μπορεί να ακουστεί αστείο αλλά από την φάτσα που έχω δει τον γιατρό φαίνεται καλός άνθρωπος κ όχι λαμόγιο γιατί αν έκανα στον yaman κ γινόταν μαλακια έτσι όπως είναι η μούρη του θα πήγαινα φυλακή
Ειδικά για cinik διάβασα ότι κάνει 10-15 άτομα τη μέρα και πετάγεται από ασθενή σε ασθενή για να ψιλοεπιβλεπει. Άμα ψάξεις σε ξένα φόρουμ θα δεις κ φωτό από δοτριες κακές. Και στο φόρουμ εδώ έχουμε ένα περιστατικό που η δοτρια γαζωθηκε
 
Μπλουζα