HAIR FORCE MASK

ΕΧΕΤΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ HAIR FORCE MASK

  • ΝΑΙ

    Ψηφοφορίες: 0 0.0%
  • ΟΧΙ

    Ψηφοφορίες: 0 0.0%
  • ΚΑΠΟΤΕ

    Ψηφοφορίες: 0 0.0%
  • ΙΣΩΣ

    Ψηφοφορίες: 0 0.0%

  • Συνολικοί ψηφοφόροι
    0
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: HAIR FORCE MASK

Επειδή τα μαλλιά μου πάντα έδειχναν σα καμένα χρησιμοποιώ χρόνια μάσκες. Είναι η μόνη που έχω δεί διαφορά!

Αλλά τη θεωρώ καλυντικό και όχι θεραπεία τριχόπτωσης.
 

mel1980

New Member
Απ: HAIR FORCE MASK

την χρησιμοποιω 2 μηνες κοντα διαφορα δεν εχω δει μονο απο τη μασκα αλλα τα μαλακωνει και τα κανει γυαλιστερα! μπορει ομως και να φταιει οτι δεν την αφηνα αρκετα γιατι βαριεμαι αλλα απο χτες πηρα μια μικρη ποσοτητα και την εβαλα μπροστα στο σημειο της αραιωσης και κοιμηθηκα με αυτη.τωρα θα δειξει! αλλα σαν προιον σε σχεση με αλλες μασκες οπως λεει και η χριστινα το συστηνω σαν συμπληρωμα παντα!
 
Απ: HAIR FORCE MASK

Μελίνα όταν λες την έβαλες στο σημείο της αραίωσης εννοείς στο κεφάλι; Στις οδηγίες γράφει να το βάζουμε στις ρίζες αλλά εγώ φοβάμαι να το κάνω αυτό.. Οι μάσκες ξέρω ότι μπαίνουν γενικά στις άκρες αλλά κι εγώ τη βάζω σε όλο το μήκος των μαλλιών.
Μην την αφήνεις τόσες ώρες 5 λεπτά το βάζεις μετά το λούσιμο και μετά το ξεπλένεις.
 

mel1980

New Member
Απ: HAIR FORCE MASK

χρστινακι ναι στο κεφαλι στις ριζες εβαλα μικρη ποσοτητα και την αφησα ολο το βραδυ μην φανταστεις πολυ κρεμα, στο σχημα του φουντουκιου! τωρα θα δειξει δεν νομζω να κανει κακο περιεχει συστατικα που βοηθουν στην επανεκφυση και αναμενω μηπως δω κατι..... :angel:
 

andrew1989

New Member
Απ: HAIR FORCE MASK

ποίες είναι ακριβώς η ιδιότητες του, ισχύει το ότι τρέφει την τρίχα και την κάνει πιο χοντρή ??
 

dim74

Member
Απ: HAIR FORCE MASK

mel1980 δεν κανεις καλα...καθε προιον ειναι για συγκεκριμενη χρηση και οχι οτι εμεις θελουμε...αφου θες να κανεις καλο στα μαλλια σου παρε μια λοσιον που περιεχει πολυ περισσοτερα συστατικα απο την μασκα και πανω απο ολα ειναι αυτη η χρηση της!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mel1980

New Member
Απ: HAIR FORCE MASK

Σπύρος είπε:
[quote author=Mαλλιας link=topic=1491.msg26882#msg26882 date=1266706223]
Μπα δεν κανει και πολλα πραγματα ασε που ειναι και πανακριβη.
τελείωσε-είναι ο ήρωάς μου...ε ρε γλέντια!!! :tease: :tease:
[/quote] μαλλια εχεις να προτεινεις κατι καλυτερο?
γιατι απ οτι βλεπω εχεις πολλα στην καθησια σου........
πανακριβο 9 ευρω ελεος :D
θα το ξανασκεφτω παντος να γυρισω στις μαλακτικες του σουπερ μαρκετ που ειναι των 3 ευρω μπας και σωσω την τσεπη μου! τα μαλλια μου παντος οχι :D :D :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα