Greensations ThermaScalp Natural Scalp Repair

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mikegad

Well-Known Member
mimis giova είπε:
Για ποιο σκοπο βγηκε αυτο το λαδι ας πουμε;;;; για να καταλαβω..

232.JPG
 

Reve

Active Member
Καλημέρα παιδιά. Το παρήγγειλα και εγώ από το IIherb. Ξέρει κανείς πόσες μέρες κάνει να έρθει? Όσοι το χρησιμοποιείται καιρό τι αποτελέσματα βλέπετε? μείωση της τριχόπτωση - regrowth?? Και κάτι τελευταίο. Πόσο διαρκεί το κάθε μπουκαλάκι?
 

Briner

Active Member
Σε ερώτηση του Reve, σε άλλο νήμα, για το εάν έχω δει αποτέλεσμα με το Thermascalp, απαντώ ότι δεν μπορώ να πω με σιγουριά, μιας και το ενέταξα αργότερα στην αγωγή, αφού ήδη είχα αρχίσει να βλέπω αποτέλεσμα με το Revivogen.

Γνώμη μου είναι πάντως, ότι δεν πρέπει να προσφέρει και κάτι το ιδιαίτερο, χωρίς όμως αυτό να σημαίνει ότι λειτουργεί και αρνητικά. Πιστεύω ότι δεν χάνει κάτι κάποιος να το χρησιμοποιεί επικουρικά. Άλλωστε δεν είναι ακριβό και δεν προϋποθέτει μεγάλα κενά διαστήματα η χρήση του πριν μπει κάποιο άλλο τοπικό, καθώς δεν λαδώνει και στεγνώνει σχετικά γρήγορα.
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
φιλε soltareno εκτος απο αυτο παιρνεις κ ω3?Σε γενικες γραμμες τι βλεπεις?Αξιζουν κ τα 2?
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
ΜΙΚΕΣ είπε:
φιλε soltareno εκτος απο αυτο παιρνεις κ ω3?Σε γενικες γραμμες τι βλεπεις?Αξιζουν κ τα 2?

ναι, αυτά τα δυο τα χρησιμοποιώ και είμαι ικανοποιημένος.
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

lalakis

Active Member
Σολταρενο με μπερδευεις τελικά ποια θεραπεία κανεις με το sowflower και permison oil .οι κανεις μαύρη κ το θερμά σκαλπ;
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
Χρησιμοποιώ πολλα σκευάσματα με συγκεκριμένο τροπο, αυτα που αναφέρεις τα χρησιμοποιώ ολα (εκτός απο το μαύρο)
 
ρε ψηλε το καημενο το μαυρο του θεουλη ειναι , δωκε του μια ευκαιρια ασε που μπορει να βγαλεις και ραστα να ουμε ......:9m:
 

cool11

Well-Known Member
Διαβαζω στην πρωτη σελιδα, στο πρωτο ποστ
"Στην πράξη, συνυπολογίζοντας το saw palmetto και το pygeum έχουμε μια καλή formula για τοπικό προϊόν λόγω των growth stimulant ιδιοτήτων της καψαϊκίνης+καφεϊνης σε συνδυασμό με τις DHT blocker ιδιότητες των saw palmetto+pygeum."

Τελικα, αν θελαμε να το καταταξουμε καπου με βαση τα συστατικα και τη δραση του, ρεαλιστικα τι θα λεγαμε οτι ειναι:
dht blocker , growth stimulant, ή και τα δύο;
 
Μπλουζα